35.kapitola: Párty u Potterů

6. září 2011 v 20:18 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Nazdárek, máme tu další kapitolu. Jelikož mám pařičskou náladu, bude se i v týhle kapitolce odehrávat pařba! Jo a pohled je Ziva.

Dneska je neděle a večer nás čeká pařba! To se má tak. Jessica s Jaredem slaví (nevím kolikátý) výročí své svatby, a tak pořádají řádnou párty. Samozřejmě tam chtěli mít svýho syna. Jenže ten by nešel bez Lilly a ona by zase nešla beze mě atd. No dobře, Lilly by beze mě asi šla, ale každej důvod zapařit si s partou dobrej ne?
Šaty nám Jessica dala dopoledne. Teďkom je pět večer a zachvíli se máme přemisťovat k Potterovým. Byly jsme vyjímečně nachystané včas a v dobré náladě. Akorát Anita trošku bručela, když jsem jí řekla, že její šaty vypadají jako podprsenka s přišitými cáry hedvábí. Co na tom, hlavně, že jí to sluší.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ukázka šatů:

Ziva:Anita:


Lilly:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Slezli jsme do spolky, kde jsme ještě chvíli čekali na kluky. Ti byli taky vyfiknutí.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oblečení kluků:
Sirius:

+klobouk (ten bohužel na fotce není, jinak by byla dokonalá)

Remus:

James:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konečně jsme mohli dojít za hranice bradavických pozemků a přemístit se. S hlasitým prásknutím jsme se ocitli na Potterovic dvoraně, přímo ve středu dění. Okamžitě k nám naklusala Jessica v dlouhých rozevlátých červených šatech.
"Moc vás tady všechny vítám. Jimmy.. Siriusi.. Remusi.. Lilly.. Zivo.. Anito.." obešla nás a každému dala pusu na čelo. Potom byla zase odvolána někam jinam. James se pilně rozhlížel, asi jestli neuvidí někoho známýho. A taky že viděl. A mi jenom zírali, koho to k nám vede.


"Chad a Amy." představil nám pár, který právě zakončil tanec za bouřlivého potlesku.
"A tohle je Annie." dodal a ukázal na osamocenou dívku v úchvatných šatech.
Chad s Amy se dostali k nám.
"Ahoj, tancovali jste fakt skvěle." přivítala jsem je.
"To víš no, my mistři." prohlásil sebevědomě ten dlouhán.
"Omlouvám se za něj, má někdy takové ego, že kdyby z něj spadnul na hubu, nezbyde po něm ani ten mastnej flek." usmála se na nás Amy.
"My vás v tanci určo trumfnem!" zahlásil Sirius Chadovi a hned mě vlekl na parket. Začínali zrovna nějakou energickou písničku, tak to nám přesně vyhovovalo.

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=2zF5v6qYw5w

Protáčeli jsme se neskutečnou rychlostí, střídali styly tance. Teď jsme byli středem pozornosti my. Bylo to... nevím jak to popsat. Asi jako Horečka sobotní noci a Hříšný tanec dohoromady.
"Teď my!" zahulákal Jimmy. Lilly si povzdechla něco v tom smyslu, ež ještě ani není ožralý a už vymýšlí krávoviny, ale přesto s ním šla tancovat.Nakonec to však byla ona, kdo to na parketu pořádně roztočil.

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=76VY054ghpk

Tak na tohle už nebylo vážně žádné přirovnání. Bylo to tak intimní a zároveň tak stvořené pro show. Písnička byla hooodně rychlá a to by nebyla Lilly, aby to toho nenarvala paso doble. Se prostě musela předvést, že to umí.
"Remusi, my jdem taky." rozhodla jako jediná z holek Anita a vytáhla Rema na parket. Nakonec jsme museli uznat jejich vítězství v týhle předváděcí soutěži.

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=9XP-UWJfkqc

Ti dva si do tance totiž namontovali krasobruslařské figury. No a když Remus na závěr vyhodil Anitu do výšky, aby ji vzápětí chyti ldo náruče, strhl se šílený pokřik. Všichni na ně pěli chválu a tleskali jim.
"To neplatí!" protestoval Chad, ale po usměrnění od Amy (dupnutí na nohu jehlovým podapadkem) se už začal chovat normálně.
"Jé, to je moje oblíbená!" vypískla až doteď tichá Annie a vrhla se na parket. Vůbec nám neseděla k tý melodii, co se linula bůhví odkud.

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=CowTNXOyoVo

Ovšem Annie překvapila. Její styl byl naprosto špičkový a profesionální. Tak tenhle tanec byl teprve pro můj mozek zabíračka. Vidím malinko hip-hopu, vidím rock´n´roll.. Radši to nebudu řešit. Každopádně Annie nevadilo, že nemá partnera, vystačila si s přehledem sama. Když se pak vrátila k našemu stolu, nebyla ani moc zadýchaná.
"Ty kráso.." vydechla Lilly. To už k nám ale přistoupil hlouček kluků.
"Ahojky, já se jmenuju Chris a rád bych se jménem celé party zeptal, jestli by sis s někým z nás nechtěla zatancovat." promluvil k Annie vysoký černovlasý a modrooký kluk, který byl přímo vepředu. Jak malý kluci, když hrozí průšvih nebo propadák, choděj ve stádě. Annie se na ně shovívavě usmála a pak zamířila ke klukovi, co zůstal sedět u stolu, od kterého tahle tlupa vstala. Myslela jsem, že s Chrisova výrazu asi umřu.
"Měl by sis nechat přidrátovat čelist." poradila mu vhlídně Lilly, když Annie s tím ne moc vysokým, hnědookým brunetem kroužila po parketě. Chris si asi chtěl zachovat ještě poslední zbytky sebevědomí a něco Lilly odpovědět. Zrovna v tu chvíli se ale James, nevím jestli úmyslně, protáhnul a dal tím na odiv svoje svalstvo. Nemusím snad dodávat, jak rychle byl Chris i se svými kumpány pryč.
Byli jsme po tanci vyprahlí, jediná Annie pořád neunávně se svým objevem udivovala okolí na parketu. Můj milovaný boyfriend dokázal, že si ten titul zaslouží, protože přesně věděl, kdy má donést flašku whisky. Každému nalil.
"Na nás!" navrhl. Všichni jsme to po něm zoopakovali a kopli tekutinu do sebe. Příjemně zahřála a povzbudila k její další konzumaci.
Mnohem později, když už hosté odešli, seděla ještě naše skupinka u stolu a připíjela na nejrůznější kraviny.
"Na vycpanou McGonagallku!"
"Na chcíplýho soba!"
"Na krajinu Dúdedu!" zařval Remus, konečně zas jednou taktéž opitý.
"Co to je?" optal se Sirius s neobvyklým zájmem.
"Básnička. Do velké krajiny Dúdedu, jednou s Frachrrr.." nestačil doříct a hlava mu spadla na stůl.
"A kdo to napsal?" vyptával se dál můj kluk. Týjo, ten chlast v něm vyvolává nějakou touhu po vědění. Třeba kdyby se před každým přeměńováním ožral... Radši ne, on by se ožral a McGonagallová by ho sežrala.
"Magor..chrr.." odvětil usínající Rem.
"By odpovídalo." prohlásila Lilly, taktéž nádherně navoněná výpary whisky, načež se tomu začala řehtat jako nejlepšímu vtipu. Přidali jsme se k ní a vzápětí jsme jsme padli vedle Remuse s dobrým pocitem a naprostým vyčerpáním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka Ro(c)k z Bradavic?

Ano
ne

Komentáře

1 Koki Koki | 7. září 2011 v 15:57 | Reagovat

Fakt dobrá kapitola. Dobrý výběr písniček. Si přesně umim představit jak se hecovali. Fakt dobrý to s ti usměrněnim (dupnutim na nohu jehlovym podpatkem). Jsem se fakt bavila. By chtěla vidět ten Chrisuv výraz když byl odmítnutej a hlavně když se Jimmy protahoval.

2 hplovehp hplovehp | Web | 7. září 2011 v 16:25 | Reagovat

Jsem ráda, že se ti to líbilo. Další kapitolka bude, jak se Pobertové probouzejí z flámu. Moc se mi líbí, a to si ji jen hrubě představuju!

3 Emma Emma | E-mail | 6. září 2014 v 11:23 | Reagovat

super povidka :3 .. jenom prosimte, jak se jmenuje ta posledni pisnicka? :) .. odkaz nejde nacist :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama