4.kapitola: Někdo se líbá s Damonem - pomoc, jsem to já!

8. ledna 2012 v 17:54 | hplovehp |  Vampire Diaries - fanfiction povídky
Tak je tu zase upířina. Moc se omlouvám, že asi nepřidávám podle vašich představ, ale musím se učit. Kdyby to bylo alespoň něco záživného, ale hutnický průmysl mi neleze ani do paty, natož pak do hlavy. Jinak, jak to vypadá s kapitolami
k ostatním povídkám. K Ro(c)ku je rozepsaná, musí doběhnout DD (dodatečný dovtip). K On ji miluje, ale ona... mám dvě možnosti. Nechat vás a hrdiny užít si ještě krásných slunných dnů nebo vám tam praštit zápletku. Vyberte si. Ale té komplikaci děje se nevyhnete, jenom ji posunete. No a k téhle kapitole - název mluví za vše.
Jo a k upířině je toho napsané hodně, takže pokud máte zájem, okomentujte a já vhodím pokračování. Konec vyčerpávajícího úvodu - můžete se začíst do kapitoly.


Zhruba v osm mě poslal, ať se převleču, abych byla na fotodokumentaci dokonalá. Dal jsem si na sobě záležet. Navlnila jsem si vlasy, navoněla jsem se drahým jasmínovým parfémem pro speciální příležitosti. Po přepečlivém výběru (a že jsem měla z čeho, přinesl mi skoro celou skříň) jsem se oblekla do kratičkých bílých šatů, které byly jakoby sestaveny z mořských vln. Na nohy jsem si nazula stříbrné střevíčky od Jenny. Přemýšlela jsem i o make-upu. Ten jsem nakonec vyškrtla. Nevím, jaký zázrak se stal, ale náhle jsem si připadala krásná jen tak.

Když jsem se objevila v obývacím pokoji, Damon se zastavil uprostřed pohybu a užasle na mě zíral.Znervóznil mě, připadala jsem si jako pod mikroskopem, jak se jeho pohled posouval po všech detailech mého těla a obličeje. Sklopila jsem oči.

"Eleno." promluvil tiše. Nepodívala jsem se na něj, ochromil mě zvláštní, příjemný strach. Během chvilinky byl u mě. Velmi opatrně mě vzal za bradu a zvedl mi obličej tak, že se nešlo dívat jinam než do jeho očí. Měl zjihlý, něžný pohled.

"Jsi krásná." konstatoval. Zvedl ruku a pohladil mě po tváři. Bylo to tak příjemné, že kdybych tím nepřerušila náš oční kontakt, zavřela bych oči. Chviličku jsme stáli naproti sobě. První se odtrhnul on.


"Pojď, vyzkoušíme ty prskavky venku." pobídl mě. Stejně jako včera mi podržel kabát. Vyšli jsme před dům. Prskavek jsme měli víc než dost. Pochopitelně jsme s nimi psali ve vzduchu. Já jména všech lidí, které mám ráda. Damon něco jako reklamní poutače. Očkování proti vzteklině - pro vlkodlaky dvojitá dávka zdarma a podobné.

"A co ta máš pro mě?" zeptala jsem se, napůl v žertu. Damon na to zareagoval vážně. Vzal si hned tři prskavky. Ve vzduchu před námi nakreslil obrovské srdce, do kterého krasopisně vepsal:

"Damonovo srdce pro Elenu."

Okouzleně jsem sledovala tu třpytivou nádheru, ale vyrušily mě hlasité výbuchy ohňostrojů. Krátce jsem vzhlédla k nebi. Potom jsem se podívala na černovlasého upíra, který stál kousek ode mě.

"Půlnoc." zamumlal. Zároveň se posunul blíž ke mně.

"Nedávají se náhodou nějaké polibky jako přání k Novému roku?" dostala jsem ze sebe s obtížemi.

"Myslím, že ano." zašeptal Damon. Pak si mě přitáhnul do náruče a políbil. Cítila jsem se podobně, jako bych dostala po hlavě baseballovou pálkou. Před očima se mi dělaly mžitky. Matně jsem si uvědomovala, že moje rty začínají spolupracovat s jeho.

Aniž by přerušil polibek, vzal mě do náruče a vnesl do domu, přímo do svého pokoje. Jediným rychlým pohybem ruky zapnul stereo. Poznala jsem písničku Britney Spears, jenže tady ji zpíval nějaký kluk jen s klavírem.

Damon nám sundal kabáty a oba jsme si skopli boty. Potom jsme se znovu stikli v náručí. Polibky nabraly na intenzitě. Spadli jsme na postel.

"S...tím...slovem...na...el...jsi...měla...pravdu.Miluju...tě." vyzpovídal se trhaně, zatímco jeho rty mapovaly můj krk. Nějak, ale zaboha nevím jak, jsme se ocitli nazí.

"If I said I want your body now, would you hold it against me?" zazpíval Damon společně s písničkou. Zpěváka tím zcela zastínil.

"Ano." dokázala jsem zaskřehotat.

Najednou jsem vyletěla nejmíň do šestistého nebe. Jeho hedvábná chladná kůže se otírala o mou rozpálenou. Jeho rty byly všude, přesto jsem se jich nedokázala nabažit. Bylo to krásné, ale já chtěla, aby i on cítil to, co já. Překulila jsem nás. Ocitla jsem se nahoře.

"Jak na nový rok, tak po celý rok." uchechtl se chraptivě. Věnovala jsem mu výchovný pohlavek, než jsem ho znovu políbila.

O dost později jsme si leželi v náručí, oba vyčerpaní, ale s takovým tím nepřirozeně šťastným úsměvem.

"Aby se ti neroztrhl obličej." poškádlila jsem Damona, ikdyž jsem se tvářila určitě úplně stejně.

"A nebyla by to škoda?" zahleděl se na mě zpod řas.

"Byla." vyhodnotila jsem jednoznačně. Políbili jsme se.

"Spi už." vybídnul mě potom. Nejspíš ani nepoužil své extra upíří přesvědčovací schopnosti, ale já okamžitě zavřela oči a začala upadat do blažené nevědomosti. Ještě než jsem usnula docela, omotala jsem si paže co nejpevněji kolem jeho těla. Takhle nebude moct zmizet, aniž by mě neprobudil.

"Co to má... Damone!" probudil mě Stefanův hlas.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 TheEliska007 TheEliska007 | Web | 8. ledna 2012 v 20:52 | Reagovat

Umírám!!!! Slintám!!!:-P  :-P  :-P a já nevím, co ještě!!! Nádhera! Když jsem se koukla na poslední zatím uveřejněný díl TVD (3x10), na konci Damon konečně políbil Elenu a já já se zmola jen  na: "Konečně!" Dneska příjdeš Ty s tímhle veledílem!!! :-) Myslím, že se mi zejtra ve škole bude o tom zdát (nejspíš při matice :-D  :-D  :-D, protože při ní se nic jinéh dělat nedá) Doufám, že rychle přidáš další kapitolu!!!!!!! :-D  8-)  ;-)  :-P

2 Koki¨ Koki¨ | 9. ledna 2012 v 9:11 | Reagovat

Nekdy se mi vážně chtělo smát a to si to čtu ve škole. JSem zvědavá jaká bude reakce Stefana v další kapitole.

3 Night.Being Night.Being | 3. srpna 2012 v 15:20 | Reagovat

No toto! 8-) Konečně sem se vrhla na čtení, jak jsem slíbila a je to super. Líbí se mi, jak sis upravila Elenu podle sebe. Tahle se mi zamlouvá trochu víc, než ta seriálová moralistka. :-D Teď bohužel musím na chvíli vypadnout, ale zkopíruju si to do pc, abych to mohla číst i když nebudu mít o víkendu net. :D

4 LilyE LilyE | Web | 14. ledna 2013 v 23:49 | Reagovat

Ty mně asi zabiješ! To bylo tak krásný. Úplně z toho slintám :-)
Těším se na Stefanovu reakci a líbí se mi tvoje předělání postav, je to takový.... lepšejší :-)
Už vidím, jak budu vypadat ve škole..... a dneska před usnutím....... a celý tento týden, dokud to aspoň 9x nepřečtu :-D
Se těším na další :D :-D

5 Míša Míša | 28. dubna 2013 v 17:32 | Reagovat

To je boží!!! :D Dobře Stefanovi tak, nemá odejít na Silvestra! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama