Co by, kdyby ... Pro Mary

6. března 2012 v 21:03 | hplovehp |  Jednorázovky
Tak konečně se někdo osmělil a zadal mi téma co by, kdyby... Teda... Čekala jsem různé věci, ale ež tohle?! :D Mám ráda výzvy, takže uvidíme, co z toho vytřískám.
Zadání zní: Co by se stalo, kdyby Elena omylem spolkla afrodisiakum?
Jinak pro znalce seriálu, mělo by se to odehrávat někdy na začátku 6. dílu 3. série, ale varuju vás, seriálové předlohy se skoro nedržím. :P
A nevím, jestli se mi podařilo držet se slov - nezávazná sranda. Spíš se mi tu vyklubalo další Deleňátko. ;) :P

Hlava jako střep. Možná nebyl až tak dobrý nápad utápět svůj smutek s Damonem v bourbonu. Zoufale jsem se začala prohrabovat skříňkou s léky. Jakmile jsem našla povědomou barvu krabičky, vyndala jsem si z ní rovnou dva růžové prášky. Polkla jsem je a v kuchyni je zapila sklenicí minerálky, kterou jsem včera tak haněla. Dneska jsem jí přisuzovala titul nejlepšího vynálezu, hned po posteli a splachovacím záchodu.
Tůt, tůt. Zaúpěla jsem. Bonnie mě vyzvedává a já umírám! Tůůůůůt, tůůůůt! No dobře, vždyť už se hrabu.
"Vypadáš... neobvykle." pokusila se Bonnie o milosrdnout lež. Myslím, že "vymáchaná v bělidle po pátém kole těžkého boxerského zápasu" by vystihlo mou podobu líp.
"Dík." zahuhlala jsem přesto vděčně.
"Ehm... Nemáš zač." odtušila nejistě. Přeopatrně jsem se usadila do Bonnina auta.

"Vystupovát!" zahlaholila Bonnie, když jsme přijely ke škole. Vysoukala jsem se z auta. Damon se ke mně okamžitě rozešel. Tak moment, máme tu pár WTF!
a) Jaktože je Damon tady?
b) Proč má sebou studentskou brašnu?
c) Proč se mi celé tělo toužebně kroutí, jenom při pohledu na něj? (Obvykle se to stává, až když se přibližuje na nebezpečnou vzdálenost. Což se právě vstalo. Teda stalo.
"Půvabné ráno." poznamenal s typickým damonovským chlípným úšklebkem. Krucinál, vtipným!
"Takové nahé...totiž vlahé." zakoktala jsem se. Bonnie se radši odklidila.
"Ani se nedivíš ' Co jen tu ten Damon pohledává?' ?" zakřenil se na mě černovlasý upír.
"Už jsi tu viděl Stefana?" zeptala jsem se radši.
"Támhle jde. S Miss Roznožka." pokynul směrem k mému bývalému klukovi a Rebecce.
"Jaký je tvůj zadek?" vypálila jsem.
"Můžu předvést." pokrčil rameny a dotknul se zapínání svého pásku.
"Úsudek!" praštila jsem se vztekle do stehna, zatímco Damon se lámal smíchy. Co to se mnou je? Že by zbytkový alkohol? Horší než moje přeřeknutí je ovšem fakt, že v sobě mám nějakou osobu, která trpí poťouchlou touhou dozvědět se, jakou barvu spodního prádla má Damon zrovna dneska.
"Můj úsudek? Stefan byl odjakživa kretén. Jediné, co se změnilo, je to, že teď je to ovlivněný kretén." pokýval Damon hlavou. Kdyby věděl, jak sexy při tom vypadal...
"Damone." vydechla jsem jeho jméno. Jen tak, bezdůvodně.
"Budete si přát?" zeptal se žertovně. Čapla jsem ho za tričko a táhla si ho někam do soukromí. No uznejte, když si můžu přát? Momentálně bych se na něj zvládla vrhnout i na veřejném prostranství, ale lepší efekt to bude mít v soukromí. Vstrčila jsem do do jedné prázdné učebny, zabouchla za námi dveře. Než se stačil zeptat, co tu děláme, už jsem ho líbala. Chytil se docela brzo. Jakmile překonal počáteční šok, vysadil mě na stůl, abych si mohla omotat nohy kolem jeho boků. Moje poťouchlé já se radostně přisávalo k Damonovým rtům. Moje moudré já, svatá Elena, momentálně vypuzena na cestu kolem světa, na mě odněkud z dáli ( možná z Číny) hulákala cosi o ... Šimonovi? Štefanovi? Koho tím sakra myslí? Utnula jsem její litanie a horlivě odhodila takovou zbytečnost, jakou bylo Damonovo tričko. Nedal se zahambit a i první kus mého oblečení odlétl vstříc bílé stěně.
Shodila jsem nás na podlahu, kde jsem okmžitě začala zkoumat každičký milimetr Damonovy hrudi. Zapojovala jsem i rty. Nejdřív slastně vrněl. Brzo už se neklidně vrtěl, občas mu unikl tichý sten. Nenechal se rozmazlovat ani o vteřinu déle. Převalil se na mě - podprsenka už taky existovala beze mě. Tentokrát jsem byla opečovávána já. Postupně se mi prolíbal až zpět ke rtům. Využila jsem okamžiku (téměř) zaostřené mysli a po chvilce jsem mohla oslavovat odstranění jeho pásku. Já rovnou přišla o džíny. Nepřišlo mi to fér. Po chvilce rozpustilého zápolení konečně odcestovaly i Damonovi kalhoty.
'Šedé' stihla jsem si pomyslet, než jsme se navzájem zbavili těch posledních přebytečných látkových věcí.
Během dalšího časového úseku (vteřin, minut, hodin, dní... nemám tušení) byla jediná dvě slova, která jsem dokázala vyslovit: Damon a víc.

Opatrně jsem se posadila. Damon na mně zkoumavě hleděl.
"Je to v řiti." zdokumentovala jsem svoej pocity.
"Chceš spláchnout vinu bourbonem?" zeptal se škádlivě můj nahý společník. Koukla jsem se mu do očí. V očích mu hořely plamínky.
"Bez bourbonu." požádala jsem ho, než jsem ho políbila.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Klikni a udělej mi radost:

KLIK

Komentáře

1 Marry Marry | 6. března 2012 v 21:22 | Reagovat

Děkuju :) Je to podařený :D, když jsem si četla tu část s tím jak se koukala na Damona už jsem čekala že po něm skočí :D

2 hplovehp hplovehp | Web | 7. března 2012 v 7:03 | Reagovat

[1]: Takže jsem se ti zavděčila? 8-) Nebyla jsem si jistá, jestli z toho vyšlo přesně to, co sis představovala. ;-)  :-)

3 Koki Koki | 7. března 2012 v 14:25 | Reagovat

Tak tohle bylo geniální. Dost dobře jsem se u toho pobavila. :-P

4 Koki Koki | 7. března 2012 v 14:27 | Reagovat

Co by, kdyby byl Damon sice pořád stejně sexy, ale poslušnej šprt a Elena se ho pokoušela zkazit. :-D

5 Lumoloid Lumoloid | 7. března 2012 v 14:56 | Reagovat

Čau ségra, promiň, že jsem tuhle jednorázovku četla bez tebe, ale potřebovala jsem si oddechnout od všeho a všech a hlavně od svých myšlenek. No, a k tomu se dkvěle hodí tvůj snový svět. Ale zároveň jsem si nechtěla číst další kapitolky bez tebe, takže se mi hodilo, že jsi napsala jednorázovku. 8-) Bylo to skvělý, suprová kapitolka. Připomnělo mi to mě, jenže já k tomu nepotřebuju afrodisiaka. :-D Takže tímto ti děkuji za sebe i své pomotané city za tuto krásnou oddechovku. BTW:asi si začnu stahovat upíří deníky. :-D

6 hplovehp hplovehp | Web | 7. března 2012 v 17:30 | Reagovat

[5]: Apak prej že : "Né, já to stahovat nebudu!" :D :-D Jsem ráda, že se ti to líbilo. BTW, musíš zase jednou přijít domů, abys dohnala deficit v kapitolách. :-P  8-)

7 hplovehp hplovehp | Web | 7. března 2012 v 17:30 | Reagovat

[4]: Boží námět! :D Tohle musím zkusit... :-D

8 Koki Koki | 7. března 2012 v 19:15 | Reagovat

[7]: Jsem fakt rád, že se líbí. :-)

9 Barussiiik Barussiiik | Web | 8. března 2012 v 21:34 | Reagovat

Hezká jednorázovka.

10 Niki Niki | 10. listopadu 2012 v 17:37 | Reagovat

Dvě slova: Chci vííc!! :-D
Super povídka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama