3.kapitola: I know the unknown

2. dubna 2012 v 21:18 | hplovehp |  Faith of the heart
Tak, další kapča je tu. Jen aby jste věděli, že na vás totálně nedlabu. Se vážně snažím, Jenež mám jisté povinosti ke svému okolí. Tenhle víkend jsem taky vedla bohatý společenský život. :D No a dneska mi přišel čtvrtý díl Eragona - Inheritance. Moje srdcová záležitost. Potřebovala bych den alespoň s dvěstě hodinami, abych bez problémů stíhala. :D no, uvidíme co z téhle kapitoly vyleze. Je moc krátká. Pardon, ale Stelena není můj obor a nemám potřebu rozpitvávat každou větnou strukturu. Příště bude Elenino seznámení s Damonem, žiče lze očekávat obsáhlé dílko rozebrané do všech podobností, včetně barev ponožek obou hlavních aktérů. :D


Svět je krásný a jedinečný. Jediné, co je nepochopitelné, je to, co dělají lidé.
Ephraim Kishon

Hnědovláska s povzedechem vyběhla z pánských toalet. Proč jenom musí být její bráška tak tvrdohlavý.? Mezek by se od něj mohl učit! Naprosto zabraná do svých úvah to napálila do něčé hrudi. Okamžitě ji zaujala vůně. Byla podobná té z jejího snu. Trošku míň kvalitní, štiplavější, ale přesto příjemná. Zvedla hlavu.
"Promiň." usmála se na toho kluka.
"Ty promiň. Ehmmm... nejsou tohle páni?" zeptal se rozpačitě. Elena měla co dělat aby samu sebe nevyfackovala. Teď si o ní bude myslet Bonnie ví co!
"Já jsem... Já jenom...Dlouhý příběh." uchechtla se nakonec rozpačitě.
"Jo." usmál se. Gilbertová, ty devětkrát na druhou dlátem po hlavě majzlá puberťačko...nadávala si dívka v duchu a chtěla odejít. On jí ale zastoupil cestu. Zkusila to druhou stranou. Znovu zkopíroval její pohyb.
"Prosím." uvolnil jí konečně cestu a mimoděk se jí dotknul.
"Dík." zamumlala a vyrazila na hodinu. Přesto si neodpustila ještě jedno ohlédnutí. Stál na místě a díval se za ní.

Dějepis. Předmět, který rozhodně nepatřil mezi její oblíbené. Ve snaze zpříjemnit si hodinu se koukla po tom novém klukovi. Zřejmě její pohled ucítil, protože se na ni otočil. Jejich oči se na okamžik setkaly. Pak Elena s přistiženým úsměvem uhnula. Dotek jeho pohledu ji ale pořád pálil v zátylku. Mobil v kapse jí zavibroval.
Krasavec na tebe zírá.
Vida, Bonnie si toho taky všimla. Pohodila jsem vlasy, nahodila úsměv a najednou se mi výklad pana Tannera zdál mnohem zajímavější.

Už vidím ten dnešní zápis do deníku:
Milý deníčku,
dneska jsem potkala jednoho krásného kluka. No, potkala. Vletěla jsem mu do náruče přímo ze dveří pánů. Docela trapas. On byl ale moc milý.
Potom jsme spolu měli dějepis. Hráli jsme spolu takovou tu hru "já kouknu na tebe, ty mě načapáš, já kouknu jinam, ty koukáš na mně". Moc příjemné.
To ale enní to nejzajímavější. Voní jako ten neznámý z mého snu. Teda ne úplně přesně. Ta jeho je taková chlapečtější. Ta ze snu byal pravá mužská. Ale nebuďme detailisté. Podstatné je, že se až podezřele podobá mému snu. Tak přemítám: Jsem věštec? Nejsem věštec?
Nebo je normální, aby ti někdo, koho vidíš poprvé v životě připadal povědomí? Radši se v tom nebudu patlat. BTW, myslím, že Caroline se líbí taky. Což je blbý hned z několika důvodů: a) Caroline je kámoška, nechci jí ublížit. b) Je krásná a bezvadná, takže určitě má šanci. c) Já ho prostě chci!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Deleňáci, kteří mi chodíte na blog! KLIK! :D

KLIK! :D 100% (112)

Komentáře

1 Koki Koki | 2. dubna 2012 v 21:32 | Reagovat

No já už prostě nevim jak chválim. Ty hlášky jsou prostě výborný. Fakt nevim kam na to chodíš.
Dobrý bylo, že tahle vůně je chlapečtější a ta ze snu byla pravá mužská. To mě dostalo. :D
Jen tak dál. :-P

2 Tewulinka Tewulinka | Web | 2. dubna 2012 v 22:02 | Reagovat

Páni, píšeš úžasně, právě máš novýho pravidelnýho čtenáře ;) moc se mi tvé povídky líbí. Už se těším na tu jak se setkají Damon s Elenou. Prostě Delena fan :D co jiného čekat :D

3 Barussiiik Barussiiik | 4. dubna 2012 v 14:46 | Reagovat

Nádhera. Opravdu skvělé. Dneska jsem di chtěla jít do knihovny půjčit du knihu/y , ale měli je vypůjčený.

4 Lumoloid Lumoloid | Web | 4. dubna 2012 v 19:38 | Reagovat

Jsem opravdový věštec. :-D

5 marryangel marryangel | Web | 5. dubna 2012 v 15:34 | Reagovat

Hele, pokračuješ ještě se svou původní povídkou?

6 hplovehp hplovehp | Web | 5. dubna 2012 v 17:17 | Reagovat

[5]: Jasan, pokračuju se všema! Jenom nestíhám. :( Zkusím dneska přidat kapitoly k téhleté i původní upířině. Možná dokonce k nějaké potteřině. Uvidíme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama