6.kapitola: Myšlenkové pochody Siriuse Blacka

19. července 2011 v 17:35 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Nazdárek, máme tu další kapitolku.Není moc dlouhá, ale snad mě neukamenujete. Jelikož už se nám prostřídala celá skupinka, můžeme začít odznovu. Dneska tu máme Zivu a její vztahy se Siriusem. Proč s ní vyhlášený Cassanova nechce nic mít?

Události posledních dnů mnou otřásly. Nejdřív to, co se stalo Jamesovi a Lilly a potom rande Anit s Remusem. Přeju jim to. Samozřejmě ne Jamesovi a Lilly mučení, ale Remusovi a Anitě to chození. Moji kamarádi se do sebe začínají zamilovávat. Vlkodláček s Anit, ti už spolu nepokrytě randí a James s Lilly, ti pořád tvrdí, jací jsou kamarádi. Každopádně se chovají jako hrdličky. Jen já a Sirius jsme pořád v bodě nula. Od našeho prvnho vystoupení, kdy se mnou tancoval na pódiu se mi vyhýbá. Nedělá to teda nijak okatě, aby si toho ostatní všimli, ale nevyráží se mnou na naše obvyklý toulky ve dvou.
Několik dnů jsme jen tak chodili okolo sebe. Jednou jsem to už ale nevydržela a vzala to do svých rukou.
"Siriusku, půjdeš si dát jednu cigaretku na astronomku?" zeptala jsem se ho, schválně před ostatními.
"Jo." souhlasil, co mu zbývalo, ostatním by bylo podezřelý, kdyby si Sirius Black nechtěl jít zapálit. Sirius skočil pro své cigarety a zapalovač, potom jsme se vydali na astronomku. Vysupěli jsme nahoru do schodů. Nahoře jsme se opřeli o cimbuří a Sirius nám oběma zapálil. Popravdě já skoro nekouřím, nijak extra mi to nechutná, ale potřebovala jsem záminku.
"Tak co po mě chceš?" ozval se Sirius hlasem oproštěným od jakýchkoliv emocí. Kruci to nevypadá dobře!
"Zajímalo by mě, proč se mi poslední dobou vyhýbáš, udělala jsem něco špatně?" zeptala jsem se ho.
" Naopak. Něco jsi udělala až moc dobře." řekne mi tiše. Krucinál chlape, tos mi pomoh jak mrtvýmu zimník! Všimnul si mého nechápavého výrazu.
" Od první chvíle co jsem tě viděl jsem do tebe blázen. Připoutala jsi mě k sobě. Nikdy,"zdůraznil to slovo" jsem žádnou jinou nechtěl." otočil se a díval se mi přímo do očí. Nadechla jsem se, že mu něco řeknu. Umlčel mě mávnutím ruky.
"Víš proč jsem chodil se všema těma holkama?" zeptal se mě. Zavrtěla jsem hlavou.
"Cítil jsem v sobě svou špatnou stránku. Jsem už asi od přírody holkař a protože jsem tě miloval, pořád miluju, věděl jsem, že se nesmíš stát jednou z mých ..obětí. Ne, ty si zasloužíš někoho lepšího. Nezasloužíš si, aby tě někdo odkopnul, když už ho omrzíš. Zasloužíš si úžasného, hodného kluka, který tě neopustí a bude o tebe pečovat jako o královnu." přišel až úplně ke mně. "Můžu?" zeptal se jemně. Byla jsem tak v šoku z jeho naprosté otevřenosti a upřímnosti, že jsem zůstala jen bez pohnutí stát. Asi z toho nějak vytušil moje ano, protože se malinko natáhl a něžně mě políbil. Nebyl to vůbec styl polibku, jakým jsem ho vyděla líbat holky, se kterými chodil. Ty polibky vypadaly, jako by jim strkal jazyk až do krku. Tohle bylo romantické, opatrné dotýkání rtů, jazyky se zapojovaly jen lehounce. Zavřela jsem oči. Ještě chvíli jsem cítila dotek jeho rtů na svých. Potom byl ten krásný pocit pryč. Otevřela jsem oči. Sirius nikde. Snažila jsem se uspořádat si v hlavě co mi řekl. Tak on chodil s ostatními, aby mi neublížil. Nechápe, že mi tím ubližoval mnohem víc?!
Myšlenkové pochody Siriuse Blacka vážně nechápu!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 19. července 2011 v 18:16 | Reagovat

Nehledě na dýlku to bylo úžasná kapitola. Na jednu stranu chápu Siriuse že jí nechce ublížit. Ale na druhou stranu je pravda že tímhle jí ubližuje ještě víc. Tím že si jí do teď nevšímal a ona myslela že o ní nemá zájem. Prosím rychle další kapču. Závislost na povídkách je snad horší než na drogách. Né že bych mluvila z vlastní skušenosti. Mě vadí i cigarety. :-D  :-P  :D  8-)

2 Koki Koki | 19. července 2011 v 18:16 | Reagovat

[1]: oprava: zkušenosti

3 hplovehp hplovehp | Web | 20. července 2011 v 9:39 | Reagovat

To jsme na tom stejně, já když si v mé blízkosti někdo zapálí, začnu většinou strašně kašlat. Jinak další kapča... možná dneska, uvidíme. Za tři dny odjíždím, takže nevím, jestli radši nenapíšu kapči do zásoby.

4 Koki Koki | 20. července 2011 v 10:52 | Reagovat

[3]: Super.

5 Míša Míša | 29. dubna 2013 v 18:42 | Reagovat

Tak teď se mi vybavil ten popisek u Siriusovy fotky: "Holkař, ale v jádru hodný kluk." :-D Paráda :D A k tomu Siriusovu ubližování: chlapům holt všechno dochází později ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama