15.kapitola: Pařba s rodiči = nuda? To u Potterů neplatí!

14. srpna 2011 v 15:43 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Stavte slavobrány a odzátkujte šampusy, jsem tu s další kapitolkou. Je z pohledu Zivy a dozvíme se v ní, jak se paří u Potterových! Jak již název napovídá, nepůjde o ten styl "rodiče odešli z domu, uděláme mejdan".Protože pokud máte takové rodiče jako náš Jimmy, byla by škoda je vyhánět !

Ležela jsem vedle Siriuse. Ještě spal, ale já jsem byla plně zaměstnaná svými úvahami. Jaké to asi bude, až letos opustíme Bradavice nadobro.... Ze zamyšlení mě vytrhnul tichý hlas.
"O čem dumáš lásko?" zeptal se mě Sirius.
"O budoucnosti." řekla jsem po pravdě. "Nevím, co mě čeká po Bradavicích."
"To je přece jasný, vezmeme se, pořídíme si nějakej útulnej domeček a budeme mít čtyři děti. Tři kluky a jednu holčičku." oznámil mi s naprostou samozřejmostí. Otočila jsem se na něj a povytáhla obočí.
"Dobře. Dva kluky a dvě holky." usmál se. Přivinula jsem se k němu a políbila ho.
"Víš jak moc tě miluju?" zeptala jsem se.
"Jo." odvětil s úšklebkem.
"Ty jsi pako. To byla řečnická otázka." rozesmála jsem se, nicméně si vysloužil ještě jedno políbení, než jsme vstali a oblekli se.
Když jsme sešli dolů na snídani, všichni už seděli u stolu. Musela jsem se zasmát, ten pohůed, který se mi naskytnul, byl ve stylu Láska je Láska. Na stole vzorně připravená snídaně, okny vnikající ranní světlo dodávalo atmosféru. Remus právě něco šeptal Anitě, která na něj byla přilepená jak vosa na med. Potterovi stáli u kuchyňské linky. Paní domu se zřejmě rozhodla, že na stole ještě chybí další toasty a okamžitě se chtěla vrhnout na jejich přípravu. To jí ovšem nedovolil její manžel. Obejmul ji zezadu a políbil na krk. Jesicca Potterová se na něj otočila a políbila ho na ústa. Potom si s ním šla sednout, zřejmě úplně zapoměla, že chtěla něco dělat. A zbývali Lilly a Jimmy, na ty mi pohled sklouznul až jako na poslední. Lilly seděla Jamesovi na klíně a on ji líbal tak, až se to málem na veřejnost nehodilo.
"Bré ranko." popřál Sirius za nás oba, uvelebil se na židli.
"Dobré ráno." odpovědělo mu sborem šest hlasů. Já jsem chvíli stála a uvažovala, kam si sednu. Můj boyfriend si toho všimnul, přitáhnul si mě k sobě a já na jeho klíně zaujala podobnou pozici jako Lilly na Jamesovi.Nejprve snídaně probíhala v tichosti, každý hleděl jen na to, aby do sebe nacpal co nejvíc toho dobrého jídla. Teprve až byl každý přejedený, promluvil pan Potter.
"Napadlo nás.. nechcete si udělat večírek?" zeptal se. Ty kráso, jiní rodiče se hrozí odchodu z domu a oni to tady sami nabízejí!
"Jasan. Taneční večírek. Ale vy se musíte bezpodmínečně zúčastnit, Lilly ještě neviděla vaše paso doble." reagoval pohotově James.
"No to je snad samozřejmost. Tak mě napadá, paso doble si můžeme zatancovat všichni!"dodal nadšeně Sirius a já ztuhla. Tenhle tanec neumím! Koukla jsem na holky. Anita se tvářila podobně jako já. Jediná Lilly to přijala s nadšením.
Začátek se domluvil na pět hodin večer. Potom nás Jesicca zahnala do své dílničky a každého vybavila odpovídajícím oblečením. Rozešli jsme se do svých pokojů.
"Copak je ti zlato?"zeptal se mě Sirius starostlivě, pozná, když mě něco trápí.
"Já paso doble tancovat neumím!" skoro jsem vykřikla zoufale.
"Jo tohlé..." protáhnul Sirius.
"Jo tohle?!" zoopakovala jsem nevěřícně.
"Obleč se do šatů. Já tě to naučím." řekl odhodlaně. Nedůvěřivě jsem na něj koukla, ale přesto jsem se bleskově převlekla do tanečních šatů.
Sotva jsem si nazula i boty, už u mě byl Sirius. Páni, jak tomu to slušelo. Černé extra přiléhavé kalhoty a košile stejné barvy jako moje šaty, na prsou rozhalená, mu dodávaly vzhled profesionálního tanečníka.
Z přehrávače pustil jakousi energickou hudbu a začal mi vysvětlovat základy. Jelikož jsem byla neobvykle šikovná, mohli jsme brzy tančit spolu.
Asi po dvou hodinách Sirius, který mi pořád přednášel o správném tanečním postoji, začal postupně přesouvat své ruce tam, kde se při tanci vůbec neměli nacházet. Rozhodla jsem se, že ho trošku potrápím. "Zastrč kolty, pistolníku. Takhle máš mít ruce." posunula jsem mu ruce do předpisové polohy a pokračovali jsme v tanci. Jenže Sirius se po chvílce opět neovládnul. Tentokrát mě začal líbat na krku.
"Ale, ale, pane Blacku, co to má být?!" kárala jsem ho se smíchem.
"Paso doble má být vášnivé." odvětil mezi polibky.
"Měl bys asi trošku vychladnout." oznámila jsem mu. Stačilo jediné mávnutí hůlkou a Sirius byl důkladně promočený.
"Budu si to muset svléknout, aby to uschlo. A jelikož by nebylo fér, abych byl nahý sám..." koukal na mě. Se smíchem jsem mu dovolila, aby mě odnesl na postel.V pět večer jsme sešli na obrovskou dvoranu Potterovic domu, znovu řádně oblečení a upravení. Ostatním to také moc slušelo. James a Lilly byli oblečeni jako opravdičtí španělští tanečníci.

Remus s Anitou byli oproti nim oblečeni velmi jednoduše, ovšem takhle se cítí nejlíp a proto je to zkrášluje víc než kdejaká paráda.
To už ale rytmická píseň naznačovala, co přijde. Vystoupení Jareda a Jesiccy. Už jsem ho jednou viděla, ale stejně mě to znova uchvátilo.


Když dotančili, všichni jsme jim zatleskali. Byli naprosto úchvatní. Pan Potter úplně omládnul a paní Potterová jen zářila. Následoval náš tanec, všichni jsme ho zvládli.
"A teď se jdeme ožrat!" zavelel Jared. Tý brďo, já nestačím zírat. Jimmy se má, takové rodiče chci taky!
Na tenhle pokyn jsme samozřejmě okamžitě reagovali. Později, když už jsme měli v žilách víc alkoholu než krve, začínaly se dít zajímavé věci. Například bych nikdy nedoufala, že uvidím Jareda a kluky tančit kankán na stole. A to pěkně prosím v originálních kostýmech, Jesicca má všechno. Nebo ten šílený nápad zahrát si na slepou bábu. Lovit v opilosti stejně opilou Lilly ze zahradního jezírka je určitě nezapomenutelný zážitek. Stejně nezapomenutelná je i hra "Kopni" , kterou vymyslel James se svým tátou a spočívala v tom, že buď jsi do seeb kopnul určeného panáka, nebo tě někdo nakopnul.
Prostě samá perfektní zábava. Spát jsme šli až k ránu.
Když jsem se už za jasného denního světla probudila a otočila se na posteli, Zhrozila jsem se. Obličej, který vedle mě leežl nepatřil Siriusovi!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 14. srpna 2011 v 16:19 | Reagovat

No ty vole. Tak to fakt nejde. Ale myslim že ta jiná osoba se nějak rozumně vysvětlí. Ale takový rodiče bych taky z fleku brala. :-D

2 hplovehp hplovehp | Web | 14. srpna 2011 v 16:27 | Reagovat

[1]: No nevím jestli rozumě, ale vysvětlí. Ty si založ nějakou firmu na předvídání budoucnosti a čtení myšlenek, jde ti to velmi dobře! :-D A chtěla bych vidět někoho, kdo by takový rodiče nechtěl. Mimochodem, jak se ti líbil program párty? Bych chtěla hlavně vidět ten kankán§ *slint* :-P  8-)  :D

3 Koki Koki | 14. srpna 2011 v 16:33 | Reagovat

[2]: Jo to bylo super. Teď jsem si plně uvědomila co je kankán. To bych teda taky chtěla vidět. Ale co mě fakt dostalo bylo Jaredovo: "A teď se jdeme ožrat." :-D

4 hplovehp hplovehp | Web | 14. srpna 2011 v 16:53 | Reagovat

Další kapitolka bude buď dneska k večeru nebo zítra dopoledne.

5 Koki Koki | 14. srpna 2011 v 17:11 | Reagovat

[4]: Lepší by bylo už dnes. :-(

6 hplovehp hplovehp | Web | 14. srpna 2011 v 17:29 | Reagovat

Uvidíme... Makám ještě na jednom videu pro ségru, se Snapem a Lilly. Jelikož jejich obrázky jsem v životě nestahovala, musím to teď napravit. Ale možná další kapitolka bude, a to z pohledu Siriuse.

7 Koki Koki | 14. srpna 2011 v 17:47 | Reagovat

[6]: Super. Doufám že jo. :-D

8 Míša Míša | 29. dubna 2013 v 23:54 | Reagovat

Pravda. Kdo by nechtěl takovýhle rodiče? :-D Já nevím, ale tak nějak mi připadá, že ta osoba bude Severus :-D Jestli to tak je, tak přísahám, že jsem další kapitolku nečetla :D  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama