16. kapitola: Mrtvej pes nebo snoubenec?

16. srpna 2011 v 10:14 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
A máme tu pokračování z pohledu Siriuse. Jak je to s tou osobou u Zivy? A promiňte ten zmatený název, ale nemohla jsem na nic přijít. :D

Vešel jsem do našeho pokoje s Lilly zavěšenou do mě. Když jsem viděl vyděšený Zivin obličej, měl jsem co dělat, abych se nerozesmál a tím nepokazil náš plán.
"Co se stalo?" zakňourala moje holka.
"No včera jsi navrhla střídání partnerů. Dlouho jsem si tak neužil."prohlásil jsem. To už se ale Lilly zlomila smíchy v pase a James, protože to byl on, který ležel vedle Zivy, se začal pochechtávat taky, vyšel jsem s pravdou ven.
"Neboj, to je jen vtípek." uklidňoval jsem ji s úsměvem. Lilly skočila za Jamesem a přitulila se k němu.
"Ty dostaneš.." načala Ziva.
"Pusu?" odvážil jsem se zadoufat.
"Ne, ránu sekerou. Aby z tebe byl mrtvej pes a já měla klid." oznámila mi s ledovým klidem a Lilly se znovu začala řehtat.
"Vlastně pusu dostaneš. Ale líbání ti bude muset stačit celý týden." dodala a taktně tím naznačila, že si tejden neškrtnu. Však ona ještě změní názor. Přisedl jsem si k ní a políbil ji. Oblékla se, upravila si vlasy. Potom jsme sešli dolů na snídani. Všichni po včerejším flámu vypadali nečekaně svěže. No jo, to ten pravidelný trénink.
Když jsme dojedli, zbytek naší tlupy se rozhodl vydat do blízké hospody, na ochutnávku. Já jsem se z toho vykecal, že se mi chlastat nechce. Moc mi nevěřili, ale budiž, nechali mě doma a odešli. Pomohl jsem mámě Jesicce uklidit po snídani.
"Tak co potřebuješ, miel, předpokládám, že si nezůstal tady proto, abys začal abstinovat." řekla mi, když jsme skončili.
"Ne." uchechtnul jsem se. "Usted debe tener un vestido especial para Ziva?"zeptal jsem se španělsky.
"Un vestido especial para una ocasión especial?" reagovala okamžitě.
"Sí." potvrdil jsem.
"Lo he hecho. Les daré a ella tan pronto como se trata." usmála se.
"Te amo mamá Jessica." řekl jsem vděčně a obejmul ji.
"También, hijo mío, también. Tengo dos hijos. James y yo. " přejela mi rukou po vlasech "Pero ahora van a prepararse para esa ocasión especial." dodala a odešla.
Spokojeně jsem se vydal zapracovat na svém plánu.
Asi za dvě hodiny se celá parta vrátila. Slyšel jsem, jak si máma Jesicca zavolala Zivu. To už jsem se připravil, zachvíli to nastane. Skutečně, za okamžik už sem do dvorany přišla. Moje holka. Ty šaty jí ukrutně slušely.


Byli jsme dokonce sladění, ale za to mohla máma Jesicca. Budu jí muset poděkovat. Přišel jsem k Zivě a odvedl ji doprostřed dvorany, která teď vypadala úplně jinak, zapracoval jsem. Podlaha byla pokrytá docela tlustou vrstvou okvětních lístků růží a spousta svícnů, které jsem sem přitáhnul z celého domu, svým mihotavým světlem doplňovala atmosféru.
"Podívej, padá hvězda!" křiknul jsem. V tom okamžiku, kdy se otočila, jsem pokleknul na jedno koleno, na dlaň jsem si položil krabičku, která mě tak tížila v kapse, a otevřel jsem ji.
Otočila se zpátky na mě ve tváři výraz stylu "teď řekne, že si přeje jenom to, abych už se na něj nezlobila". Pak ovšem strnula a zírala na krabičku. Přesněji řečeno na zlatý prsten s obrovským rubínem, který v ní na sametu ležel.
"Zivo Davidová, vím, že je to nečekané, ale mohla bys prosím tě vzít na milost jednoho toulavého vořecha a stát se jeho ženou?" zvolil jsem originální způsob. V očích se jí objevili slzy, na rtech ovšem měla úsměv. Klekla si také. Vida, já myslel, že mám vstát. No nic, zřejmě budeme mít všechno netradiční.
"Ano, vezmu si tě. Ale počítej s tím, že budeš uvázaný na řetězu u boudy." napodobila mě.
"Právě proto to dělám." mrknul jsem na ni a navléknul jí prsten. Chviličku se na mě jen tak dívala, potom mě objala a povalila do květů.Začala mi rozepínat košili.
"Hele, víš cos mi ráno slibovala?!" poškádlil jsem ji.
"Dobře snoubenče, ruším sliby a výhružky." zamumlala a začala mě líbat.
Dnešní den se fakt vydařil. Z mrtvýho psa na snoubence, takový vzestup se hned tak někomu nepodaří!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 16. srpna 2011 v 11:20 | Reagovat

No ty mě fakt zabiješ. Nejdřív mě necháš čekat celej den a pak tohle. A taky tam furt cpeš španělštinu né že by mi to vadilo. Je to krásnej jazyk ale kdo má furt hledat překladač. Ale bylo to dobrý. Prej střídání partnerů. A nakonec žádost o ruku. To bych dřív čekala spíš od Jamese. Ale jestli mě necháš napnutou co bude dál tak tě začnu imaginárně škrtit po síti. :D

2 hplovehp hplovehp | Web | 16. srpna 2011 v 11:23 | Reagovat

:-D  :-D  :-D Už se bojím, pomóc, ona mě jde škrtit sí´tovým kabelem. Jinak jak sis mohla všimnout, další kapča už je přídána. :-P

3 Koki Koki | 16. srpna 2011 v 11:27 | Reagovat

[2]: Sakra a já se nekoukla. Si to škrcení možná ještě rozmyslim. Tady ze mě dělat blba. Né že bych jím nebyla i normálně. :-D

4 hplovehp hplovehp | Web | 16. srpna 2011 v 11:29 | Reagovat

:-D Ale to nic, každý má své dny. :-D  :-D  :-D  :-D  :-)  :-)  :-)  :-P  :-P  8-)  8-)

5 Míša Míša | 30. dubna 2013 v 0:06 | Reagovat

Pane Bože, střídání partnerů :D  :D Takovej šok hned po ránu :-D Páni žadost o ruku jsem opravdu nečekala, a hlavně ne od Siriuse :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama