41. kapitola: Španělská párty

28. října 2011 v 19:16 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Ahoj, přidávám sem další kapitolu. Je to takový hokus pokus. Vy víte proč. Doufám, že to nebude moc děsné. Pohled Ziva.
Když se Lilly s Jimmym vrátili z Řecka, vypadali tak sladce, že bych si je nejradši dala do čaje. Nehli se od sebe ani na krok. Bohužel jsem se už za dva dny museli vrátit do školy. Ikdyž nemáme si na co stěžovat, tenhle školní rok jsme furt v tahu.
Jelikož jsme prozatím neměli čas udělat si tu pořádnou pařbu, museli jsme to před odjezdem napravit. Podle plánů to vypadalo na něco velkého. Přemístí se sem Janis a Kostas z Řecka. Pozvali jsme taky nějaké místní kluky. Naším úkolem bylo sehnat holky. To není problém. V Bradavicích máme velký výběr.
Počítala jsem, kolik lidí by se nakonec mělo sejít. Já, Sirius, James, Lilly, Anit, Remus, Amy, Chad, Severus, Annie, Janis, Kostas. Nějací ti Španělé. Z Bradavic jsme pozvali Alici Shellyovou, možná si ji pamatujete, hraje s náma na bicí. Další na seznamu byla Lena Mortimerová, bledá, maličko stydlivá, s řeckými kořeny. Haha, budeme dovážet Řekům Řekyně z Anglie. Poslední holka, kterou jsme se rozhodli pozvat, byla Sarah Greyová, potrhlá pařička z Mrzimoru. Pokud dobře počítám, minimálně patnáct lidí. Wow, to už bude stát za to.
Holky přijely dřív, abychom se společně připravily. Kluci (hlavně Sirius s Jimmym) chtěli asistovat. Poslaly jsme je chystat výzdobu a (hlavně!) pití. Doufám , že nás znáte už natolik dobře, aby jste chápali, že se na tomhle večírku nebude pít limonáda.
Když jsme s holkama dokončily věchny úpravy zevnějšku, museli jsme naprosto vyčerpat slovní zásobu, abychom se mohly navzájem pochválit. Šaty byly různé, všechny se mi ale líbily. Makeupem jsme se moc netýraly, i vlasy zůstaly rozpuštěné. Až na Lilly, ta si je sepla do drdolu.

Ukízka šatů:
Lilly:

Já (Ziva) :Anita:

Amy:
Annie:

Alice:

Lena:

Sarah:


No a kluci se taky nedali zahambit. Těch španělů přišlo nakonec povícero, takže je sem nedávám, aby se někdo neurazil. Ale naši známou klučičí tlupu plu Janise s Kostasem vám tam hodit můžu.

Ukázka klučičího oblečení:
James:

Sirius:

Remus (docela rebelské na Rema, nemyslíte?) :
Chad:
Severus:Kostas:


Janis:


Celá tahle šílenost se konala ve velkém sále Potterovic španělského sídla. Jimmyho rodiče a prarodiče se laskavě uvolili navštívit dnes nějaké známé. Takže tohle bude čistě mládežnická párty.
Španělé tu měli povětšinou svoje holky, to jim ale nezabránilo v tom, aby na nás hvízdali a házeli obdivné pohledy. Sirius mi majetnicky ovinul ruku okolo pasu. Všimla jsem si, že to samé udělali i James, Remus a Severus. Do Janise se opatrně zavěsila Lena. Na Kostase se nalepily Sarah a Alice. Ten z toho byl nejmíň v třicátém nebi a hrdě si svůj harém odvedl ke stolu s pitím.
Zatím tu až na tlumené hovory bylo ticho. Jako první se iniciativy chopil Jimmy. Švihnul hůlkou a rozezněla se tu pomalá klavírní melodie.

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=4ECsaasfS-A

"Něco klidnějšího pro začátek. Přeju hezké ploužení." uvedl písničku jako správný Dj. Pak si přitáhnul Lilly a začali se otáčet. My se Siriem taky. Asi bych od něj chtěla moc, kdybych mu dala ruce jinam než na můj zadek. Anita s Remusem se zase předváděli, rvali do toho krasobruslařské figury a různé zvedačky. Amy a Chad předváděli něco jako tango v rytmu valčíku. Zvláštní. Janis a Lena se pohybovali po parketu jakoby se brouzdali vodou. Sarah velkoryse přenechala Kostase pro tenhle tanec Alici a otáčela se sama.
"Klucí, pojďme zatancovat na nějakou kravinu!" zahulákal někdo. Počkat! To byl Janis! V životě bych něco takového zrovna od něj nečekala. Ikdyž Remus se taky nezdá a přijde si sem v takovém ohozu. Můj boyfriend se nechal inspirovat. Opsal hůlkou kličku a začala hrát rytmická písnička. Zase Britney Spears. Pak jsem tu písničku poznala a málem jsem se složila smíchy.

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=DdzS1llp4xI

Kluci se postavili do řady a začali kroutit boky a dělat různé trhavé pohyby pánví. Bylo to směšné. Ale děsně sexy. Kývla jsem na holky. Postavily jsme se naproti svým klukům. Pro přebývající Sarah se tu bleskově objevil jeden ze Španělů. Kluci si nás přitáhli do náručí. Teď se teprve děly věci. Kluci si s námi pohazovali, jakobychom odjakživa chodili do akrobatického rock´n´rollu. Slyšela jsem vedle sebe Lenino pištění a modlila se, aby mě Sirius nepustil. Naštěstí se to nestalo písnikčka skončila a my holky jsme pomalu sklouzly do náručí svých protějšků.
"Zabiju tě." oznámila jsem zadýchaně Siriusovi.
"Taky tě miluju." odpověděl a zakřenil se. Nevydržela jsem to a smála jsem se taky.
Sotva jsem si stačila dát jednoho panáka, uslyšela jsem známou melodii. Rychlostí blesku jsem křápla skleničku na stůl a zdrhala na parket. Ostatní holky z naší skupinky taky. Aby každá měla dost místa, rozdělily jsme parket na poloviny. Na každé z nich jsme byly čtyři. Dala jsem si záležet, abych se vlnila přímo před Siriusem. Se mnou na polovině byla ještě Amy, Alice a Sarah.

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=5R6waNyDGQc

Co vám budu povídat, dělaly jsme všem přítomným klukům schválnosti. Různé otočky, prudké záklony, pohyb pánvemi... a tak podobně. Nejen naši právoplatní partneři, ale i Španělé usilovně polykali a zatínali pěsti. Když jsme dotančily, přihopkala jsem s úsměvem k Siriusovi.
"Co mi to děláš?" zaúpěl. Jakmile mě stisknul v náručí, pochopila jsem, co myslel.
"Klídek. Máš na to celej večer a noc. To rozchodíš." pošklebovala jsem se.
"Jsi zlá na chudáčka Siriuska." postěžoval si. Dočkal se akorát smíchu.
Další písničkou se strefili Siriusovi do noty. Od začátku byl na mě nalepený. Ne že by to bylo nepříjemné.

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=1YAa5KCMLHw

"Tlačíš." upozornila jsem Siria. Pochopil a rozesmál se. Uvolnil sevření a nechal mě několikrát se otočit. Pak si mě znovu nalepil na sebe. Naštěstí jsme měli soukromí v koutku parketu. Hvězdami teď byli Amy a Chad. Předváděli jednu ze svých neskutečných kreací. No jo, to se to machruje, když se odmala závodně tancuje!
Mě bohatě stačily moje a Siriovi pohyby. V tak těsné blízkosti pohyby pánví měly jistý efekt. Na Siriusovi to bylo hodně vidět. Spodní ret se mu slabě třásl a oči měl horečnaté. Bavilo mě takhle ho vyvádět z míry.

Párty pokračovaal asi do jedné ráno. Pak se konečně všichni rozešli. Sirius mě nedočkavě dotáhnul do našeho pokoje, kde mě začal zuřivě líbat. Vytrhla jsem se mu.
"Nic takové. Jsem unavená." zavrtěla jsem hlavou. No, unavená jsem opravdu byla, ale nějaká ta energie mi ještě zbývala. Spíš jsem ho chtěla potrápit. S kvílivým povzdechem se svalil na postel. Dala jsem si záležet, abych se převlékala na místě, odkud mě viděl nejlíp. Podle zrychleného dechu jsem poznala, že to účinkuje. Navlekla jsem na sebe jednu z těch titěrných saténových košilek, které mi věnovala Lilly na loňské Vánoce. Myslela jsem, že mi budou celkem na dvě věci. No vida, přece se hodí.
Položila jsem se na postel. Schválně jsem se dívala všude možně, jen na Siriuse.
"Ty se dneska nezakryješ?" zeptal se přidušeným hlasem.
"Ne. Proč?" dráždila jsem ho. Zcela umýslně jsem pokrčila jednu nohu, takže se mi odhalilo dalších pár centimetrů stehen. Neodpověděl.
"Dobrou noc." usmála jsem se a zhasla světlo. Postel zavrzala, jak se ke mně otočil zády. Dobře, už ho můžu přestat týrat. Začala jsem se dotýkat rty jeho krku. Slastně zavrněl. Pak se prudce přetočil, takže jsem byla pod ním. Začal mě líbat.
"Proč... mě... tak... týráš...?!" dostával ze sebe mezi polibky.
"Prostě mě to bavíííí...." vzdechla jsem, kdy mě líbal na krku.
"Potvoro!"
"Miluju tě."
"Taktéž."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka Ro(c)k z Bradavic?

Ano
ne

Komentáře

1 Koki Koki | 28. října 2011 v 22:27 | Reagovat

Skvělá kapitola. Obdivuju tě. Já bych nebyla schopná teď něco psát.

2 hplovehp hplovehp | Web | 29. října 2011 v 9:28 | Reagovat

Ono to funguje tak jako terapie. Musím se na to soustředit.
A jak se ti líbí oblečení? Které nejvíc klučičí a které holčičí?

3 Koki Koki | 29. října 2011 v 15:16 | Reagovat

U kluků Remusovo u holek Sarahřino.

4 Maeve Maeve | Web | 30. října 2011 v 19:42 | Reagovat

Nejde než souhlasit. Mám hrozně kritický období, jsem ráda, že ty ne. Co ke kapitole? No skvělá :D Jako Sirius a Ziva, to vždycky potěší! ;)

5 Lumoloid Lumoloid | Web | 6. listopadu 2011 v 17:59 | Reagovat

Mně se nejvíc líbil ten konec. :-D Jsem podobná mrcha jako Ziva. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama