Lumička a její osudová láska

4. srpna 2011 v 9:17 | hplovehp |  Jednorázovky
Nazdar, tak jsem si říkala, že bych měla splnit slib daný své drahé sestřičce a napsat o ní tu jednorázovku. Postavy si vybírala sama, já pouze doplnila jejího kluka a děj. Doufám, že se vám to přes to, že mou ségru neznáte, bude líbit.

"Moje!"
"Ne, moje!"
"To určitě!"
Severus Snape, Lucius Malfoy a Draco Malfoy se probodávali zlostnými pohledy.
"Jestli bude Lůmička s někým chodit, tak se mnou!" prohlásil právě Malfoy starší.
"Nejseš na ni trošku starej?" obořil se na něj jeho syn.
"A nejseš ty trochu drzej?!" okřiknul ho.
"Nemáte šanci, Lůmička miluje mě!" řekl Snape a spokojeně se zašklebil.
"A ty bys jí byl jako k čemu, akorát by si těma tvýma vlasama mohla vymazat plech." ušklíbnul se nejmladší z trojice.
"Nebuď drzý na svého učitele, nebo.." zadrhnul se Severus.
"Nebo sebereš body své vlastní koleji a necháš McGonagallovou vyhrát?" zakroutil hlavou mladý blonďáček.
"Nechápu, o co se vy dva snažíte. Lůmička patří mě." zaútočil Lucius.
"A co máma?" změřil jsi syn otce.
"Od té doby, co navrhla obměnu v párech a nechala mě v ložnici s Rudolfusem Lestrangem, jsme spolu nemluvili. A já už o to ani nestojím!" vysvětlil důrazně synátorovi.
Tito výtečníci, kteří se o Lůmičku hádali jak pětiletí o hračku, ovšem nevěděli, že ona je slyší. Dokončovala právě nějakou práci ve skleníku, a protože oni své hlasy nijak netlumili, mohla si poslechnout všechno.
"Buď dáte Lůmičce pokoj, nebo..." zadrhnul se Severus Snape. Na zdůraznění svých slov vytáhnul hůlku.
Oba Malfoyové ho napodobili. Vzduchem se rozlehlo několik kleteb, světelné paprsky zazářily. Jako poslední zůstal stát Snape.
"Ví.."neřekl doříct, dostal totiž zásah odraženou kletbou a spadnul taktéž omráčený na zem.
Pavel si nic netušící vyšel na procházku.Když došel k jezeru, překvapeně si začal prohlížet ty tři ,ležící na zemi. Najednou se k němu ze skleníků vyřítil jakýsi malý skřítek, nesahající mu skoro ani po ramena. Lumička zaslechla kletby a přišla se podívat, co se to vlastně děje.
"Pavli, ty ses s nimi popral! Kvůli mě!" domyslela si, bohužel nesprávně, z předchozí hádky, kterou slyšela. Skočila Pavlovi okolo krku a ten se mírně zapotácel, tenhle nenadálý útok nečekal.
"Hrdino!" vypískla a přisála se mu na rty. Nebohý Pavel vytřeštil oči, nestihnul se nadechnout a teď neměl kyslík. Zrovna, když už se pomalu loučil s vědomím, Lůmička se konečně odtáhla. Rychle se zhluboka nadechl.
"Pojď myško, půjdeme si dát něco dobrého na hamu do Velké síně." drapla ho za ruku a začala jím smýkat směrem k hradu.
Tři omráčení se probrali, ale už mohli jen bezmocně sledovat, jak si Lůmička odhádí Pavla na hrad.
"To není fér." prohlásil Severus. "Nejdřív Lilly a teď i Lůmička.." spadnul na trávník v hysterickém záchvatu.
"To znamená, buď zůstat s Rudolfusem nebo jít odprosit Narcissu." Lucius si s hrůzou uvědomí, že sám, ani pomocí kouzel, neumí uvařit ani čaj a lehnul vedle Snapea.
"Ani se nás nezeptal." potoknul Draco klidně, ale když mu došlo, že bude muset zůstat s Pansy, která chce, aby si její jméno dal vytetovat načelo, zděšením sebou praštil vedle těch dvou.Po chvíli všichni tři vyčerpáním znova omdleli.
To už ale Lůmička ve Velké síni cpala do Pavla pořád další a další jídlo. A když se k ní ještě přidala McGonagallová, uvažoval Pavel o emigraci na Aljašku. Jenže to by mu Lůmička nedovolila, proto jen poslušně polykal. Lůmička bylašťastná a ani si nevšimla tři trosek, které se kolem ní proplížili ke zmijozelskému stolu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 4. srpna 2011 v 10:15 | Reagovat

Jěžiši tak to je fakt dobrý. Prej s Rudolfusem v ložnici. To fakt nejde. :-D  :-D  :-D

2 hplovehp hplovehp | Web | 4. srpna 2011 v 10:30 | Reagovat

:-D Jsem ráda, že se ti to líbí. Nějakou legrační jednorázovku se Snapem, Malfoyem starším a Malfoyem mladším jsem ségře slibovala už dlouho. A vymiňovala si, že tam musí být i ona. Tak jsem to napsala. A použila ještě Jejího kluka- Pavla. Doufám, že mě za to neukamenuje. Můžeš mi věřit, že jsem se při psaní téhle jednorázovky nehorázně bavila. :-P Už se těším, až ji dám přečíst ségře. Ta totiž z mých článků mívá obvykle záchvaty smíchu. :-P  :-D

3 hplovehp hplovehp | Web | 4. srpna 2011 v 10:31 | Reagovat

[2]: Ikdyž mě to třeba někdy ani nepřipadá vtipné, to čem use směje. :-D  :-D  :-D
Ona si v tom článku vždycky najde nějaký śkrytý vtip, ať už jsem ho tam umístila, nebo ne. :-D  :-D  :-D

4 Koki Koki | 4. srpna 2011 v 18:55 | Reagovat

[3]: Jo to jde. Ať si řiká kdo chce co chce člověka puberta člověka na jednu stranu hrozně štve(hlavně období uhrů) ale na druhou stranu se směješ i tomu co nikdo jinej za vtipný nepokládá. Doufám že ta vtipná část puberty u mě ještě nějakou dobu zůstane. Jak dneska jsem se strašně nasmála když jsem byla na návštěvě za budoucí švagrovou. S tou je vždycky sranda. I když ten liják co mě na kole chyt mě fakt nepotěšil.
Ale ta povídka je fakt dobrá. Někdy mám náladu se zasmát, jindy na něco romantičtějšího a když se mi chce zpívat tak si vždycky čtu jednu nedokončenou povídku ve který zpívaj karaoke a při který se i zasměju. :-)

5 hplovehp hplovehp | Web | 4. srpna 2011 v 19:05 | Reagovat

:-) Já se teda taky chlámu kde čemu a doufám, že m ito vydrží. Jsem převážně optimista. Když můžu, snažím se zkoušet nové věci. Baví mě podnikat dlouhé horské tůry v náročném terénu. Proto pro mě byla naučná stezka bílá opava v Jeseníkách hotový ráj. Tolik kamenů a skla na přelézání, taková možnost jít až úplně k vodě... Je to tam nechané přírodně, jen v nejhorších usecéch je to upravené. To zbožňuju. Já vůbec miluju přírodu.

6 Koki Koki | 4. srpna 2011 v 19:17 | Reagovat

[5]: To já taky. Přírodu takovou jaká je ne jen všude posekaný stromy a tak. Stejně tak na kole. Silnce mě moc nebere zato terén, různý přeskakování a přejíždění vystouplejch kořenů. Předevčírem jsem se zrovna byla podívat do lesa na jednu cestu kde jsme s klukama jezdili. Ale bylo to tam příšerně zarostlý takže jsem byla požahaná a kolo bylo špinavý jak bylo místama ještě mokro.

7 hplovehp hplovehp | Web | 4. srpna 2011 v 20:06 | Reagovat

No jo no. To se tak někdy stává. Já s oblibou objevuju nový stezky po okolí.

8 Lumoloid Lumoloid | 5. srpna 2011 v 20:17 | Reagovat

Až na to, že jsem už z puberty dávno odrostla, to vážně sedí. :-) Ale ve skutečnosti bych nebyla taková pipinka.("Hrdino!") Super jsem se bavila...však víš ségra. ;-) Jo a Pavlíkovi se to taky moc líbilo. :-D

9 hplovehp hplovehp | Web | 13. srpna 2011 v 20:03 | Reagovat

To je dobře!

10 elijahlover elijahlover | 4. ledna 2014 v 19:19 | Reagovat

Jééé.Jak ty mě dokážeš zabít.To nikdo neumí... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama