7.kapitola: Everything I have

21. července 2011 v 18:23 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Nazdárek kašpárek, řítí se k nám další kapča. Jelikož 23.7. odjíždím a vracím se až 30.7. , ráda bych se ještě teď potěšila s vašimi komentáři. Proto prosím, komentujte. Jinak název kapitolky je podle písničky, která v ní zazní. A kapča je z pohledu všemi milovaného Siriuska!

Od té chvíle, co mě Ziva vylákala na astronomku, uplynulo už pár dní. Ani jeden jsme nevěděli, jak se k sobě po tomhle vyznání máme chovat. Takže jsme se snažili chovat, jakoby se nic nestalo. To je vlastně nemožné, protože ono se to stalo! Teď, když vím, jaké je to být tak blízko ní, líbat ji.. nejde zapomenout. Vydal jsem se s kytarou na mé oblíbené místo u jezera, nikdo o něm nevím, ani Náměsíčník a Jelen. Chvíli jsem jen pozoroval vodní hladinu. Dneska byla podivně klidná. Pochvíli se na vodě utvořili kruhy. Podíval jsem se, co je způsobilo. Kousek dál ode mně se s rudnutím a koktáním daly do běhu dvě prvačky, asi zkoušely, která dohodí dál, nebo co já vím. Usmál jsem se pro sebe.
Najednou jsem uslyšel hvízdání větru, ikdyž se nepohnulo ani stéblo trávy. Znělo to jako melodie. Vzal jsem kytaru do rukou a zkusil ten rytmus opakovat, šlo to překvapivě snadno. Něco mě napadlo.
"Accio pergamen, brk a inkoust." šeptl jsem a udělal jemný pohyb hůlkou, kterou jsem vylovil z hábitu. Pochvíli ke mně skutečně připlachtila lahvička ikoustu, můj ozdobný paví brk a kus pergamenu. Otevřel jsem lahvičku, namočil brk a ruka se m irozběhla po papíře. Poprvé jsem při skládání měl pocit, že píseň je už hotová, že já ji jen zapisuju. Když jsem dopsal noty, zkusil jsem se zamyslet nad slovy. Překvapivě mě napadala. Obyčejně většinu textu vymyslí James s Remusem, já jen doplním své připomínky. Zapsal jsem slova pod noty. Zkusil jsem zahrát na kytaru a u toho zabroukat kousek slov. Nakonec jsem si přezpíval celou písničku. Když jsem se později vracel do hradu, na nebi už svítil měsíc. Děkuju Bože, teda jestli jsi, žes mi dopřál tvou inspiraci.
Ve společence už byli jen Moony a Jimmy, to se mi hodilo. Vyložil jsem jim, co se m istalo a taky můj plán. Jako správní kamarádi mě podpořili. Hodili jsme přes sebe neviditelný plášť a zamířili do ředitelny.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Ráno na snídani jsme se s klukama oblekli do mudlovského oblečení.
Jimmy:
Remmy:

Já:
Akorát mě někdo ( že Paroháči!) vyfotil, když jsem měl sundanou svou koženou bundu.

Nikdo z učitelů nic nenamítal, jen Slizohrab krčil ten svůj frňák. Brumla je formát! Když se shromáždila valná většina lidí, šel si stoupnout ke svému řečnickému pultu. Holky po nás jen zvědavě pokukovaly.
"Jednak bych vám chtěl milý studenti popřát dobrou chuť. Ovšem zadruhé tu máme neplánované ranní vystoupení jedná z našich kapel. Ale to už vám nejlíp vysvětlí sama kapela!"
Zvedli jsme se ze židlí a zamířili před učitelský stůl. Remus neverbálním kouzlem přivolal všechny nástroje, a to dvě kytary a pro sebe klavír. Všichni nás vzrušeně pozorovali. Přistoupil jsem k Brumbálovu pultu a začal mluvit.
"Takže lidi, jak už jste se dozvěděli, tohle původně nikdo nechtěl. Jenže včera jsem takhle seděl u jezera a něco mě napadlo." začal jsem jemně hrát akordy na kytaru. Jimmy mě napodobil a Rem se jemně dotýkal klapek klavíru.
"Přemýšlel jsem nad jednou dívkou.. a nad tím co kní cítím. Takže bez dalšího protahování, Zivo Davidová, tahle písnička patři tobě." řekl jsem a kouknul se přímo na ni. Na okamžik si schovala obličej do dlaní. Když ruce spustila, měla na rtech úsměv. Začali jsme hrát předehru. Několik lidí se začalo v sedě houpat do rytmu. Nadechnul jsem se a spustil.

I feel, like I never measure up
to who you see.
Sometimes I think I can´t give you
all the love you need.
You keep changing everyday
amazing me in everyway.

If I could be the perfect man in your eyes
I would give all I´m worth to be
a part of your life.
I could promise the world,
but it´s out of my hands.

I can only give you everything I have..

I never dreamed I could ever feel
the way I do.
I hope and pray
I will always be enough for you .
I can only do my best
I have tu trust you with the rest.

If I could be the perfect man in your eyes
I would give all I´m worth to be
a part of your life.
I could promise the world,
but it´s out of my hands.

I can only give you everything I have..

I promise I will hold you
through the changes and fears,
when life seems unclear.
And when I can´t be right there with you
I know there´s angels by your side.

If I could be the perfect man in your eyes
I would give all I´m worth to be
a part of your life.
I could promise the world,
but it´s out of my hands.

I can only give you everything...

If I could be the perfect man in your eyes
I would give all I´m worth to be
a part of your life.
I could promise the world,
but it´s out of my hands.

I can only give you everything..... I have...

Dozpíval jsem. Síní se rozlehl ohromný potlesk. Ziva už během písničky vstala. Teď došla až ke mně a zadívala se mi přímo do očí. James s Remusem se ukáněli tleskajícím divákům.
"Jsi blázen Siriusi!" téměř vykřikla, aby ji pře potlesk bylo slyšet.
"Cože jsem?!" předstíral jsem, že neslyším a přitáhnul jsem si ji do náruče. T oji ještě víc rozesmálo.
"Můj milovaný blázen." řekla mi a já neváhal a políbil ji.

Koki, asi jsem si tě fakt oblíbila, protože ten text písničky jsem opisovala, nikde jsem ho nenašla na zkopírování. A fotky kluků jsem vybírala hodinu. Takže si toho važ. Jinak písnička se jmenuje Everything I have a je od Claye Aikena.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 21. července 2011 v 19:49 | Reagovat

Díky to mě vážně těší a rozhodně si toho vážim. Protože tahle kapitola se ti teda vážně povedla. Tady byl Sirius fakt sladkej. Tak milý vymyslet a napsat o Zivě písničku. Fakt skvělej nápad. To by chtělo speciální tiskárnu a takovýho Siriuse si vytisknout do živý podoby. :-D  :-P  :D  8-)

2 hplovehp hplovehp | Web | 21. července 2011 v 20:03 | Reagovat

Telepatie fakt funguje. O něčem takovém jsem přemýšlela, když jsem to psala. Takže jsem spokojená, že se ti to líbí.
P.S.:Ten text už mě vážně....štval, abychom nekazily morální výchovu mládeže.

3 Koki Koki | 21. července 2011 v 20:36 | Reagovat

[2]: Možná tak někoho jinýho. O svý moralní výchově celkem pochybuju. :-D  :-D
Tak si užij dovolenou protože po návratu očekávám nový kapitoly. :-D  :-P

4 hogwartsworlds hogwartsworlds | E-mail | Web | 31. července 2011 v 21:05 | Reagovat

Jak děláš z fotek Taylora Lautnera Jamese Pottera. Je to drsný! :D  :-D

5 hplovehp hplovehp | Web | 1. srpna 2011 v 10:44 | Reagovat

[4]: Stačí mi v malování dodělat brýle. Když si dám záležet, výsledek je celkem uspokojivej. Není to nic profesionálního, ale pro představu to snad stačí.

6 Míša Míša | 29. dubna 2013 v 19:04 | Reagovat

Ooooh.... to je...na to nejsou slova :-D Krásný nádherný... to je pořád málo :D Kdyby tohle udělal nějaký kluk pro mě, tak se ho chytnu a už nepustím ;-)  :-D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama