30.kapitola: Secret, Kiss and Dream

31. července 2012 v 11:41 | hplovehp |  We Are Who We Are
Kapča od Tew. Asi ji budu na netovým kabelu nosit. :D

Pohled Elena:
,,Pravda je taková, že nemám sebemenší tušení, který Původní upír je stvořitelem naší linie." Zavrtěl hlavou Mark. ,,Nejsem totiž přímo stvořený od Původního. Jsem hned druhý, jak jsem se dozvěděl a mého stvořitele také neznám." Povzdychnul si. ,,Jediné co vám můžu říct, je, že upír, který mně proměnil mi zanechal tuto zprávu." Vstal a tiše se přemístil ke knihovně, kde vytáhnul starou knihu vázanou v kůži. Otevřel ji nejspíš tak v půlce a vytáhnul od tamtud zašlý a zažloutlý starý papír. Poté knihu zaklapnul a vrátil ji zpět na místo a nám podal papír.
,,Morena." Přečetla jsem. ,,To je ta, co tě stvořila?" Zeptala jsem se.
,,Ano, nejspíš ano, pamatuji si ženu, která mě stvořila." Přikývl. ,,Měla dlouhé zlaté vlasy, smaragdové oči a štíhlou postavu." Zavzpomínal.
,,Takže je tu další, ale v té tvé knize Henricku tam byl napsán jen Mark." Otočil se můj milý k čaroději vedle mé nejlepší kamarádky.
,,Nevím, jak se to mohlo stát a.. ehm.. Marku, vy.. co když vás jen nějaký můj sourozenec ovlivnil?" Zeptal se upřímně.
,,To je možná možné." Přikývnul.
,,Co takhle se vám podívat do hlavy?" Navrhla nadšeně Bonnie. Jo, objevovatelka nových kouzel.
,,Do mé hlavy?" Zeptal se udiveně.
,,Proč do jeho hlavy?" Vrhla na nás udivený pohled Christine.
,,Protože se můžeme podívat, jestli je ovlivněný." Usmál se vítězně Henrick, kterému došlo co má Bonnie na mysli a chytil ji za ruku.
,,Nuže dobrá, zítra ráno, teď se jděte prospat, Erik vás zavede do vašich pokojů." Přikývnul tedy Mark.
,,Tak si pohodlně ráno lehneš, abychom mohli udělat to kouzlo. Potřebujeme abys byl klidný a aby jsi se cítil pohodlně." Kývla Bonnie a odešli jsme do našich pokojů.

Pohled Caroline:
Slunce.. ta velká žhnoucí žlutá věc, kterou nejspíš za chvíli uškrtím! Ono si to klidně svítí do mých oken a mě to budí! Já si tady klidně spím a ono mě to budí, to světlo mě budí, já chci ještě spát! Zavrčela jsem a vyškrábala se z postele. Pomalu a motavým krokem jsem si to doštrádovala do koupelny. Protřela jsem si obličej a podívala jsem se do zrcadla na své pocuchané vlasy a na tričko. Počkat! Tričko? Od kdy já mám takové trič-. A jejda. Klaus! Já mám na sobě jeho tričko, no teda… Prohrábla jsem si vlasy a radši se vrhla na ranní hygienu. Poté jsem se převlékla do svého oblečení, čili do mini šortek a žlutého tílka. Vzala jsem to tričko, ale pak jsem si vzpomněla, že si ho vlastně můžu nechat a v tom tričku se moc dobře spinká. Jenom se v něm dobře spí, nic víc, jasný?! Fakticky! Věřte mi, prosím, moc prosím.
,,Caroline?" Ozvalo se z obýváku. Máma, no to bude taky sranda. Přešla jsem pomalu za ní a dívala se jak si povídá s Klausem! No fakticky tam byl, seděl vedle mé matky a popíjeli.. hmm… kávu.
,,Dobré ráno." Zamumlala jsem, Klausovo tričko jsem měla v rukách. Ehm.. velké jejda. Otočila jsem se na podpatku a rychle odešla do svého pokoje, tričko jsem schovala pod polštář a otočila jsem se zpátky. Klaus stál přímo za mnou, hlavu měl mírně na pravou stranu a na tváři mu hrál rošťácký úsměv. Na sucho jsem polkla. Naklonil se uličnicky ke mně a usmíval se. Podívala jsem se na zem.
,,Tvá matka mi řekla, že musí jet do práce, takže už odjela." Usmíval se, kecla jsem si na postel a podívala se na něj nahoru.
,,Jo, fajn vědět." Pokrčila jsem rameny.
,,Taky si myslím, takže, podnikneme něco, miláčku?" Usmál se.
,,Klausi!" Zavrčela jsem.
,,Dobře, drahoušku, už ti tak neřeknu no." Usmál se znovu. Protočila jsem oči, vstala a odešla do kuchyně. Jako věrný pejsek se zjevil hned u mne. Vzala jsem konvici s kávou a nalila si velký hrnek, doplnila ji mlékem a začala jsem pít. Dělej, jakože tu není, nevšímej si ho, třeba to vzdá a odejde. Jo tak to zrovna. Tisíciletý chlápek má trpělivost o velikosti Asie a určitě odejde, když ho budu chvíli ignorovat. Seděl na barové stoličce, co máme v kuchyni a pozorně mě sledoval. Připadala jsem si jak na rentgenu.
,,Takže.. co tu vlastně děláš?" Odvážila jsem se zeptat. Odložila jsem dopitý hrnek do dřezu a složila si ruce na prsou. Opřela jsem se o linku a pokusila se o co nejpřísnější pohled.
,,Jen si povídám s krásnou dámou, tedy slečnou." Usmál se oslnivě. Nějak jsem začala roztávat pod tím pohledem. Ajaj. Žádné rozptylování při výslechu.
,,Vážně jo?" Zasmála jsem se. ,,Že tu žádnou nevidím." Pokrčila jsem rameny. Ihned byl u mě a obmotával si můj pramen vlasů kolem prstu.
,,Nevidíš ji, jelikož tu není zrcadlo, má sladká Caroline." Zašeptal do mých rtů. Pootevřela jsem rty v tiché nevyřčené pozvánce. Přejel svými rty po těch mých a já zalapala po dechu.
,,Klausi." Zašeptala jsem. Přitáhnul si mě do náruče a něžně a vášnivě mě dlouze políbil.

Pohled Elena:
,,Pane Damone Salvatore, berete si zde slečnu Elenu Gilbertovou, za svou právoplatnou manželku?" Optal se kněz.
,,Ano, beru." Odpověděl můj milý. Kněz se otočil ke mně.
,,Slečno Eleno Gilbertová, berete si pana Damona Salvatora, za svého manžela?" Zeptal se mne.
,,Ano, beru." Dívala jsem se do očí mého vyvoleného a usmívala jsem se.
,,Tímto vás prohlašuji za muže a ženu, můžete se políbit." Kývnul na nás, Damon se do toho s chutí vložil a už jsem byla nakloněná v jeho objetí a on mne líbal s velkým nadšením Všichni nám tleskali s gratulacemi k svatbě. Když jsem se zase postavila na nohy, objala jsem Damona a znovu ho políbila.
,,Miláčku vstávej." Někdo mě políbil na ucho a můj krásný sen zmizel. Zavrčela jsem. ,,Snad nebudeš na svého snoubence vrčet!" Zacukroval. Ospale jsem od sebe oddělila víčka a pohlédla do vysmáté tváře mého miláčka.
,,Probudil jsi mne z krásného snu." Zaúpěla jsem a zavrtala hlavu do jeho hrudi.
,,Z jakého snu? Doufám, že byl o mě." Zasmál se.
,,No, byl tam Brad Pitt, Antonio Banderas, Hugh Jackman, Johny Depp, ale ty…" Zapřemýšlela jsem hraně.
,,No teda.." Zasmál se a skončila jsem pod ním. ,,Takže ty sníš o jiných mužích, zatímco toho nejvíc sexy chlapa máš přímo u sebe?" Zašeptal šibalsky.
,,Samozřejmě." Přikývla jsem. ,,Jediný o kom sním, jsi ty, zdálo se mi o nás, o našem dlouhém polibku." Vyjmenovávala jsem a on mě za to políbil.
,,To máš teda kliku, snoubenko." Zavrčel, když ze mě sundával mou podprsenku. Zachichotala jsem se.
,,A ty máš neukojitelný apetit, upíre." Zalaškovala jsem. Ale to už na nás klepali.
,,Smíme dál?" Ozval se zpoza dveří hlas Bonnie. Oba jsme si povzdychli.
,,Jasně." Zavrčel Damon. Přikryla jsem se dekou až k bradě. Dveře sebou škubly, ale neotevřely se.
,,Můžeš aspoň odemknout, Damone?" Zavrčel za dveřmi Henrick.
,,Nechceš toho trochu moc?" Zavrčel můj snoubenec. Pohladila jsem ho po hrudi. Pocítila jsem, jak se napjal. Pak neochotně vstal a odemknul dveře. Dovnitř vklouzla Bonnie, za ní Henrick a pak Sam. Ještě víc jsem si přitáhla deku a Damon hned, jakmile zmerčil Sama vzal svou deku a hodil ji ještě přese mne.
,,Ty mě chceš mít pečenou?" Postěžovala jsem si.
,,Vážně, Damone, ty chceš, aby tahle krásná dívka byla pečená?" Usmál se Sam. Damon se postavil přede mně.
,,Ty chceš být mrtvý, příteli?" Zavrčel. Protočila jsem oči a vyhrabala se ze spod peřin. Jen v prádle jsem se postavila mezi ně. Henrick zčervenal a otočil se. Bonnie také. Sam si mě prohlédl od hlavy až k patě a pochvalně hvízdnul. To můj snoubenec už nevydržel a Sam skončil na zemi se škrtícím Damonem na něm.
,,Damone!" Povzdychla jsem si a tahala ho za ramena nahoru. Sam už začínal fialovět. Jo, hýbat s rozzuřeným upírem, je jak hýbat s horou. Neuskutečnitelné.
,,Elena je moje, ty jeden…" Dusil ho.
,,Damone Salvatore, jestli ho okamžitě nepustíš, tak ruším naše zasnoubení!" Zavrčela jsem, rázem byl na nohou a už mě drtil v náručí. Spokojeně jsem se k němu přitulila. Přehodil přes nás deku a dál jsem zůstávala u něho.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kdo si myslíte, že bude stvořitelem pokrevní linie Damona a zbytku našich známých upírů?

Rebekah
Kol
Klaus
Elijah

Komentáře

1 LittleDevil LittleDevil | 31. července 2012 v 12:05 | Reagovat

úžasne ako vždy :-D a v ankete dávam jednoznačne hlas Klausovi! :-D
btw kedy bude ďalšia časť? ;)

2 Niks Niks | Web | 31. července 2012 v 13:49 | Reagovat

Ahoj.. chápu že komentáře tohohle typu jsou otravné ale.. píšeme povídku a pokud by jsi si chtěla zkrátit čekání na další sérii, mrkni se :)
http://vampirefiction.blog.cz/ děkuju moc :)

3 hplovehp hplovehp | Web | 31. července 2012 v 18:10 | Reagovat

[1]: Doufám že brzo, budu se snažit. ;)

4 tvdappl tvdappl | 4. srpna 2012 v 23:18 | Reagovat

Je už brzo? :-D

5 M@ky M@ky | 5. srpna 2012 v 21:55 | Reagovat

ÁÁch :-D :-)
Celkově to je krásná povídka :-) vždycky to čtu jedním dechem :-) skvěle píšete, obě dvě! ;-) jen tak dále, děvčata! :-)
a... bude už další kapitola? :-D

6 Lenis Lenis | Web | 7. srpna 2012 v 13:24 | Reagovat

Píšeš krásně :)
Taky píšu povídky TVD, teprve jsem si založila blog, ale určitě tam brzo přibyde více článků. Kdybys měla zájem tak se ke mě mrkni :))

7 Nikký Nikký | 8. srpna 2012 v 14:59 | Reagovat

Nádherná povídka,těším se na pokračko:D

8 Verča Verča | 13. srpna 2012 v 18:56 | Reagovat

Kdy nás už přestaneš mučit a přidáš další?? :-(  :-D  :-D

9 hplovehp hplovehp | 13. srpna 2012 v 19:57 | Reagovat

[8]: Já vás nechtěla  mučit, ale nejdřív mi odešel PC a když už jsem ho měla zpět, tak mi nešel net. :D Teprve dneska ho zprovoznili a já se k němu teprve teď dostala. Budu se moc a moc snažit dohnat deficit. 8-)

10 Verča Verča | 17. srpna 2012 v 13:49 | Reagovat

Dneska mám narozeniny, tak... :-D Doudala jsem, že už tady bude další kapitola, že bych to mohla mít jako dáreček, ale ještě furt tu není... :-( Víš aspoň přibližně, kdy bude? :-)

11 hplovehp hplovehp | Web | 17. srpna 2012 v 17:37 | Reagovat

[10]: Já mám dneska svátek a tu kapču se budu snažit dodělat, tobě k narozkám, mě k svátku. ;)

12 Verča Verča | 17. srpna 2012 v 18:01 | Reagovat

Jééé, takže jsi Petra? :D Mám na Petru narozeniny a žádnou neznám, tak aspoň takhle :-D :-D :-) Super, už se těším! .-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama