34. kapitola: Bad night

29. srpna 2012 v 13:01 | hplovehp |  We Are Who We Are
Kapča od Tew, kvůli které jsem jí vyhrožovala, že jí zabiju. :D

Pohled Caroline:
Tak jsem mu řekla Nicku! No a?! Co je na tom?! Pche… nic na tom není! Co by na tom mělo být? No dobře, něco na tom nejspíš je, ale proč teda nemůžu usnout? Ležím v té mega posteli už aspoň hodinu a jen se převaluju. Přemýšlím nad tím, kdy z ní asi spadnu. No.. když nemůžu usnout, budu něco dělat! Ale co? No jasně! Že mě to nenapadlo hned. Velká postel a moje dětské já potřebuje vzpruhu. Okamžitě jsem si stoupla a skákala na posteli jako malá a děsně u toho pískala, takže mě Klaus určitě musel slyšet, ale to je mi putna, hlavní je, že mě to baví. Skákala jsem si a pak jsem najednou ucítila něčí pohled a otočila jsem se ke dveřím. Stál tam muž a ne ledajaký, Kol! Klausův bratr a rošťácky na mě koukal.
,,Tady je někdo stále dítě, že?" Zeptal se s úsměvem. Pozdvihla jsem obočí a seskočila dolů.
,,To je možné, ale byl bys tak laskav a vypadnul odsud?"Zaculila jsem se. Otočila jsem se zpět a odešla k posteli, samozřejmě, než jsem tam došla, už si tam ležel a usmíval se na celý svět. Zavrčela jsem. Myslím, že najdu tu dýku, nebo co to je a bodnu ho, ať se mu to líbí nebo ne. I když bych měla najít nějakýho člověka, co by to udělal za mě.
,,Nějaký problém, krásko?" Zacukroval. Vrhla jsem na něj vražedný pohled.
,,Jo, mám problém s jedním Původním, který mi právě leží v posteli!" Řekla jsem podrážděně. A on si jen pokrčil rameny a stále tam ležel. Povzdychla jsem si, vytáhla zespod něj deku a vydala se pryč, zatarasil mi cestu.
,,Někam jdeš?" Koukal na mě. A KRUCI!!
,,No…" Těkala jsem nervózně pohledem všude možně, jen jsem se nedívala na něj, přece jen jsem v sobě neměla sporýš. ,,Nejspíš si lehnout jinam, když chceš okupovat mou postel." Odpověděla jsem pak.
,,Ale nikam nepůjdeš, krásko." Zvednul mi bradu a nechal mě podívat se do jeho očí. ,,Že ne?" Najednou se mi nechtělo nikam jít. Jen jsem na něj zůstala koukat. Vítězně se usmál.
,,Nikam nejdu." Zopakovala jsem.
,,Výborně, tak se mi to líbí." Usmál se znovu. ,,A honem zpátky do postele, Caroline." Zazubil se. Okamžitě jsem byla svou upíří rychlostí v posteli a ležela jsem hezky pod peřinkou. On se objevil nade mnou a deka byla odhozena.
,,Klau.." Vykřikla jsem, ale on mi zacpal pusu.
,,Přece nebudeme volat mého bratra, probouzet ho, to by nemělo smysl." Pohladil mě volnou rukou po tváři. ,,Takže už nekřič, ano?" Přikývla jsem, jelikož jsem neměla na výběr.
,,Už nebudu." Zašeptala jsem.
,,Tak je hodná holka." Culil se a rukama přejel po mých bocích. Chtěla jsem ho praštit, ale chytil mi jednou rukou obě zápěstí a dal mi je nad hlavu. ,,No tak, můžeme si to užít oba." Zaculil se znovu. To se ale otevřeli rychle dveře a dovnitř vtrhlo tornádo.. ehm.. tedy Klaus.
,,Kole!" Vykřikl, rozbrečela jsem se úlevou, že je tady a jen koukala, jak popadl Kola a mrsknul s ním o zeď.
,,Klausi.." Vzlykla jsem a nechala se vzít do náruče.
,,Jestli okamžitě neodejdeš, tak skončíš zpátky v rakvi." Zavrčel a stisknul mě ještě víc v náruči.
,,To by jsi neudělal!" Vykřikl ten mladší a vrhl se po nás. Klaus mě opatrně hodil na postel a dal se do rvačky s Kolem. Jen jsem na to koukala, slzy mi tekly proudem, ale pořád jsem jen koukala. Rvačka pokračovala, už jsem to nevydržela a vtrhla mezi ně. Naráz přestali a dívali se na mě jak na zjevení. Naštvaně jsem si složila ruce na prsou a pozorovala oba Původní.

Pohled Bonnie:
Jeho polibky byly tak hluboké a krásné. Prostě jsem se pod nimi rozplývala. Bylo mi s ním moc dobře, on byl skvělý a svou lásku mi dokázal, což bylo ještě lepší. Myslím, že kdybych ho ztratila, ztratila bych i sama sebe.
,,To bylo.. krásné.." Vyloudila jsem ze sebe po dlouhém polibku.
,,Ano, to bylo.. bylo to.. neuvěřitelné.." Zamumlal a usmíval se Henric.
,,Pojďme to zopakovat!" Zvolala jsem nadšeně. Okamžitě se pustil do hýčkání mých rtů.
Pohled Elena:
,,Damone no tak! Pozval nás na večírek! Prosííím, já tam chcíííí!" Prosila jsem už po x-té, abychom šli na večírek, který uspořádal Mark na počest nových přátel, čili je to povinné.
,,Ne! Podívej se na sebe, máš šaty, které Samuela přímo vyzývají - svlékni mě a objevíš překvapení - to já nechci!" Zamručel, ale visel na mě pohledem od té doby, co jsem si je oblékla.
http://0.tqn.com/d/fashion/1/0/J/F/3/84247157_10.jpg
,,Proboha! Tyhle šaty mi půjčila Christine, tak už prosím tě dej pokoj a oblékni si sako, jinak půjdu bez tebe a klidně nechám Sama kouknout pod…"
,,Půjdeme?" Usmíval se, když mě přerušil. Stál hned vedle mě a sako na sobě. Usmála jsem se a políbila ho.
,,Víš, že to začíná až za hodinu?" Zaculila jsem se. Okamžitě jsem byla v jeho náruči.
,,To by jsme mohli stihnout.." Zamumlal, ale to jsem už vrtěla hlavou.
,,Já už jsem připravená a ten účes mi dal zabrat!" Smála jsem se, ale už jsem ležela a byla lechtána na obnažených místech na kůži. Smála jsem se jak jelito.
,,Však ho klidně můžeš udělat znovu." Usmíval se a lechtal mě dál.
,,Da-da-da-damone.."Hihňala jsem se a on toho nechal a místo toho mi ta místa začal líbat. Instinktivně jsem se prohnula zády v nabídce, ale pak jsem se jen zdvihla na loktech a usmívala se jak sluníčko, které má kolem hlavy svatozář, jelikož jsem věděla, že vlasy budu mít rozčepýřené a všude kolem, místo toho aby držely v drdolu. Ošklivé vlasy, mooc ošklivé.
,,Ano, princezno má, jediná.." Zabroukal a dál se věnoval mým holým místečkům.
,,Musím si udělat ten účes a pak půjdeme, Bonnie a Henric tam taky budou. Možná za chvíli už, Sam tam bude dřív jak ty, to se ti snad líbí?" Uculila jsem se.
,,Fajn, udělej si účes a honem tam." Narovnal nás před postelí a já si honem urovnala šaty, jelikož mi je odhrnul tak, že málem všechno bylo vidět. Usmála jsem se a zalezla do koupelny, kde jsem se asi dvacet minut pachtila s vlasy, aby vypadali tak, jako předtím. Když jsem se svým výtvorem, byla spokojená, vylezla jsem ven, Damon stál u okna a díval se na krásný západ slunce. Přikradla jsem se k němu a zezadu ho objala. Úplně jsem cítila jeho šišatý úsměv, když chytil mé ruce a začal je jemně hladit palci. Položila jsem si hlavu na jeho záda, a pokud vím, tak jsem i vrněla, jak nějaká mazlící kočka. Chvíli jsme tam jen tak stáli a pak mě jen chytil za ruku a políbil mě na prsten a pak do dlaně. Usmála jsem se a šli jsme na večírek.
Snad sto lidí.. dobře… dvě stě lidí, bylo na tom večírku, Marka s Christine jsme našli hned, ale Bonnie a Henricka ne. Ale pak se tam zjevili. Ruku v ruce, se zamilovanými obličeji, které byly upnuté jen na sebe. Henric měl klasický černý smoking, bílou košili a černou kravatu. I Mark byl ustrojený, jinak, sice měl bílý rolák, ale černé sako měl také a velice mu to slušelo. Bonnie měla krásné, dlouhé barevné šaty. Moc jí to slušelo.
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS1YuFA2L8nWOb23sjsQgs-RGfpevee64eNg5Qx_KohrAppN00Bew&t=1
Christine na sobě měla světlé, nevinné šaty a smyslnost jejího úsměvu ji dělala ještě svůdnější, než jsem byla já ve svém zlatém obalu s mnoha prostřihy.
http://files.dosomething.org/files/taylor_swift_300x400.jpg
Přešli jsme tam, můj milý, jako obvykle zcela v černé barvě si mě držel kolem pasu. Za námi někdo obdivně hvízdl. Všichni se rychle otočili. Já nejpomaleji jak to šlo, protože jsem se bála, že by ty šaty s sebou hýbly a má prsa by viděl celý sál. Samozřejmě, kdo jiný, tam stál Samuel. Oblek měl bílý a košili černou, stejně tak kravatu měl bílou. Rentgenoval mě od hlavy až k patě. Rozpačitě jsem zrudla a chytila Damona za ruku. Ten si mě hned přitáhnul k sobě a já jen sledovala, jestli šaty drží správně. Naštěstí ano a jen jsem se snažila dýchat, protože mě Damon drtil u sebe tak, že jsem měla pocit, že za chvíli ve mně žádný kyslík nebude.
,,Damone.." Zasípala jsem. Pustil mě a starostlivě se na mě podíval.
,,Jsi v pořádku?" Zašeptal. Přikývla jsem a rozdýchávala se.
,,Pro pána krále, Damone!" Řekl Sam vážně. ,,Ty jsi ublížil této krásné dámě, že se nestydíš." Dodal pohoršeně.
,,Samueli, nedráždi mě!" Zavrčel můj snoubenec. Chytila jsem ho za ruku.
,,Damone nech toho, prosím." Zaprosila jsem.
,,Pánové klid." Vložil se do toho Mark.
,,Přesně tak, klid hoši!" Bonnie přešla ke mně a já k ní jen vyslala děkovný pohled. Přikývla.
,,Ano, nechte toho." Přikývl Henric, který se tam jen propašoval k nám.
,,Bude vás bolet hlava, jestli nepřestanete." Varovala je Bonnie, jelikož Sam si svléknul sako a Damon taky.
,,Damone, Same, nechte toho, prosím vás." Zaprosila jsem znovu. Ani to s nimi nehnulo a už se na sebe vrhli, hudba v sále, ve které jsem slyšela nejspíš melodii na valčík, ztichla. Všichni hosté, i hudebníci se dívali na dva upíry, kteří se prali a odhazovali na zeď, ostatní zalézali do pokojů, kolem sálu, asi tu přespávají, nebo co a zbyli jsme tam jen my, naše partička. Dva upíři se prali, já se rozdýchávala po boku Bonnie a Henricka. Mark za sebe schovával Christine, aby něco neschytala a ta se pořád drala před něj.
,,Damone! Same!" Vykřikla jsem zoufale a pak se všichni skrčili když přes nás přeletěl Damon a nalítnul na sloup. Povzdychla jsem si. Fakt jak mluvit na hluchý. Damon se však ihned postavil a s upíří tváří se vrhnul na Sama. Rychle jsem se postavila před něj a tak jsem skončila na zemi pod Damonem. Můj kus látky na mém těle vzal za své a já si jen překřížila rychle ruce na prsou. Samuel to však viděl a usmíval se od ucha k uchu a mrkal na mě.
,,Kriste Pane! Jsi v pořádku?" Zeptal se mě Damon a vystrašeně se na mě díval.
,,Bolí mě akorát hlava a koukají mi prsa, jinak nic no…" Shrnula jsem to a on hned pochopil, čapnul v rychlosti své sako a nechal mě se postavit a přehodil ho přese mne a zapnul mi ho. Vděčně jsem se pousmála, ale sykla jsem, jelikož mě bolela hlava. Protřela jsem si bolavé temeno a podívala se na ruku, dobře, trochu krve, to nevadí ne? Možná malinko jo… Protože jsem najednou měla černo před očima.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdo si myslíte, že bude stvořitelem pokrevní linie Damona a zbytku našich známých upírů?

Rebekah
Kol
Klaus
Elijah

Komentáře

1 Lenk@ Lenk@ | 30. srpna 2012 v 19:52 | Reagovat

Jáj ten Sam si fakt nedá pokoj.. :DD
Super kapča ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama