38. kapitola : Nerozezná slanou vodu

16. září 2011 v 14:26 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Já vím, já vím. Nepřidávala jsem děsivě dlouho. Když já vážně nestíhám. Ale vynasnažím se to změnit. Je možné, že se tu dneska objeví info k On ji miluje, ale ona.. V hlavě mi totiž straší jeden, nápad. Ale nebojte se, s Ro(c)kem se hned tak nerozloučíme, jsme teprve na konci října a já chci potom zachytit v pár kapitolách i jejich životy po Bradavicích. Přeju příjemné počtení. Jo a pohled je Lilly. Plus, novinka, všechny španělské věty jsou pod šlánkem přeložené!

Pláž byla prázdná, samozřejmě až na nás. My holky jsme se opalovali, kluci blbnuli ve vodě.
"Lilly, Amy, Anito.. no prostě vy všechny, pojďte do vody!" zahulákal na nás James. Jelikož to bylo už asi po sté, zvedli jsme se a vběhli do vody za nimi. Teda až na Annie.
"Ann, pojď za mnou!" lákal ji Sev. Bylo mi to sice proti srsti, ale co už. Severus má an to právo. Já jsem si vybrala Jamese, tak on si může vybrat Annie.
"Ne Sevie, já se chci opálit. Ty bys to taky potřeboval, ty moje bledulko." zavrkala Annie. Kdyby mě James nedržel, asi bych se utopila.
V malém přístřešku, nazývaném bar byla jakási kapela místních.

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=6NIreX5Mkqo

"Dímelo me juego!" zavolal na ně Jimmy. Přikývli a spustili. Můj kluk si zpíval s nimi. To se mi ale nelíbilo, protože jsem chtěla jeho rty zaměstnat úplně jinou činností. Pochopil můj výraz a políbil mě. Pak jsme začali tancovat. Jelikož jsme byli ve vodě, tak menší spršky odstřikovali na všechny strany. Ostatní usoudili, že je to dobrý nápad a přidali se. Jenom Sev stál osamoceně na břehu, Annie pořád odmítala opustit svůj rošt.
"Pojďte, uděláme hada!" zařvala Ziva. Nemusela nás pobízet dvakrát.
"Hele bledulko, otoč se, ať se tě můžu chytit." křikla jsem na Seva. Ten mě poslechnul, takže se z něho stal vůdce celého průvodu, protože byl první. za ním jsme následovali my ve sledu : já, Jimmy, Amy,Chad, Ziva, Sirius, Anita, Remus. Musím uznat, Severus si vedl báječně. Vedl nás hned mělčinou, hned zase hlubokou vodou. Jindy nás potopil. Prostě jsme bláznili. Unavení jsme se vrátili do domu.
Večer toužily Amy,Anita a Ziva po shlédnutí večerního představení corridy. Kluci jim to samozřejmě nemohli odepřít a Sirius sebou táhnul i Jamese. Ten se zase snažil přemluvit mě, ale já nechtěla vidět nějaké vraždění býků. Hezky jsem je vyprovodila, že si půjdu lehnout. Převlekla jsem se do dlouhé starodávné noční košile.


Zrovna jsem se chystala vlézt do postele, když jsem zaslechla náraz. A další a další. Někdo mi házel kamínky do okna. Přesněji do balkonových dveří. Otevřela jsem je a vyšla ven. Ze spodu se na mě culil Severus.
ůNechceš jít ven. Jako kamarádi." vysvětloval rychle.
"Dobře. Za chvíli jsem dole." usmála jsem se na něj. Vzala jsem si šál od Jimmyho a přehodila si ho přes ramena. Namlouvala jsem si, že ho mám, aby mi nebylo chladno, ale: za a) ve Španělsku ani v noci není nějaká zima a za b) ikdyby byla zima, saténový šál by mi proti ní asi moc nepomohl. Spíš jsem ho měla, abych nezapomínala, koho jsem si vybrala. Dokud ho mám, vím, čí jsem. Na nohy jsem si nazula obyčejné sandály a vyběhla na pláž. Obdivně mě okouknul, neřekl ovšem ani slovo. ODvedl nás k tomu baru na pláži. Kapela tam ještě pořád byla. Sev k nim rychle něco zadrmolil a oni přikývli a začali hrát. Poznávala jsem v tom písničku, co mi Severus složil, když jsem měla splín ohledně Jamese a Miley.

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=U91D-9Uqoks&NR=1

Quiero ser tu heroe

Ta písnička byla ale zpívána španělsky.

Si una vez yo pudiera llegar
a erizar de frio tu piel
a quemar que se yo, tu boca
y morirme alli despues
Y si entonces
temblaras por mi
lloraras al verme sufrir
ay sin dudar tu vida entera dar
como yo la doy por ti.

Přitáhnul si mě k sobě do náruče. Pomalu jsme se spolu začali otáčet do rytmu písničky. Jak melodie zrychlovala, přecházeli jsme do složitějších tanečních figur.

Si pudiera ser tu heroe
Si pudiera ser tu Dios
que salvarte a ti mil veces
puede ser mi salvacion.

Tohle sice moc na přátelskou procházku nevypadalo, ale mě to nevadilo. Pomalu jsme se tanečním krokem přemístili k moři.

Si supieras
la locura que llevo
que me hiere
y me mata por dentro
y que mas da
mira que al final
lo que importa es que te quiero

Vešli jsme do moře, ovšem nepřestávali jsme tančit. Oba jsme skopli své sandály a tančili bosý na mělčině.

Si pudiera ser tu heroe
Si pudiera ser tu Dios
que salvarte a ti mil veces
puede ser mi salvacion

V mezihře jsme zůstali stát a jen se dívali jeden na druhého. Nikdy bych nevěřila, kolik pocitů ve mně dokáže vyvolat pohled na Severuse, stojícího se mnou bosky na mělčině.

Ahaa......

dejame tocarte, quiero acariciarte
una vez mas, mira que al final
lo que importa es que te quiero

Šál mi sklouznul z ramen a spadnul do vody. Momentálně jsem tomu ale nevěnovala pozornost.

Si pudiera ser tu heroe
Si pudiera ser tu Dios
que salvarte a ti mil veces
puede ser mi salvacion

Zůstali jsme se Severusem stát. Potom jsme se prudce objali a tiskli se k sobě, jakoby to bylo naposled. Ikdyž i to byla jedna z možností...

Quiero ser tu heroe
si pudiera ser tu Dios
porque salvarte a ti mil veces
puede ser mi salvacion
puede ser mi salvacion

Quiero ser tu heroe....

Opatrně se dotkl svými rty čela.
"Lilly... rád bych na tebe zkusil zapomenout. S Annií.." zašeptal. Znělo to skoro jako povzdech.
"Přeju ti to." řekla jsem, alespoň z části upřímně a políbila ho na tvář. Připadalo mi to tak nepřirozené. Já ho chtěla líbat na rty, chtěla jsem ho povalit do vody, sundávat mu oblečení.. Něco se mi otřelo o nohu. Byl to můj šál. Zvedla jsem ho.
"Říkal jsem, že to bude přátelská procházka.." promluvil Severus, nevím, jestli an mě nebo sám na sebe.
"Taky že bude. Kryj se!" zvalšovala jsem úsměv i smích a stříkla po něm vodu. Samozřejmě mi to oplatil. Brzo mi kapky vody stékaly po vlasech, po těle i po obličeji. Za ty na obličeji jsem byla obzvlášť vděčná. Protože Sev nemohl vědět, co je kapka a co slza. Jak byste taky chtěli rozlišit slanou vodu od slané?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maeve Maeve | Web | 16. září 2011 v 14:36 | Reagovat

Jééj... Lily, Lily, jak tohleto dopadne? :D Vážně se těším na další, určo to bude ještě hodně zajímavý.

2 Koki Koki | 16. září 2011 v 15:14 | Reagovat

Skvělá kapča. Konečně. To info o povídce by bylo super. Bych si hned přečetla až se vrátim. My máme teď kalbu s novou třídou. Tak nevim jak budu stíhat.

3 Lumusoid Lumusoid | Web | 16. září 2011 v 16:44 | Reagovat

Jééé, to bylo pěkný. Ale jak jsem říkala...Pavel by mě asi zabil. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama