10. kapitola: Bradavický poprask

30. července 2011 v 15:23 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Tak jsem tu zase, dnešní kapča je z pohledu Anity. Uvidíte, co se nám v Bradavicích semele, když je oficiálně vyhlášen ples. V téhle kapitolce se můžete těšit na plesové róby našich drahých dam. Jinak přeju příjemné počteníčko.

Brumík se překonává. V pátek vyhlásil, že se přístí týden ve stejný den bude konat ples na oslavu našich hudebních úspěchů. Všichni se na něj hrozně těšili. Ovšem byla tu i jistá pravidla. Například na ples mohl jít sám jen student nebo studentka od 5. ročníku výš. Nižší ročníky mohou přijít pouze pokud je pozve někdo z vyššího ročníku. Na jednu stranu mi to přijde nefér, že si prckové nebudou moct zatancovat. Nadruhou stranu, když tam nebude moct mrňat, bude to mít větší šmrnc a budeme se moct víc odvázat.
Nikdy bych nevěřila, kolik je práce s výběrem plesových šatů. Naštěstí máme naše úžasné maminky a paní Potterovou. Ta se obětavě nabídla, že nám pomůže, a tak se naše holčičí parta delší dobu scházela a pracovala na šatech. Musím uznat, bez paní Potterové bychom byly vyřízené. Dokázala zkombinovat naše požadavky se svou představou a vykouzlit nám perfektní šaty, které nám sluší. Nebo si to alespoň každá z nás pochvalovala. Paní Potterová s námi totiž šaty zkoušela zvlášť. Prý aby to bylo překvapení pro všechny ostatní. Proto jsme se nemohly dočkat plesu.
Konečně nadešel večer před plesem. Rozhodly jsme se se Zivou a Lilly, že si rozdělíme Ložnici kouzly, abychom se navzájem neviděly, dokud nebudeme stoprocentně připravené. Lilly se toho choipla, párkrát mávla hůlkou a už jsme byly každá ve svém kousku místa. Posadila jsem se na postel a rozepla vak na šatech. Jako už mnohokrát během zkoušení jsem pohladila jejich svtlemodrou květinovou látku. Nebyly to tradiční plesové šaty, spíš šaty na večírek, kratší a modernější.
"Tak šatičky, dneska nás čeká premiéra" promluvila jsem vesele k šatům a převlekla se do nich. Následovala náročnější část úpravy, namalovat si na ksicht obličej. Remmy nemá rád, když se moc líčím, proto jen zakryju nedokonalosti, zdůrazním si řasy a rty natřu leskem. Vlasy si nechám rozpuštěné, jen z nich s pomocí hůlky vytvořím obří vlny.Když jsem se kouknula do zrcadla, musela jsem uznat, že výsledek je uspokojivý.

Odstarnila jsem kouzla zrovna v okamžiku, kdy to udělaly i Ziva a Lilly. Byly strašně krásné. Ziva měla dlouhé fialové šaty , které jí úplně odhalovaly záda. Měla líčením zdůrazněné oči a vlasy elegantně sepnuté na stranu.

Lilly Lilly měla oproti mě a Zivě tradiční plesové šaty. Zeleno modré dlouhatánské šaty s odepinatelnou vlečkou naší rzce moc slušely.

Seřadily jsme se přede dveřmi. Po chvíli jsme začaly elegantně (v rámci možností) sestupovat dolů.Kluci už tam na nás čekali.
Konec první části kapitoly.

Je to ode mně trošku podfuk, že? Rozdělit kapitolku na víc části bez varování. Jenže v další části se stane něco hoodně zajímavého, a protože vás chci napínat, napíšu další část až zítra. Lámejte si hlavičky, co se asi stane. Bye,bye.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 30. července 2011 v 16:58 | Reagovat

Zatraceně ty mě štveš rozdělit to na dvě části. Jediný co mě napadá je že se někdo s někym vyspí. Myslim samozřejmě v rámci již rozdělených dvojic. Už aby tu byla i druhá část. 8-)

2 hplovehp hplovehp | Web | 30. července 2011 v 17:12 | Reagovat

Vedle jak ta jedle. Nech se překvapit. A mimochodem,vážně nevím, na co ty hned myslíš. Nemáš náhodou nějakou úchylku? :-D  :-D  :-D  :-D Ale jinak vážně, díky za komentáře. Bude to napínavé dramčo. A jak se ti líbí šaty co jsem vybrala holkám?

3 Koki Koki | 30. července 2011 v 20:20 | Reagovat

[2]: Jediný na co mam úchylku jsou mtorky. To jen na mě má špatnej vliv moje kámoška. Před ní když člověk něco řekne tak v tom hned vidí sexuální podtex. Ale šaty jsou pěkný. Na to že já šaty zásadně nenosim. A vzít si ty co má Ziva tak to bych fakt vůbec nedala. Mě se nejvíc líbí ty co má Lily. I ta barva je fakt pěkná. :-)

4 hplovehp hplovehp | Web | 30. července 2011 v 20:26 | Reagovat

[3]: To jsme na tom stejně, ty Ziviny já bych absolutně nedávala. Taky šaty moc nenosím, jsem spíš kalhotový typ. A jinak taky se mi nejvíc líbí šaty Lilly.Díky těm šatům jsem mohla malé sestřence vyprávět pohádku, napadla mě jen co jsem ty šaty viděla. Jinak pokud by sis ty šaty chtěla pořádně prohlédnout, měla je na sobě Taylor Swift v klipu ke svojí písničce Teardrops on my Guitar. Písnička stojí za poslechnutí. :-)

5 Míša Míša | 29. dubna 2013 v 19:48 | Reagovat

Mě osobně se nejvíce líbí Anitiny šaty :-D  Ale zase na ples musím souhlasit s těmi šaty, co má Lilly :D
[4]: Doufám ale, že to s Lilly a Jamesem neskončí stejně jako s Taylor a tím klukem v klipu :-?  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama