5.kapitola: Já ne, to ty

27. září 2011 v 20:42 | hplovehp |  On ji miluje, ale ona ...
Vím,slibovala jsem i Ro(c)k. Ale moc se omlouvám, já to prostě nestíhám. Doufám, že vás alespoň tahle kapča k OJMAO potěší. A taky se omlouvám za to zpoždění.

Seděla jsem ve společenské místnosti, bohužel sama. Chvíle samoty jsem neměla ráda. Nutily mě vzpomínat na tu noc. Tu noc, kterou bych nejraději vymazala ze svého života. Poprvé v životě jsem udělala něco spontálně a ihned se mi to vymstilo. Vyčerpaně jsem zavřela oči.
Hlavou mi probíhali vzpomínky na tu noc. K mé nelibosti se ve mně při představě Siriusova těla vzedmula vlna touhy. Ale i něčeho jiného Ne, to si musím jen namlouvat, náš vztah byl čistě tělesný! Nemůžu,nechci k němu cítit nic jiného.
"Hloubáš nad nesmrtelností chrousta?"uslyšela jsem uštěpačný hlas. Trhnula jsem sebou a otevřela oči.
Sirius se opíral o zadní stěnu portrétu, oblečený celý do černé, včetně své kožené bundy. Zamračila jsem se.
"Copak kotě.." ušklíbnul se a vydal se velmi rychle ke mně. Spěšně jsem o několik kroků ustoupila. Nechtěla jsem ho mít tak blízko u sebe. Bála jsem se toho. Jeho, ale hlavně mých reakcí. Naštěstí se zastavil. Dělila nás te´d vzdálenost asi tří kroků. Chtěla jsem se vzdálit ještě, ale za mnou byla zeď.
"Jestli se chceš dožít Vánoc, neříkej mi kotě!"upozornila jsem ho a zhluboka se nadechla.
"Tak jak ti mám říkat?"podivil se Sirius.
"Jmenuju se Rose, pokud to nevíš. Ale myslím, že ty sis klidně vystačil s přijímením."propalovala jsem ho pohledem.
"Rose..." znělo to jako povzdech. Zase se přibližoval. Rychle jsem okolo něho proklouzla do volného prostoru.
"Nech mě už krucinál napokoji!" okřikla jsem ho. Jeho temné oči se zadívaly do mých. Ty dvě tmavá jezírka mi vždycky připadala hypnotizující. Sotva jsem vnímala, že se opět pohybuje směrem ke mně.
Vchod do společenské místnosti se otevřel. Oba jsme se se Siriusem otočili.
Já se tvářila vyděšeně. Siriovi zůstal na tváři úšklebek typu "vyrušen-zrovna-při-velkém-finále".
"Doufám, že neruším." promluvil tiše Regulus. Okamžitě jsem nasadila úsměv.
"Vůbec ne. Vlastně jsem moc ráda, že jsi se tu objevil. Vedli jsme tu rozhovor o naprostých zbytečnostech." přišla jsem k Regulusovi a nechala se stisknout v jeho medvědím objetí. Bylo to tak uklidńující a něžné.
"Napadlo mě, že bychom mohli jít někam ven." navrhl, když mě pustil. Skepticky jsem vyhlédla z okna. Vítr hýbal se všemi stromy tak, že nápadně připomínaly vrbu Mlátičku. Pak mi to docvaklo. Chce sebe, pardon nás, dostat pryč od Siriuse.
"Zůstaňme tady. Ven se mi jít nechce." udělala jsem psí oči. Za sebou jsem uslyšela zvuk jako když cpete kočku do konzervy. Ne, že bych to někdy zkoušela.
Regulus chvíli vypadal rozpolceně. Pak nakonec přikývl.
"Jenom se skočím převléknout." dodala jsem a vystoupala na prvních pár schodů.
"Rose." ozval se Regulus. Otočila jsem se. Stál o kousíček pode mnou. Chytil mou hlavu do dlaní. Opatrně jsem mu položila ruce na lopatky.

"Vrať se brzo."zašeptal mi, když mě políbil na tvář. Bylo to nejvášnivěji za celou dobu naší známosti. Usmála jsem se mu v odpověď.
Když jsem za sebou zavírala dveře ložnice, viděla jsem obličeje obou bratrů Blackových, těsně vedle sebe. Byl to vlastně velmi legrační pohled.

Regulus zamyšleně pozoroval mě a Sirius se s podobným výrazem díval poočku na Reguluse. Tiše jsem se zasmála.
"Ahoj. To bys nevěřila..."začala na mě okamžitě mluvit moje zrzavá kamarádka, která ležela na své posteli z obrovskou bichlí.
"Ssst. Teď nemám čas. Dole jsou Regulus a Sirius." odbyla jsem ji a pokračovala v přehrabování se v jedné ze zásuvek mého nočního stolku.
"To jste se jako rozhodli vyzkoušet trojku?" zeptala se. Nadzvedla jsem obočí.
"Promiň, blbej fór."omlouvala se hned.
"Jo."souhlasila jsem.
"Ale teď vážně. Oba Blackové v jedné místnosti? To musím vidět." řekla rozhodně a zavřela tu svou das Buch.
"Na to zapomeň!" okřikla jsem ji.
Jenže když jsem ve svém rudém triku scházela do společenky, Lilly šla za mnou.

A následuje další podpásovka. Kapitola je rozdělená. Něco podbného už jsem vám udělala v Ro(c)ku, že? No tak to tu máte znova. Lámejte si hlavičky, jak to asi bude pokračovat. Rose,Regulus a Sirius v jednom pokoji. Plus Lilly. Také je možné, že se tam šikovně přichomítnou James s Remusem... Vím , že mě bude chtít kamenovat nebo škrtit (Koki!), ale mě prostě baví vás takhle napínat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilka Lilka | 27. září 2011 v 21:27 | Reagovat

Tramtadadááá :D :D kráásná kapitolka moc se ti povedlo ale teda to usekávání se mi nelííbí!! :D :-D sem napnutáá jak kšandy :-D :-D jáá to nevydržim :D už chcůů pokráčko ;-) :-D

2 Maeve Maeve | Web | 27. září 2011 v 21:37 | Reagovat

Jsem napjatá jak guma od trenýrek, a taky to asi nevydržím! Nutně potřebuji další kapitolu! Mimochodem, výraz Paula a Iana na té jedné fotce... K nezaplacení :D

3 Koki Koki | 28. září 2011 v 7:43 | Reagovat

Skvělá kapitola.
Ale co zas já? Člověk chce jednou(víckrát) někoho zabít a už se mu to zazlívá. A šup sem s druhou částí.

4 Lumoloid Lumoloid | Web | 30. září 2011 v 19:05 | Reagovat

Ty vole...prej jednou (víckrát) zabít. :-D Chudinečko malá. :-D For HPlovehp: Líbí se mi, jak jsi udělala tu fotku s těma klukama. :-) Ještě, že to čtu až teď, takže můžu hned číst druhou část. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama