26. Kapitola: Don't be ironic, please.

16. července 2012 v 19:18 | hplovehp |  We Are Who We Are
Kapitolka od Tewulinky, kterou absolutně zbožňuju. Díky Tew! ;) Ty víš za co. Nebo by jsi alespoň měla. ;) :D

,,Co jsi našel?" Zajímala jsem se hned a nakoukla mu přes rameno. To samé udělal i Henrick vedle mě.
,,Mě a mého bratra stvořila Katherine. Tu stvořila Rose a ji zase Mary. Je tu napsaný náš rodokmen. Ale jméno původního tu není." Zamračil se a praštil do stolu.
,,Pomalu, Salvatore. Ten stůl je dvě století starý." Zavrčel Henrick a já se trochu otřásla. Ve vzduchu bylo cítit moc testosteronu.
,,Tak a dost vy dva!" Zamračila jsem se a stoupla si ke knížce. ,,Je tu napsané, že Mary, stvořil nějaký Mark." Zamračila jsem se a podívala se na ně.
,,Jo, fajn, takže jdeme hledat upíra, skoro tisíciletého, aby nám dobrovolně řekl, jaký Původní taťka, nebo mamka ho stvořil? Výborně." Zaironizoval můj snoubenec. Vrhla jsem na něj svůj nasupený pohled a nevinně se usmál a pokrčil rameny. Přitáhl si mě a dal mi utěšující polibek. No kdo by mu pak neodpustil nějakou tu ironii?
,,Mohu pomoci s kouzlem. Můžu ho vypátrat, pokud je stále naživu." Ozval se nám vládce domů za zády.
,,Výborně, to by nám moc pomohlo." Usmála jsem se a podívala se na Damona. Přikývnul a pousmál se.
,,Nuže dobrá, půjdu se připravit na kouzlo. Vy zatím zkuste znovu něco propátrat." Pousmál se na nás a odešel.
,,Takže… něco jsem pro tebe našel, princezno." Usmál se veseleji Damon a vytáhnul zpoza zad časopis se svatebními šaty. Jen jsem se na něj podívala, jako kdyby vylezl z blázince.
,,Ehm.. takže mi tu hledáme Původního, který stvořil vaši linii a který tak nesmí zemřít, aby jste nezemřeli vy a ty mi tu dáváš časopis se svatebními šaty?" Pozdvihla jsem obočí.
,,Přesně tak, je to takové malé rozptýlení." Oslnivě se na mě usmál a vtiskl mi časopis do rukou.
,,Damone, ale-" Mé protesty zanikly ve vášnivém a dlouhém polibku s mým upírem. ,,Tak ještě minimálně sto takových polibků a možná se do toho časopisu i kouknu." Zamrkala jsem nevinně a on se usmál.
,,Tak pojď do našeho pokoje a můžeš mít polibků, kolik chceš." Navrhnul mi a já už, už přikyvovala, ale pak jsem jen zavrtěla hlavou.
,,Musíme hledat, jestli ještě něco nenajdeme. Nechci o tebe přijít." Pohladila jsem ho po tváři a povzdychla jsem si. Políbil mě do dlaně a poté do vlasů.
,,Já nechci ztratit, jelikož až se, snad, staneš upírkou, budeš z mého rodu. Nechci tě ztratit. Nikdy." Přitáhnul si mě do náruče a já se k němu přitulila.
Pohled Henrick:
Poodešel jsem za dveře a poslouchal jejich rozhovor. Závist mi proběhla tělem, jako blesk. Zamračil jsem se. On je upír a ona pouze člověk. Přesto by za sebe položili život. Nechápal jsem to. Všechno to bylo tak nové a to hlavně pro mne. Nezažil jsem lásku a oni ji mají. Mají lásku, mají sebe navzájem. Ochraňují se a každý dělá pro toho druhého, co může. Tolik bych to chtěl poznat. Jenže to se někomu jako jsem já nestane.
Vypravěč:
Elena s Damonem prohlíželi knížky, ale své postranní pohledy, které po sobě vrhali skrýt nedokázali a všiml si jich i Henrick, který posmutněle šel do své pracovny a začal připravovat kouzlo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni a udělej mi radost:

KLIK

Komentáře

1 Verča Verča | 16. července 2012 v 19:22 | Reagovat

Chudák Henrick, snad mu brzo najdeš nějakou lásku, zasloužil by si to :-) A to je tam jen dvě kapitoly :-D Super, ale krátká kapitola. Ať je další co nejdříve! :-)

2 L€nk@ L€nk@ | 16. července 2012 v 22:14 | Reagovat

Jono chudák Henrick ale jinak super kapča :)

3 Koki Koki | 16. července 2012 v 23:29 | Reagovat

Jsem zvědavá jak budeš pokračovat. A chtěla bych se zeptat v jakém programu děláš videa. Jsou skvělá. :-)

4 hplovehp hplovehp | Web | 17. července 2012 v 10:20 | Reagovat

[2]:

[1]: Nebojte se dámy. Henricka miluju, takže ho určitě nenechám osiřelého. ;)

[3]: Obyčejný Windows Movie Maker, čerstvě si začínám vypomáhat Windows GIF Animator. ;) A díky za pochalu. V nejbližší době by tam měla přibýt asi tři videa - jedno smutnější se Samem a Jess ze Supernaturalu, jedno na What makes you beautiful s páry Damon+Elena a Klaus+Caroline a jedno na Henricka a jeho první lásku. ;)

5 Koki Koki | 17. července 2012 v 10:29 | Reagovat

[4]: Tak na ty se těšim. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama