22.kapitola: Návštěva v Kvikálkově

18. srpna 2011 v 17:52 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
A máme tu pohled Snapea. Jak prožívá Lillino rozhodnutí a zvládne dodržet slovo, že se zařídí podle něho, aniž by jí to ztěžoval? Čtěte a komentujte amigos ! :D

Měl bych být zapsaný do Guinessovi knihy rekordů za sebeovládání. Kdykoli se objevila Lilly s Jamesem v mém okolí, měl jsem chuť Jamese složit k zemi a ji přitáhnout k sobě, znovu obejmout, políbit. Proto jsem se jim snažil vyhýbat. Nemusím svou trpělivost vystavovat tolika zkouškám.
Dneska při snídani Lilly nadhodila, že by chtěla, sama, navštívit svoje rodiče. James samozřejmě začal vyšilovat, že samotnou ji nemůže pustit. Už se schylovalo k hádce, když jsem zasáhnul já.
"Pojedu s Lilly. Teda jestli ti to nevadí. Měl bych ještě vyzvednout pár věcí z domu rodičů." otočil jsem se na něj.
"Jestli Lilly souhlasí, proč ne. " poslal mi vděčný úšklebek. Ta jenom kývla hlavou.
Teď je večer a já ji vyprovázím k jejím rodičům. Pan a paní Evansovi nás přijali velice vhlídně, jen Petunie na nás házela opovržlivé pohledy. Všichni společně jsme povečeřeli. Já šel do pokoje pro hosty brzo.
Asi ve čtyři ráno se ozvalo zaklepání na moje dveře.
"Vstupte." houknul jsem. Byla to Lilly. Měla na sobě dlouhý vytahaný famfrpálový dres. Podle nápisu na zádech jsem poznal, čí je.Přišel jsem k ní a pohladil ji po tváři. Prudce mou ruku odstrčila.
"Přišla jsem ti říct, že jsem si vybrala Jamese. Neumím rozumně zdůvodnit proč, ale doufám, že dodržíš slovo a zůstaneme přáteli." řekla. Před očima se mi zatmělo a vůbec jsem neovládal to co dělám. Natáhnul jsem se a políbil ji. Asi sekundu mi polibek opětovala, potom se vykroutila a uhodila mě po tváři.
"Zřejmě jsem udělala dobře, ež jsem si vybrala Jamese. Neumíš držet slovo." řekla naštvaně a trošku nešťastně. Pak vyběhla z pokoje. Samozřejmě jsem se vydal za ní. Jenže ona už za sebou zabouchla dveře jejího pokoje.
"Lilly.." zavolal jsem.
"Dej mi pokoj!" ozvalo se z pokoje nasupeně, snad i trochu plačtivě.
"Prosím.." zkusil jsem to znova. Rozrazila dveře. Táhla za sebou svůj kufr.
"Ty už mě v životě o nic nepros." křikla na mě. Možná jsem si to namlouval, ale jakobych v jejích očích uviděl záblesk lítosti nad tím, co mi právě oznámila. Nicméně se rychle vydala dolů ze schodů.Pořád jsem se ji snažil nějak zastavit, přemluvit, ale všechno marné.

Tak, pokračování příště. V další kapitole se dozvíme, jak tohle drama pokračuje. Těšte se, kapitola přijde brzo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 18. srpna 2011 v 18:47 | Reagovat

Héj dobře Lily. Já chci taky Jamesův famfrpálový dres. :-D

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:31 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

3 Míša Míša | 30. dubna 2013 v 22:51 | Reagovat

Tak jako já bych mu ty facky dala rouvnou dvě, na každou tvář jednu :D  :-D  První za to, že nedodržel slib, a druhou, že nerespektuje moje rozhodnutí :D Ale zas na druhou stranu mi ho je i trochu líto :-( Neptejte se proč, protože to sama nevím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama