1.Kapitola : Ty jsi ale kus....

11. července 2011 v 17:50 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
V tomto článku se objeví minimálně jedno sprosté slovo, takže pokud si myslíte, že by vaše morálka utrpěla nenapravitelnou újmu,nečtěte to.
Pohled Anity:
"Kde jsou?" ptala se Ziva během pěti minut už asi po páté. Odpověděla jsem jí pokrčením rameny.
"Možná vypadli z vlaku." zadoufala Lilly, která jediná po jejich společnosti netoužila.
To už jsme ovšem tuhle možnost mohly vyloučit, protože jsme uslyšeli zvuk kytar a rytmické bubnování. Kdo jiný by vyluzoval takové zvuky ve vlaku?! Dveře kupé se rozlétly a objevili se Poberti.
První šel s kytarou James. Vlasy pocuchanější než obvykle, bez trička, v džínových kraťasech, které vznikly odtržením nohavic z džínsů, s nohama nazutýma v řerných teniskách divoce prohraboval struny kytary.
Druhá kytara byla v ruku Remuse. Ten se obléknul jako obvykle, světlé džínsy s tmavým tričkem a obyčejné temně modré kecky. Přesně takhle se mi líbí. Ale to už jsem viděla, jak Ziva natahuje krk, protože poslední, kdo chyběl, byl Sirius. A řeknu vám, měla proč zírat.
Na nohách černé tenisky se zlatými proužky, těsné, lehce odrbané džíny, červené tričko pevně obepínající jeho svalantý hrudník. Skoro celé tričko ovšem zakrývala kožená bunda, která byla u něj naprostou nezbytností. Ještě si na černé kučery narazil stejně barevný klobouk a paličkami, které svíral v rukou bubnoval všude, kam jen dosáhnu. Musím uznat, že byl děsně sexy.
Kluci hráli něco, co mi připadalo známé. Pak mi došlo, že je to jejich hymna. Složili si ji minulé prázdiny u Potterů. Jen mi to došlo, kluci už začali halekat.

Take it back to the place where
you know it all began
We can be anything we wanna be
You can tell by the noise that
The boys are back again
Together makin' history


It's time to show how
to be a superhero
Just like a showdown
but but she's no antihero (*)
We're the best, no doubt.
Do it like we used to do
This is our town
and I'm telling you all

The boys are back
The boys are back
The boys are back
Gonna do it again
Gonna wake up the neighborhood

The boys are back (yeah)
The boys are back
Takin' down the walls
Anytime we want
The word is out
The boys are... back


Keep comin' with the right win the fight every single time
Undefeated here in our house yeah
We can rock
We can shock
Anytime we like
And tonight we're going all out


It's time to show how
To be a superhero
Cant stop, slow down
Petal to the metal, GO
We're the best, no doubt.
Do it like we used to do
This is our time
And I'm telling you all


The boys are back,
The boys are back
The boys are back
Gonna do it again
Gonna wake up the neighborhood

The boys are back
The boys are back
Takin' down the walls
Anytime we want
The word is out
The boys are back!


Here to change the world
To solve a mystery
fight the battle
Save the girl
(No one) No one can stop us now
We're the ones that make the rules

Stop!

The boys are back

Ohhhh yeah!

The boys are back,
The boys are back
The boys are back
Gonna do it again
Gonna wake up the neighborhood

The boys are back
The boys are back
Takin' down the walls
Anytime we want
No need to worry cause

The boys are back(yeah)
The boys are back (that's right) *look out now?
* The boys are back
Gonna do it again
And we make it look good

The boys are back (yeah)
The boys are back
Takin' down the walls
Anytime we want
The world is out
The boys are back!
Já a Ziva jsme vyskočily a začaly tancovat. Nešlo to jinak, bylo to moc chytlavé. Lilly se nejdřív snažila zůstat sedět, ale když jsme jí trošku pomohly (vytáhly na nohy a žďuchly k Jamesovi) , vrhla po nás pouze vražedný pohled a pak se přidala. Takhle ji mám ráda, nezkazí žádnou srandu! Když kluci dohráli, pořádně jsme jim zatleskali, aby si mohli užít svou chvilku slávy. Potom se tak nějak rozběhl hovor, co se komu přihodilo o prázdninách. Jen co se Ziva přestala dusit po Siriově tvrzení, že viděl u moře, kam se tajně přemístil, tancovat Brumbála s Mcgonagallovou havajské tance, vlakem se rozlehl hlas toho chlápka, co řídí tuhle pojízdnou cvokárnu, honosně nazývanou Bradavický Expres. Nevím co je na tom expresního, ale budiž. " Za 15 minut nádraží v Prasinkách. Připravujte se na výstup." dochraplal ten hlas. Chvíli jsme se musely dohadovat s kluky, teda hlavně se Siriem a Jamesem, že opravtu nepotřebujeme při převlékání to školních hábitů pomoct. Nakonec jsem je já se Zivou vyhodily na chodbičku a Lilly duchapřítomně zavřela dveře a také zajistila sklo neprůhledným kouzlem, to jsme poznaly podle nadávek z venčí, že to sklo je tak zaprasený, že přes není vůbec nic vidět.
Vystoupili jsme, už zase společně s klukama, na nádraží v Prasinkách a nasedli jsme do jednoho z pohřebních vozů, tak já totiž říkám těm kočárům, co je nic netáhne. Je v nich vedro, že by jeden chcípnul. Pohřebáky nás dopravily až k hlavní bráně.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Sotva jsme se usadili, Brumbál vstal a nikdo se už neodvážil promluvit. No dobře, až na Siriuse, který Brubálův proslov doplňoval polohlasným vydáváním dávivývh zvuku. Brumík, jak s oblibou říkáme našemu milovanému řediteli, nám v podstatě neoznámil nic nového, že Voldemort nabírá na síle a že hryzavá házedla jsou zakázána víme už dávno, proto nás zaujaly jen dvě pasáže.První a hudební činnosti. "Jak jsem předesílal na konci minulého roku, letos tu budeme mít hudební soutěž. Kapely i jednotlivci nechť se nahlásí do konce týdne v ředitelně." usmál se Brumla, vidíte, další jeho přezdívka, když viděl jak to mezi studenty zašumělo. No a druhá věa, která pro nás byla něčím zajímavá byla: "Dejte si do nosu!" A protože se na stolech objevilo jídlo, nedali jsme se vůbec pobízet. "Ta omáfka na bchambofy je faft dofrá.." zahuhňal Sirius s plnou pusou. Potom si té "dofré omáfky" chtěl asi přidat, jenže zabral lžící v omáčkovníku tak nešikovně, že omáčka vystříkla nejen na jeho rockerskou bundu, které se odmítl vzdát, ale taky na Jamesovi vlasy.
"Ty jsi ale kus vola!"vykřikl Jimmy a spěšně si vlasy sušil rukávem hábitu. Potom už se jídlo obešlo bez nehod.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Většina lidí šla spát, aby byla připravená na zítřejší první školní den, nicméně my jsme ještě ponocovali v nebelvírské společence. Jimmy se Siriem nezklamali a měli pro nás pro každého flašku ležáku a pro všechny dohromady flašku ohnivé whisky. Ozíývalo se sice nespokojené brblání, že je toho málo, ale Sirius vysvětlil, že si pořádné zásoby šetřií na Vánoce a na Silvestra. Když už se přiblížila půlnoc, zabalili jsme to. James se aktivně vrhnul ke krbu, že zhasí zbytky ohně. Jenže přihodila se taková menší nehoda, šev na jeho zadku povolil a tak zbytek naší party mohl pozorovat jeho spodní prádlo.
"Jimmy?" ozvala se Lilly. "Ano?" otočil se rychle James, protože v životě ještě neslyšel, aby mu Lilly řekla Jimmy, to oslovení používala jen když byla pod vlivem, což teď rozhodně z jednoho ležáku a pár panáků být nemohla. "Vsaď se, že uhodnu, jaké jsi si dneska vzal trenýrky!" řekla Lilly a upřeně se dívala Jimmymu do očí. "No schválně." zatvářil se překvapeně. "Červené přeci." rozesmála se . " Jak to víš?" zíral na ni jak tele na vrata od chléva. " Mám snad oči." rozesmála se zrzka. James si rychle sáhnul na zadek a když opravdu nahmatal díru, malinko zčervenal, a pak světácky prohodil. " No co, větrání musí být."
Lilly jsme do ložnice musely doslova dotáhnout.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Použitá písnička:
Boys are Back, HSM 3, zpívají Zac Effron a Corbin Bleu (doporučuju si ji pustit ke čtení)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 11. července 2011 v 18:42 | Reagovat

Fakt skvělý. Parádně jsem se zasmála. Prej větrání musí být. Vážně dobrý. A Siriova kožená bunda taky super. Na tu já jsem taky ujetá a nosim jí jak často to jen jde. Ale proč si zrovna Lily musela dát že se jí líběj šamponi. Ty já nesnášim. Já fakt radši styl rockeři přesně jako jsi dala Siriovi. I to jeho oblečení. Doufám že brzo bude další kapitolka. :-D  :-P  :D  8-)

2 hplovehp hplovehp | Web | 12. července 2011 v 20:14 | Reagovat

Díky, o díky. No, ono se to u té Lilly potom ještě vyvrbí jinak. Takže se nchte překvapit. Zítra mám na dopoledne naplánovaný program se sestřenkama a jejich caaprtama, odpoledne bych měla mít volný. Takže pokud pojede elektřina, nebude obsazený počítač ségrou a pokud nenastane jiná živelná kaatstrofa, kapča by mohla být zítra odpoledne, popřípadě večer. :-)  :-P  :D  8-)

3 Koki Koki | 13. července 2011 v 10:11 | Reagovat

[2]: Jupííí. To jsem si řikala ž se to u ní změní. Přece jen James má do šámpona hodně daleko (díkybohu). :-D  :-P  :D  8-)

4 hplovehp hplovehp | Web | 13. července 2011 v 10:42 | Reagovat

Přesně tak. To by bylo dost hnusný, Jimmy a šampon. A Siriuse by z toho klepla pepka. :-D

5 Koki Koki | 13. července 2011 v 15:01 | Reagovat

[4]: Ne jen Siriuse. Mě rozhodně taky.

6 hplovehp hplovehp | Web | 13. července 2011 v 19:13 | Reagovat

Mě též. A jak sis přála, třetí kapča už je naservírovaná.

7 Míša Míša | 29. dubna 2013 v 14:03 | Reagovat

Nádhera :-D Říkala jsem si: Fanfictoin na Harryho Pottera, jo? Tak to by mě zajímalo, jak to bude vypadat. A je to boží :D Hned jdu na další kapitoly :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama