43. kapitola: It's all coming back to me, loving him was red..

24. prosince 2012 v 15:11 | hplovehp |  We Are Who We Are
Tak, Tew napsala úžasnou kapču. Teď musím něco stvořit já. :D Pohledy holek. ;)

Pohled Bonnie:
Ležela jsem na posteli a pozorovala Henricka, který se právě probíral.
"Ahoj." usmála jsem se na něj.
"Hoj." zachraplal. Proč mi to zní tak zatraceně sexy?!
"Takže...spali jsme spolu." řekl nejistě.
"Už to tak bude."
"A nemůžeme to udělat ještě jednou?" zamrkal a posunul se ke mně.
"Jdu se osprchovat." zavrtěla jsem se smíchem hlavou a zabalená do peřiny jsem se vydala do koupelny. Henrick zasténal. Nedalo mi to, musela jsem se ohlédnout. Ležel tam úplně nahý, pouze klín si zakrýval polštářem. S rezignovaným povzdechem jsem se vrátila k němu.

Pohled Caroline:
Jasně, strašně jsme se najedli! Stačilo pár pohledů na toho druhého, a už jsme se zase váleli po podlaze v objetí. Jestli můj vztah s Tylerem byl hodně o sexu, tak co to bude s Klausem? Po chvíli mě to ale přestalo zajímat. Kdybych tušila, jak ehm..šikovný Klaus v těhlech věcech je, asi bych nečekala tak dlouho.
A on se vůbec nestaral o svoje uspokojení. Jemu...dělalo dobře dělat mi dobře. Páni. Kdybych tohle řekla nahlas, jsem rudá až na hýždích. Což by teď ostatně přes Klausovy ruce nebylo vidět.

Pohled Katherine:
Stefan mě za výběr šatů upřímně nesnášel. Takové šatičky jsou prý na to, aby se okamžitě svlékaly. Přesto jsme se připojili ke společnosti, která v přízemí penzionu slavila.
Byla to fajn změna, že jsem se někde nemusela vyloženě vtírat. S Elenou si sice asi sotva někdy koupíme přívěšky Best Friends Forever, přesto mi byla vděčná, že jsem Stefana zkulturnila. Damon mě vyjímečně nepovažoval za největší čúzu v místnosti. To žezlo převzala Rebekah.
Sam se choval jako pošuk, ale milý pošuk. Říkal, že si spolu někdy musí vyrazit na drink. Stefan se kvůli tomu tvářil jako Othello v plné formě, ale já se na to už těšila.
Štěňátko s modrýma očima alias Matt. Bylo mi ho trochu líto. Muselo mu to celé připadat totálně na hlavu.

Pohled Rebekah:
"Bylo to... šílené." zasmál se Matt, když jsme po tom večírku stáli před mým domem.
"To ano." zamumlala jsem.
"Tak..dobrou noc."
"Dobrou, Matte."
Gentlemansky mě líbnul na čelo, než nasedla zpět do svého náklaďáčku a odjel. Vešla jsem do domu. Všude ticho. Bezva. Žádní otravní bratři v dohledu. Přešla jsem do koupelny, svlékla se a vklouzla pod sprchu. Není možné, aby se mnou jedno setkání se Samuelem takhle zamávalo. Natáhla jsem ruku a zapnula jsem malé rádio, co se tu bůh ví jak objevilo. Asi si měl Nik potřebu zpívat ve sprše.

Písnička (♥):
http://www.youtube.com/watch?v=M7Gze4kqF04

Bezva, zrovna takovou písničku teď fakt potřebuju! Přejela jsem si rukou po boku, kde se mě dotknul, když jsme tančili. Okamžitě mě udeřila vzpomínka.

"Nepustím tě."
"Můžu ti utrhnout ruce."
"To jsi ty, vždycky něžná."
"A ty si ze všeho děláš legraci."
"Kdybych to nedělal, už bych se zbláznil. Fakt, že spím s přes pětset let starou dívkou..."
"Nemusíš, jestli nechceš."

Pousmála jsem se. Přesně jsem věděla, co následovalo.

Přitáhne si mě zpět na sebe.
"Já se s tím věkovým rozdílem nějak vyrovnám." zakření se na mě. Neodolám a políbím ho. Hladí mne a líbá, dokud se pod ním nezhroutím rozdrcená vlastní slastí. Teprve potom cítím, jak do mne vstupuje. Druhé vyvrcholení je ještě bouřlivější než první, protože je umocněné tím jeho.

Neuvědomila jsem si, že jeho ruce nahrazuju svýma. Došlo mi to, až když se moje tělo napjalo ve slastném vrcholu. Posadila jsem se na koupelnovou podlahu a nechala jsem své slzy téct. Já jsem chtěla Sama! Já jsem ho chtěla zpátky! To bohužel nebylo možné. Ne po tom, co udělal.

Pohled Elena:
Damon byl během i po tom večírku až bláznivě šťastný. Líbilo se mi to. Jen doufám, že nám tuhle idylku v brzké době nic nezkazí...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdo si myslíte, že bude stvořitelem pokrevní linie Damona a zbytku našich známých upírů?

Rebekah
Kol
Klaus
Elijah

Komentáře

1 Tewulinka Tewulinka | Web | 24. prosince 2012 v 15:22 | Reagovat

Úžasná kapitola! Ta Rebekah! Jen teď nemám tušení co psát :D Ale jinak ta kapitola je skvělá! ;)

2 Koki Koki | 24. prosince 2012 v 23:48 | Reagovat

Obě kapitoly skvělé holky. Pobavila jsem se. A jsem hrozně zvědavá na další vývoj děje.
A jen tak mimochodem, skvělá písnička. Hrozně se mi zalíbila v Glee. :-)

3 Delena? Delena? | 25. prosince 2012 v 22:08 | Reagovat

Píšete obě hezky jen se mi nelíbí že dřív ta povídka byla jen o Deleně a teď najednou o 5 dalších párech zdá se mi to takové zamotané mám radši když je jeden nebo dva pohledy.. jen můj názor.. :)

4 Vampire girl Vampire girl | 20. ledna 2013 v 10:13 | Reagovat

Úžasná kapitola :-) Musím se přiznat, že jsem povídky na tomhle webu začala číst teprve včera a už by to dalo na polovinu povinné četby :-D Takže doufám, že tu bude brzo další kapča ;-)

5 Klaroline Klaroline | 6. března 2013 v 12:22 | Reagovat

Skvělé děvčata.. Moc se mi to líbí. Taky se mi líbí jak jste tam nasadili i ostatní pohledy! A Henric a Boonie?? Skvělý nápad! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama