3.kapitola: Večírek

19. září 2011 v 20:02 | hplovehp |  On ji miluje, ale ona ...

Třetí kapitolka. Tak do téhle povídky jsem se momentál ně zamilovala. Nebo spíš to herců, co mám jako Reguluse a Siriuse. I love you Paul and Ian!♥

Nastal ten večer. Zrovna jsem dokončila svoje přípravy a odtáhla závěsy okolo své postele. Lilly vedle udělala to samé.
"Já tě zabiju! Prej jednoduchý šaty!" zavřeštěla na mě. Nevím co vyšiluje, minimálně James jí bude ležet u nohou. A myslím, že nezůstane jen u něj. Lilly byla totiž i v těch obyčejných šatech strašně krásná. To jí závidím, sviňka jedna, ikdyby si oblekla sukni svoji babičky, místo trička pytel a obula si k tomu holiny, stejně jí to bude slušet."No nic, tak jdeme, já si vyzvednu tanečníka a hurá do víru společenských radovánek." zasmála jsem se a jako první scházela po schodech do spolky.
"Kdo to je?"dorážela Lilly.
"Pytel dračího hnoje." houkla jsem, nevím, jestli dost hlasitě, aby to přehlušilo hudbu dunící všude okolo. Ten pro kterého jsem si šla se sice stěží dá přirovnávat k pytli hnoje, ale nic jiného mě nenapadlo. Slezla jsem ze schodů a rychle se rozhlédla. Všichni moji nebelznámí se řádně vyparádili.


"Můžu tu být s tebou?" zaútočil okamžitě Sirius.
"Ne. Za a) vidím, že tu máš hodně zájemkyň a za b) já jsem s někým domluvená." odbyla jsem ho a prošla jsem k portrétu. Když se obraz odklonil, už jsem ho viděla. Vypadal naprosto perfektně. Už bych se tomu taky mohla přestat divit."Ahoj Růžičko." usmál se a prošel dovnitř. Musela jsem pár kroků zacouvat. Všimla jsem si Siriova ohromeného pohledu, když Regulus vstoupil. Vychází to.
"Tak jo. Co budeme dělat?" zeptala jsem se nervózně.
"No, je škoda, že tu hraje taková hezká hudba a nikdo netancuje." podotknul. Pak si mě přitáhnul do náruče a začali jsme se otáčet do pomalého houpavého rytmu.

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=DZqFK4dcl2Q

Pohledy všech se stočily na nás. Jejky, tohle nemám ráda. Být středem pozornosti není nic pro mě. Chtěla jsem zastavit, ale to, že jsem byla obejmutá Regulusem mi v tom zabránilo. Ten se na mě povzbudivě usmál. Tak jo... nádech, výdech, nádech, výdech, nádech, výdech. Trošku to pomohlo. Úsměv jsem mu oplatila. Text písničky jsem si uvědomovala jen matně, ale i ty útržky co jsem slyšela byly krásný.
"Pche, to umí každý, točit se pomaličku na místě." ozval se Sirius. Regulus na mě mrknul, vyndal z kapsy hůlku, opsal s ní ve vzduchu jakousi kličku a hudba se změnila. Teď to bylo rychlé. Regulus okamžitě začal tancovat. Nejdřív jsem otevřela pusu. Pak jsem ji zavřela a připojila se k Regulusovi.

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=U84_w4Sm9UA

Tohle je známá věc, ale ne každý to umí zatancovat. A nelžu, přísahám, když tvrdím, že Regulus tancoval líp než Michael Jackson. Všechny holky okolo na něj zíraly, div že jim slina neukápla. No a taky měly proč. Jakékoliv, ať už plynulé, nebo trhané pohyby byly v jeho podání tak neuvěřitelně sexy.
Přitáhnul si mě k sobě a dál jsme pokračovali v páru. Páni, nevěděla jsem, že umím tancovat! Jen tak mimochodem jsem se podívala na Siriuse. Upřeně na nás zíral a mračil se. Věnovala jsem mu sladký úsměv a pak už se znova otočila na Reguluse.
Písnička skončila. Teď to byl James, kdo nastavil další. Opět Michael Jackson. Jimmy k sobě přitáhnul Lilly a začal s ní tancovat. Zírala jsem na to jak Karkulka na šavlozubýho tygra v babiččině posteli. Lilly, si tohle nechá od Jamese líbit a ještě se usmívá?! Z toho se mi teda ještě bude zpovídat!
Já a Regulus jsme taky začali tancovat.
"Víš, že to co právě předvádíme je cha-cha." křiknul na mě Regulus, aby přehlušil hudbu.
"Chacha, to ti tak věřím, že je to cha-cha." ušklíbla jsem se.
"Je to pravda!" prohlašoval dál.
"Ale já nevěděla, že umím cha-chu!" vypískla jsem. Rozesmál se, ale v tanci jsme pokračovali.

Odkaz na video, jak zhruba Rose s Regulusem tančil cha-chu:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10254891319-stardance-iv/210522160450001-stardance-iv-kdyz-hvezdy-tanci/obsah/130503-pavel-kriz-alice-stodulkova-cha-cha/

Odkaz na písničku:
http://www.youtube.com/watch?v=zjZwi_PJiio

Lilly s Jimmym se s námi sladili. Tomu se říká být synchronizovaný, babe! I tahle písnička bohužel skončila. Až se závěrečným tónem jsem si uvědomila, jakou mám žízeň.
"Dojdu pro něco k pití Růžičko." prohlásil Regulus okamžitě, když jsem mu to řekal a zmizel v davu.
"Růžičko..." protáhnul posměšně Sirius, když došel ke mě.
"Náhodou, mě to připadá hezký!" odsekla jsem mu.
"Prosím tě, nikdy se ti zdrobněliny nelíbily." oponoval mi.
"Tak sorry, že jsem z tvého pojmenování kočičko nebyla uchvácená, při tom našem ošahávání v posteli."zavrčela jsem vztekle. Kde ten Regulus sakra vězí?! Sirius vypadal, že chce ještě něco říct. Jenže to už byly moje prosby vyslyšeny. Regulus se vrátil a v každé ruce nesl kelímek s jakousi limonádou. Jeho bratr ještě po mě vrhl jeden nerozluštitelný pohled a pak odešel.
"Všechno v pohodě?"zeptal se mě Regulus.
"Jo."usmála jsem se na něj a napila se. Zbytek večírku už se mi Sirius vyhýbal, ale mě to bylo ukradené. Měla jsem Reguluse. A ten tady byl jenom pro mě!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maeve Maeve | Web | 19. září 2011 v 20:40 | Reagovat

Co jsem říkala? Slintám na klávesnici a snad půl hodiny čumím na monitor. V momentě kdy Sirius přišel k Rose s tím "Růžičko," :D tak jsem se složila. Naprosto. Co říct, je to skvělé a ještě skvělejší bude určo nová kapitolka ;)

2 Koki Koki | 20. září 2011 v 16:35 | Reagovat

No ty vole já snad začnu mít Reguluse ráada. Vlastně ne to neni možný. Já už ho mám ráda. Skvělá kapitola. Výbornej výběr hudby i tance.

3 Lumoloid Lumoloid | Web | 20. září 2011 v 19:32 | Reagovat

To se mi líbí, já chci ještě... :-D Jako kdybys psala rychleji, byla bych radši, ale tak musím se spokojit alespoň s tím, že vůbec píšeš. :-) Líbí se mi Regulus s tím strništěm. ;-) Ale mohla bys taky pokračovat v nepublikovaných věcech. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama