8.kapitola: You can´t dance

22. července 2011 v 10:43 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Ahojky,další kapča pro vás. Je z pohledu Lilly. Minule jsme měli krásnou romantiku mezi Siriusem a Zivou. Co bude teď?
Přeju příjemné čtení.
Musím uznat, že se Sirius překonal. Nedivím se Zivě, že se mu vrhla kolem krku. No ale tím pádem mi nastaly nesnesitelné časy. Když sedíme ve spolce, Anita je přilepená na Remusovi, Ziva se ovíjí okolo Blacka a co já?! Jasně mám Jimmyho, ale okolo toho se už z principu ovíjet nemůžu. Každopádně nás tohle hodně sblížilo. Sice předpokládám, že by byl radši, kdybychom se chovali taky takhle, ale je to správňák. Zůstal kamarád a tak je to k přežití. Co chvíli dostávám křeče smíchu po jeho hlasitém komentání našich dvou párečků. Zvlášť když o Siriusovi prohlásil, že by rád dal párek do rohlíku. To by jednoho zabilo!
Jednoho večera, když už to opravdu nešlo vydržet, mě James vytáhnul ven. Procházeli jsme se okolo jezera a blbnuli. Nakonec se mi podařilo shodit ho do vody, ale podjela mi noha a já byla ve vodě taky. Navzájem jsme se topili, cákali po sobě, prostě jako malí. Když jsme vylezli z vody, bylo už jedenáct.
"Brrr... je mi zima." třásl se James, ovšem trošku hraně.
"Zahřátí je nejlepší tělo na tělo. Bez oblečení." usmála jsem se.
"A ty bys do toho šla?!" vyhrknul spěšně.
"Ne." řekla jsem rychle a pak se rozesmála jeho zklamanému výrazu. To, co mě dřív štvalo, mi teď připadá směšné.
"Hele Lill, já nechci nijak dotírat, ale jmenuj mi tvoje důvody, proč bysme spolu nemohli chodit." kouknul po mě vážně.
"No tak mě umíš neskutečně vytočit, nechci tě ztratit jako kamaráda a navíc..." honem jsem zkoušela vymyslet nějaký důvod"Neumíš tancovat!" dodala jsem.
"Jo, to je závažný důvod k tomu, aby o mě nestála." řekl Jimmy a rozesmál se. Cesta do hradu už zase byla plná vtipkování a kamarádského špičkování.
-_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_
Posezení ve společence stálo za to. Kluci odněkud vyčarovali mudlovskou hru Activity. V téhle hře si vybíráte ze tří obtížností a podle políčka, na které šlápnete, buď něco popisujete, kreslíte nebo předvádíte. Řeknu vám, mudlové dělají spoustu věcí složitě, ale některé nápady mají perfektní. Sirius jak předvádí baletku a James při popisování nudlové polévky jsou k nezaplacení. Když jsme hru v jednu v noci uklidili, zůstali jsme rozesmátí a jen Remus byl trošku nakrknutý. Nedivte se, když jsme jeho obrázek křtu považovali za rituální obětování dítěte!
-_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_
Druhý den probíhal docela v klidu, až na bylinkářství, kdy Sirius vysypal na Snapea pytel dračího hnoje a kárání profesorky se bránil slovy:" Chtěl jsem mu jen dodat živiny, je bledý jak Sněhurka." Klid už se profesorce znovu zjednat nepodařilo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 22. července 2011 v 11:12 | Reagovat

Ty seš fakt geniální. Já z toho nemohla. Prej rituální obětování dítěte. Nebo dodání živin protože vypadá jak Sněhurka. :-D
Co já budu dělat až tu nebudeš? Já potřebuju nový kapitoly. :-(

2 hplovehp hplovehp | Web | 22. července 2011 v 11:19 | Reagovat

Neboj, další kapitolka už je napsaná teď, a vynasnažím se napsat ještě alespoň jednu, do zásoby, nebo ji hned zveřejním. Uvidíme. Jinak týden to beze mě určo přežiješ. :-D

3 Koki Koki | 22. července 2011 v 11:56 | Reagovat

[2]: Díky

4 Míša Míša | 29. dubna 2013 v 19:12 | Reagovat

[1]: Naprosto souhlasím :-D
Rituální obětování dítěte :-D :-D  :D A ta Sněhurka :-D  :-D Kdybych neseděla, tak sebou pořádně třísknu o zem :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama