Červenec 2011

10. kapitola: Bradavický poprask aneb co bylo dál

31. července 2011 v 21:05 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Pokračujeme v pohledu Anity. Dozvíte se, jak ples probíhal a proč musel být předčasně ukončen. Kde se holky octnou a co bude dál? Do se dozvíte v pokračování desáté kapitoly Ro(c)ku z Bradavic!

Sešly jsme dolů do společenky. Kluci na nás zírali jak termit na železobeton. První se vzpamatoval Remus. Došel ke mně a nabídnul mi rámě. S úsměvem jsem se do něj zavěsila. James opatrně, jakoby se bál, že se rozplyne, přistoupil k Lilly. Políbil ji do vlasů a natáhl k ní ruku. Chytila se nabízené ruky a elegantně pohodila hlavou. James, kterého zasáhla vůně jejích vlasů se tvářil jako feťák, který dostal zadarmo tři tuny trávy. Sirius ještě pořád stál na místě a zíral na Zivu, ústa otevřená. Zasmála se mu, ústa mu jemným dotykem zavřela a obtočila mu ruku kolem pasu. On jí položil svou ruku kolem ramen. Konečně jsme mohli vyrazit do Velké síně.
Učitelé se zase vyznameli! Celá Velká síń byla ozářena jemným intimním světlem ze spousty světelných koulí vznášejících se u stropu. Z pódia před profesorským stolem začínala hrát populární kouzelnická kapela Sudičky.Bylo tu rozmístěno mnoho malinkatých stolků se starodávnými židlemi a nádhernými ubrusi v barvách kolejí. Všude po celé síni se nacházela spousta květinových dekorací, která úchvatně voněly.
Sirius se k jedné takové kytici natáhnul, vyndal z ní růži, přesněji řečeno temně rudé poupě. Přivoněl k ní, snad aby zhodnotil její vůni, a podal ji Zivě. Usmála se, vzala poupě do ruky a vdechla jeho vůni. Potom se naáhla na špičky, jinak by na něj totiž nedosáhla, a políbila Siriuse na tvář. Zamířili jsme všichni k jednomu ze stolů na kterém byl rudý nebelvírský ubrus. My holky jsme se usadily, kluci odběhli pro něco k pití.
Krátily jsme si čas pozorováním ostatních lidí, kteří přišli plesat. Při pohledu na kreaci Bellatrix Blackové jsme málem umřely smíchy. Temná půlnoční modř šatů jaksi neseděla ke kanárkově žlutému zbarvení klobouku, který si bůhvíproč narazila na hlavu. K dovršení pohromy onen klobouk obepínala křiklavě růžová stuha. Prostě šílené.
Mezitím už byli kluci zpátky s šesti ležáky a lahví ohnivé whisky. Nalili jsme si whisky a vypili ji na ex. Začínala hrát nějaká docela melodická písnička. Dveře se otevřely. Celé osazenstvo Velké síně natahovalo krky, aby vidělo kdo to přišel. Nejdřív jsem tu osobu nemohla indentifikovat,ale potom jsem ji poznal díky hákovitému nosu. Byl to Snape!
Vypadal ovšem úplně jinak než obvykle. Ve vlasech ani stopa po mastnotě, jen zářivý lesk. Obvyklý školní hábit nahradilo společenské onblečení, bílá košile ,černé boty, sako a kalhoty. Nesl se neobvykle ladným a jistým krokem. To ale nebylo to nejpodivnější. Snape se usmíval! Žádné obvyklé ublížené nebo zlomyslné škleby, on se opravdicky upřímně usmíval. Došel až k našemu stolu, postavil se před Jamese a Lilly.
"Můžu tě vyzvat k tanci?" zeptal se Lilly. Ta škubla hlavou v nic neříkajícím gestu. Otočil se proto na Jamese.
"Pokud Lilly souhlasí...?" svolil Jimmy.
Snapeův pohled se stočil k zrzavé krásce. Ta vstala, nechala se jím odvést na taneční parket. Zaujali postavení jako profesionální tanečníci. Začali se pohybovat do rytmu písničky. Rychle jsem mrkla na Jamese, co on na to. Celý ten výjev pozoroval klidně, dokonce s lehce zvednutými koutky.
Všimla jsem si jedné skutečnosti. Nikdy bych nevěřila, že si to pomyslím, ale Snape byl hezký! V umytých havraních vlasech mu zářily modravé odlesky, tvář mu zkrášloval úsměv. Když se nehrbil, konečně vynikla jeho výška a pod košilí bylo vidět, že není až tak úplně bez svalstva. Ale mnohem víc než jeho vzhled mě uchvátilo jeho chování. Jak opatrně a starostlivě vedl Lilly, nesnažil se jí dotýkat jinak než tanec vyžadoval. Musí ji mít strašně rád. Tahle skrývaná láska z něho jakoby tryskala a zkrášlovala všechno kolem.
Lilly se na nějj také lehce usmívala, ne tak jako na Jamese, ale tak nějak laskavě. Píseň skončila. Snape pustil Lilly, oba společně zatleskali kapele. Potom ji dovedl až k našemu stolu, lehce se dotknul rty její ruky a pomohl jí posadit se. Chtěl se vydat ke vstupním dveřím a odejít, jenže to nestihnul. Dveře se rozlétly. Dovnitř se vřitila horda lidí v kápích a maskách. Smrtijedi! Ihned začali metat kletby na všechny, kromě Zmijozelských. Ti se s očividnou radostí připojilik nim. Až na Snapea. Ten bleskově vykouzlil před Lilly štít.
Učitelé okamžitě zasáhli. Kousíček od nás po sobě metali kletby McGonagallová a jakýsi hromotlucký Smrtijed. Rychle jsem vytáhla hůlku, ostatní to už udělali. Najednou jsem viděla jak ke mě letí paprsek kletby. Viděla jsem, že nejde zastavit. Kletba se ale asi deset centimetrů ode mně odrazila. Zapátrala jsem pohledem a uviděla jsem, že Snape na okamžik zaštitil i mě. Poslala jsem mu vděčný úšklebek a dala se do protiútoku.
Ziva mezitím metala kletby po nějaké ženě, která zaútočila na skupinu prváků z Mrzimoru.
"Na malé děti si troufáš,co, ty bestie jedna kápiovitá. Na co nosíte tu masku? Jste snad uhrovatí?" popichovala svou soupeřku a odrážela její kletby. Potom ji jedním dobře mířeným zásahem omráčila. Boj se přiostřoval.
" Holky přemístěte se do bezpečí!" zahulákal Remus a zblokoval zaklínadlo svého protivníka.
"Nenechám tě tady!" zařvala jsem jeho směrem na oplátku a vyslala proti Smrtijedovi kletbu, kterou bohužel snadno odrazil.
"Doprdele, teď není čas na hrdinství. Koukejte se přemístit." ozval se odkudsi Siriusův hlas.Lilly se podívala po Jamesovi, hned ale zase musela odrážet kletbu.
"Jdi. Nechci tě stratit." zaprosil skoro neslyšně Jimmy. My jsme ovšem dál odhodlaně bojovaly. Remus svého protivníka omráčil. Vyndal z kapsy krabičku od zápalek a mávnul nad ní hůlkou. Boj naši skupinku natlačil k sobě. James se Siriusem hned pochopili, co má Remus za lubem. Ten vstrčil krabičku do ruky Anitě apřesně v tu chvíli Jimmy a Sirius žďuchli do Lilly a Zivy,takže ty se dotkly krabičky,
"Ne." slyšela jsem Zivin výkřik. Potom se všechno začalo točit, nemohla jsem dýchat. Poslední co jsem ve změti barev viděla zřetelně byl Remusův obličej. Nachvíli nás úplně pohltila tma. Pak jsme najednou ležely na trávníku. Zvedla jsem se ze země a zkoušela rozeznat, co je to za dům, který se tyčil před námi. To už se k nám ale přiřítila malá ženská postava, následovaná vysokou mužskou.
"Co se stalo?" promluvila rychle Jessica Potterová. Jakmile jsem poznala ještě jejího manžela Jareda, měla jsem jasno, kde jsme. Protože když tohle jsou Jamesovi rodiče, znamená to, že jsem v Potterovic sídle!

10. kapitola: Bradavický poprask

30. července 2011 v 15:23 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Tak jsem tu zase, dnešní kapča je z pohledu Anity. Uvidíte, co se nám v Bradavicích semele, když je oficiálně vyhlášen ples. V téhle kapitolce se můžete těšit na plesové róby našich drahých dam. Jinak přeju příjemné počteníčko.

Brumík se překonává. V pátek vyhlásil, že se přístí týden ve stejný den bude konat ples na oslavu našich hudebních úspěchů. Všichni se na něj hrozně těšili. Ovšem byla tu i jistá pravidla. Například na ples mohl jít sám jen student nebo studentka od 5. ročníku výš. Nižší ročníky mohou přijít pouze pokud je pozve někdo z vyššího ročníku. Na jednu stranu mi to přijde nefér, že si prckové nebudou moct zatancovat. Nadruhou stranu, když tam nebude moct mrňat, bude to mít větší šmrnc a budeme se moct víc odvázat.
Nikdy bych nevěřila, kolik je práce s výběrem plesových šatů. Naštěstí máme naše úžasné maminky a paní Potterovou. Ta se obětavě nabídla, že nám pomůže, a tak se naše holčičí parta delší dobu scházela a pracovala na šatech. Musím uznat, bez paní Potterové bychom byly vyřízené. Dokázala zkombinovat naše požadavky se svou představou a vykouzlit nám perfektní šaty, které nám sluší. Nebo si to alespoň každá z nás pochvalovala. Paní Potterová s námi totiž šaty zkoušela zvlášť. Prý aby to bylo překvapení pro všechny ostatní. Proto jsme se nemohly dočkat plesu.
Konečně nadešel večer před plesem. Rozhodly jsme se se Zivou a Lilly, že si rozdělíme Ložnici kouzly, abychom se navzájem neviděly, dokud nebudeme stoprocentně připravené. Lilly se toho choipla, párkrát mávla hůlkou a už jsme byly každá ve svém kousku místa. Posadila jsem se na postel a rozepla vak na šatech. Jako už mnohokrát během zkoušení jsem pohladila jejich svtlemodrou květinovou látku. Nebyly to tradiční plesové šaty, spíš šaty na večírek, kratší a modernější.
"Tak šatičky, dneska nás čeká premiéra" promluvila jsem vesele k šatům a převlekla se do nich. Následovala náročnější část úpravy, namalovat si na ksicht obličej. Remmy nemá rád, když se moc líčím, proto jen zakryju nedokonalosti, zdůrazním si řasy a rty natřu leskem. Vlasy si nechám rozpuštěné, jen z nich s pomocí hůlky vytvořím obří vlny.Když jsem se kouknula do zrcadla, musela jsem uznat, že výsledek je uspokojivý.

Odstarnila jsem kouzla zrovna v okamžiku, kdy to udělaly i Ziva a Lilly. Byly strašně krásné. Ziva měla dlouhé fialové šaty , které jí úplně odhalovaly záda. Měla líčením zdůrazněné oči a vlasy elegantně sepnuté na stranu.

Lilly Lilly měla oproti mě a Zivě tradiční plesové šaty. Zeleno modré dlouhatánské šaty s odepinatelnou vlečkou naší rzce moc slušely.

Seřadily jsme se přede dveřmi. Po chvíli jsme začaly elegantně (v rámci možností) sestupovat dolů.Kluci už tam na nás čekali.
Konec první části kapitoly.

Je to ode mně trošku podfuk, že? Rozdělit kapitolku na víc části bez varování. Jenže v další části se stane něco hoodně zajímavého, a protože vás chci napínat, napíšu další část až zítra. Lámejte si hlavičky, co se asi stane. Bye,bye.

9.kapitola: Now that I can dance

22. července 2011 v 11:17 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Nazdárek, já se překonávám. Mám tu další kapitolku. Tentokrát z pohledu našeho Jelena Jimmyho. Je tu druhé oficiální vystoupení, a on přemýšlí, jak by mohl konečně sbalit Lilly, Zaměří se na důvody, proč ho nechce. Zbytek v kapitolce.

Dneska máme druhé vystoupení. Tréma je prakticky nulová. Jelikož minule jsme zpívali první my, teď jsou nařadě holky. Zase se pěkně vyfikly, ale bohužel někdo (Tichošlape!) zrovna zničil foťák tak, že nešel spravit ani kouzlem. Takže vá mje zkusím popsat. Ziva si oblekla černé minišaty a k nim černou koženou bundu, už se jí nakazila od Siriuse. Anita měla světle fialové tričko a banánově žlutou minisukni. Mě ovšem zase nejvíc uchvátila Lilly. Její jednoduché bílé šaty s Nadýchanou sukni ve mě vzbudily představivost. Písnička co zpívaly byla taky OK.
You are fine
You are sweet
But I´m still a bit naive with my heart
When you´re close I don´t breathe
I can´t find the words to speak
I feel sparks
But I don´t wanna be into you
If you are not looking for true love, oh oh
No I don´t wanna start seeing you
If I can´t be your only one
So tell me when it´s not alright
When it´s not ok
Will you try to make me feel better?
Will you say alright? (say alright)
Will you say ok? (Say ok)
Will you stick with me through whatever?
Or run away
(Say that it´s gonna be alright. That it´s gonna be ok)
Say Ok.

When you call I don´t know if I should pick up the phone every time
I´m not like all my friends who keep calling up the boys, I´m so shy
But I don´t wanna be into you
If you don´t treat me the right way
See I can only start seeing you
If you can make my heart feel safe (feel safe)

When it´s not alright
When it´s not ok
Will you try to make me feel better?

Will you say alright? (say alright)
Will you say ok? (Say ok)
Will you stick with me through whatever?
Or run away
(Say that it´s gonna be alright. That it´s gonna be ok
Don´t run away, don´t run away)
Let me know if it´s gonna be you
Boy, you´ve got some things to prove
Let me know that you´ll keep me safe
I don´t want you to run away so
Let me know that you´ll call on time
Let me know that you won´t be shy
Will you wipe my tears away
Will you hold me closer
When it´s not alright
When it´s not ok
Will you try to make me feel better
Will you say alright? (say alright)
Will you say ok? (Say ok)
Will you stick with me through whatever?
Or run away
(Say that it´s gonna be alright. That it´s gonna be ok)
Say OK
(Don´t run away, don´t run away)
(Say that it´s gonna be alright. That it´s gonna be ok, don´t run away)
Will you say OK
(Say that it´s gonna be alright. That it´s gonna be ok)

Když dozpívali, seskočily do publika a stouply si přímo pod pódium. Já a kluci jsme vyšli na jeviště. Ozval se potlesk. Oblečení jsme měli docela obvyklé, teda až na mě. Já měl bílou košili, elektně rozepnutou tak, aby mi byl vidět hrudník, černé kalhoty a taneční boty. Vzal jsem jeden z bezdrátových mikrofonů (Brumbál je fakt eso!) a promluvil do něj.
"Lillian Evansová, je pravda, že se mnou nechceš chodit proto, že neumím tancovat?" zeptal jsem se a natáhl mikrofon k ní.
"Ano je to jeden z důvodů. Proč?" spolupracovala.
"Pojď prosím sem za námi." požádal jsem jí a natáhl k ní ruku. Chytla se jí a vytáhla se na pódium vedle mě.
"No ona už to není, tak docela pravda." řekl jsem a začínala písnička.

You broke mi heart,
cause I coludn´t dance.
You didn´t even want me around.
And now I´m back,
to let you now
I can really shake´em down.

Začal jsem tancovat a Lilly se ke mně se smíchem připojila. Jenomže tohle bylo mambo. Kdo nikdy neviděl tančit, nebo netančil mambo, nepochopí. Tenhle tanec je tělo na tělo, jeden druhého se dotýkáte prakticky všude.... ale to už píseň jela dál.
Do you love me?
(I can really move)
Do you love me?
(Do you love me?)
Now that I can dance..

Watch me now

Oh, (work, work)
Oh, work it all baby
(work,work)
Well, you´re drivin´ me crazy
With a little bit of soul now.
(work)
I can mash-potato
(I can mash-potato)
And I can do the twist
(I can do the twist.)
Now tell me baby
(Tell me baby)
Do you like it like this
(Do you like it like this.)

Tell me!
(Tell me!)
Tell me!

Do you love me?
(Do you love me?)
Now,Do you love me?
(Do you love me?)
Now,Do you love me?
(Do you love me?)
Now that I can dance..

Watch me now, hey!

(work,work)
Oh, shake it up,
shake it
(work,work)
Oh shake´em shake´em down
(work,work)
Oh, little bit of soul now
(work)

(work,work)
Well, I´m working hard baby
(work, work)
Well, you´re drivin´ me crazy
And don´t you get lazy
(work)

I can mash-potato
(I can mash-potato)
And I can do the twist
(I can do the twist.)
Now tell me baby
(Tell me baby)
Do you like it like this
(Do you like it like this.)

Tell me!
(Tell me!)
Tell me!

Do you love me?
(Do you love me?)
Now,Do you love me?
(Do you love me?)
Now,Do you love me?
(Do you love me?)
(now,now,now..)
Hudba ztichla a my přestali tančit, ale potom znova naskočila.
Hey!
(work,work)
Well, I´m working hard baby
(work, work)
Well, you´re drivin´ me crazy
And don´t you get lazy
(work,work)
Oh hey, hey baby
(work,work)
Well you´re drivin´ me crazy..
Teď už píseň opravdu utichla. A nejlepší na tom bylo, že Lilly zůstala přitisknutá na mě, ikdyž iž jsme netančili. Žádné líbání, ani nic podobného se nekonalo, ale oba jsme věděli, že je to jen otázka času.

8.kapitola: You can´t dance

22. července 2011 v 10:43 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Ahojky,další kapča pro vás. Je z pohledu Lilly. Minule jsme měli krásnou romantiku mezi Siriusem a Zivou. Co bude teď?
Přeju příjemné čtení.
Musím uznat, že se Sirius překonal. Nedivím se Zivě, že se mu vrhla kolem krku. No ale tím pádem mi nastaly nesnesitelné časy. Když sedíme ve spolce, Anita je přilepená na Remusovi, Ziva se ovíjí okolo Blacka a co já?! Jasně mám Jimmyho, ale okolo toho se už z principu ovíjet nemůžu. Každopádně nás tohle hodně sblížilo. Sice předpokládám, že by byl radši, kdybychom se chovali taky takhle, ale je to správňák. Zůstal kamarád a tak je to k přežití. Co chvíli dostávám křeče smíchu po jeho hlasitém komentání našich dvou párečků. Zvlášť když o Siriusovi prohlásil, že by rád dal párek do rohlíku. To by jednoho zabilo!
Jednoho večera, když už to opravdu nešlo vydržet, mě James vytáhnul ven. Procházeli jsme se okolo jezera a blbnuli. Nakonec se mi podařilo shodit ho do vody, ale podjela mi noha a já byla ve vodě taky. Navzájem jsme se topili, cákali po sobě, prostě jako malí. Když jsme vylezli z vody, bylo už jedenáct.
"Brrr... je mi zima." třásl se James, ovšem trošku hraně.
"Zahřátí je nejlepší tělo na tělo. Bez oblečení." usmála jsem se.
"A ty bys do toho šla?!" vyhrknul spěšně.
"Ne." řekla jsem rychle a pak se rozesmála jeho zklamanému výrazu. To, co mě dřív štvalo, mi teď připadá směšné.
"Hele Lill, já nechci nijak dotírat, ale jmenuj mi tvoje důvody, proč bysme spolu nemohli chodit." kouknul po mě vážně.
"No tak mě umíš neskutečně vytočit, nechci tě ztratit jako kamaráda a navíc..." honem jsem zkoušela vymyslet nějaký důvod"Neumíš tancovat!" dodala jsem.
"Jo, to je závažný důvod k tomu, aby o mě nestála." řekl Jimmy a rozesmál se. Cesta do hradu už zase byla plná vtipkování a kamarádského špičkování.
-_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_
Posezení ve společence stálo za to. Kluci odněkud vyčarovali mudlovskou hru Activity. V téhle hře si vybíráte ze tří obtížností a podle políčka, na které šlápnete, buď něco popisujete, kreslíte nebo předvádíte. Řeknu vám, mudlové dělají spoustu věcí složitě, ale některé nápady mají perfektní. Sirius jak předvádí baletku a James při popisování nudlové polévky jsou k nezaplacení. Když jsme hru v jednu v noci uklidili, zůstali jsme rozesmátí a jen Remus byl trošku nakrknutý. Nedivte se, když jsme jeho obrázek křtu považovali za rituální obětování dítěte!
-_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_--_-_
Druhý den probíhal docela v klidu, až na bylinkářství, kdy Sirius vysypal na Snapea pytel dračího hnoje a kárání profesorky se bránil slovy:" Chtěl jsem mu jen dodat živiny, je bledý jak Sněhurka." Klid už se profesorce znovu zjednat nepodařilo.

7.kapitola: Everything I have

21. července 2011 v 18:23 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Nazdárek kašpárek, řítí se k nám další kapča. Jelikož 23.7. odjíždím a vracím se až 30.7. , ráda bych se ještě teď potěšila s vašimi komentáři. Proto prosím, komentujte. Jinak název kapitolky je podle písničky, která v ní zazní. A kapča je z pohledu všemi milovaného Siriuska!

Od té chvíle, co mě Ziva vylákala na astronomku, uplynulo už pár dní. Ani jeden jsme nevěděli, jak se k sobě po tomhle vyznání máme chovat. Takže jsme se snažili chovat, jakoby se nic nestalo. To je vlastně nemožné, protože ono se to stalo! Teď, když vím, jaké je to být tak blízko ní, líbat ji.. nejde zapomenout. Vydal jsem se s kytarou na mé oblíbené místo u jezera, nikdo o něm nevím, ani Náměsíčník a Jelen. Chvíli jsem jen pozoroval vodní hladinu. Dneska byla podivně klidná. Pochvíli se na vodě utvořili kruhy. Podíval jsem se, co je způsobilo. Kousek dál ode mně se s rudnutím a koktáním daly do běhu dvě prvačky, asi zkoušely, která dohodí dál, nebo co já vím. Usmál jsem se pro sebe.
Najednou jsem uslyšel hvízdání větru, ikdyž se nepohnulo ani stéblo trávy. Znělo to jako melodie. Vzal jsem kytaru do rukou a zkusil ten rytmus opakovat, šlo to překvapivě snadno. Něco mě napadlo.
"Accio pergamen, brk a inkoust." šeptl jsem a udělal jemný pohyb hůlkou, kterou jsem vylovil z hábitu. Pochvíli ke mně skutečně připlachtila lahvička ikoustu, můj ozdobný paví brk a kus pergamenu. Otevřel jsem lahvičku, namočil brk a ruka se m irozběhla po papíře. Poprvé jsem při skládání měl pocit, že píseň je už hotová, že já ji jen zapisuju. Když jsem dopsal noty, zkusil jsem se zamyslet nad slovy. Překvapivě mě napadala. Obyčejně většinu textu vymyslí James s Remusem, já jen doplním své připomínky. Zapsal jsem slova pod noty. Zkusil jsem zahrát na kytaru a u toho zabroukat kousek slov. Nakonec jsem si přezpíval celou písničku. Když jsem se později vracel do hradu, na nebi už svítil měsíc. Děkuju Bože, teda jestli jsi, žes mi dopřál tvou inspiraci.
Ve společence už byli jen Moony a Jimmy, to se mi hodilo. Vyložil jsem jim, co se m istalo a taky můj plán. Jako správní kamarádi mě podpořili. Hodili jsme přes sebe neviditelný plášť a zamířili do ředitelny.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Ráno na snídani jsme se s klukama oblekli do mudlovského oblečení.
Jimmy:
Remmy:

Já:
Akorát mě někdo ( že Paroháči!) vyfotil, když jsem měl sundanou svou koženou bundu.

Nikdo z učitelů nic nenamítal, jen Slizohrab krčil ten svůj frňák. Brumla je formát! Když se shromáždila valná většina lidí, šel si stoupnout ke svému řečnickému pultu. Holky po nás jen zvědavě pokukovaly.
"Jednak bych vám chtěl milý studenti popřát dobrou chuť. Ovšem zadruhé tu máme neplánované ranní vystoupení jedná z našich kapel. Ale to už vám nejlíp vysvětlí sama kapela!"
Zvedli jsme se ze židlí a zamířili před učitelský stůl. Remus neverbálním kouzlem přivolal všechny nástroje, a to dvě kytary a pro sebe klavír. Všichni nás vzrušeně pozorovali. Přistoupil jsem k Brumbálovu pultu a začal mluvit.
"Takže lidi, jak už jste se dozvěděli, tohle původně nikdo nechtěl. Jenže včera jsem takhle seděl u jezera a něco mě napadlo." začal jsem jemně hrát akordy na kytaru. Jimmy mě napodobil a Rem se jemně dotýkal klapek klavíru.
"Přemýšlel jsem nad jednou dívkou.. a nad tím co kní cítím. Takže bez dalšího protahování, Zivo Davidová, tahle písnička patři tobě." řekl jsem a kouknul se přímo na ni. Na okamžik si schovala obličej do dlaní. Když ruce spustila, měla na rtech úsměv. Začali jsme hrát předehru. Několik lidí se začalo v sedě houpat do rytmu. Nadechnul jsem se a spustil.

I feel, like I never measure up
to who you see.
Sometimes I think I can´t give you
all the love you need.
You keep changing everyday
amazing me in everyway.

If I could be the perfect man in your eyes
I would give all I´m worth to be
a part of your life.
I could promise the world,
but it´s out of my hands.

I can only give you everything I have..

I never dreamed I could ever feel
the way I do.
I hope and pray
I will always be enough for you .
I can only do my best
I have tu trust you with the rest.

If I could be the perfect man in your eyes
I would give all I´m worth to be
a part of your life.
I could promise the world,
but it´s out of my hands.

I can only give you everything I have..

I promise I will hold you
through the changes and fears,
when life seems unclear.
And when I can´t be right there with you
I know there´s angels by your side.

If I could be the perfect man in your eyes
I would give all I´m worth to be
a part of your life.
I could promise the world,
but it´s out of my hands.

I can only give you everything...

If I could be the perfect man in your eyes
I would give all I´m worth to be
a part of your life.
I could promise the world,
but it´s out of my hands.

I can only give you everything..... I have...

Dozpíval jsem. Síní se rozlehl ohromný potlesk. Ziva už během písničky vstala. Teď došla až ke mně a zadívala se mi přímo do očí. James s Remusem se ukáněli tleskajícím divákům.
"Jsi blázen Siriusi!" téměř vykřikla, aby ji pře potlesk bylo slyšet.
"Cože jsem?!" předstíral jsem, že neslyším a přitáhnul jsem si ji do náruče. T oji ještě víc rozesmálo.
"Můj milovaný blázen." řekla mi a já neváhal a políbil ji.

Koki, asi jsem si tě fakt oblíbila, protože ten text písničky jsem opisovala, nikde jsem ho nenašla na zkopírování. A fotky kluků jsem vybírala hodinu. Takže si toho važ. Jinak písnička se jmenuje Everything I have a je od Claye Aikena.

6.kapitola: Myšlenkové pochody Siriuse Blacka

19. července 2011 v 17:35 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Nazdárek, máme tu další kapitolku.Není moc dlouhá, ale snad mě neukamenujete. Jelikož už se nám prostřídala celá skupinka, můžeme začít odznovu. Dneska tu máme Zivu a její vztahy se Siriusem. Proč s ní vyhlášený Cassanova nechce nic mít?

Události posledních dnů mnou otřásly. Nejdřív to, co se stalo Jamesovi a Lilly a potom rande Anit s Remusem. Přeju jim to. Samozřejmě ne Jamesovi a Lilly mučení, ale Remusovi a Anitě to chození. Moji kamarádi se do sebe začínají zamilovávat. Vlkodláček s Anit, ti už spolu nepokrytě randí a James s Lilly, ti pořád tvrdí, jací jsou kamarádi. Každopádně se chovají jako hrdličky. Jen já a Sirius jsme pořád v bodě nula. Od našeho prvnho vystoupení, kdy se mnou tancoval na pódiu se mi vyhýbá. Nedělá to teda nijak okatě, aby si toho ostatní všimli, ale nevyráží se mnou na naše obvyklý toulky ve dvou.
Několik dnů jsme jen tak chodili okolo sebe. Jednou jsem to už ale nevydržela a vzala to do svých rukou.
"Siriusku, půjdeš si dát jednu cigaretku na astronomku?" zeptala jsem se ho, schválně před ostatními.
"Jo." souhlasil, co mu zbývalo, ostatním by bylo podezřelý, kdyby si Sirius Black nechtěl jít zapálit. Sirius skočil pro své cigarety a zapalovač, potom jsme se vydali na astronomku. Vysupěli jsme nahoru do schodů. Nahoře jsme se opřeli o cimbuří a Sirius nám oběma zapálil. Popravdě já skoro nekouřím, nijak extra mi to nechutná, ale potřebovala jsem záminku.
"Tak co po mě chceš?" ozval se Sirius hlasem oproštěným od jakýchkoliv emocí. Kruci to nevypadá dobře!
"Zajímalo by mě, proč se mi poslední dobou vyhýbáš, udělala jsem něco špatně?" zeptala jsem se ho.
" Naopak. Něco jsi udělala až moc dobře." řekne mi tiše. Krucinál chlape, tos mi pomoh jak mrtvýmu zimník! Všimnul si mého nechápavého výrazu.
" Od první chvíle co jsem tě viděl jsem do tebe blázen. Připoutala jsi mě k sobě. Nikdy,"zdůraznil to slovo" jsem žádnou jinou nechtěl." otočil se a díval se mi přímo do očí. Nadechla jsem se, že mu něco řeknu. Umlčel mě mávnutím ruky.
"Víš proč jsem chodil se všema těma holkama?" zeptal se mě. Zavrtěla jsem hlavou.
"Cítil jsem v sobě svou špatnou stránku. Jsem už asi od přírody holkař a protože jsem tě miloval, pořád miluju, věděl jsem, že se nesmíš stát jednou z mých ..obětí. Ne, ty si zasloužíš někoho lepšího. Nezasloužíš si, aby tě někdo odkopnul, když už ho omrzíš. Zasloužíš si úžasného, hodného kluka, který tě neopustí a bude o tebe pečovat jako o královnu." přišel až úplně ke mně. "Můžu?" zeptal se jemně. Byla jsem tak v šoku z jeho naprosté otevřenosti a upřímnosti, že jsem zůstala jen bez pohnutí stát. Asi z toho nějak vytušil moje ano, protože se malinko natáhl a něžně mě políbil. Nebyl to vůbec styl polibku, jakým jsem ho vyděla líbat holky, se kterými chodil. Ty polibky vypadaly, jako by jim strkal jazyk až do krku. Tohle bylo romantické, opatrné dotýkání rtů, jazyky se zapojovaly jen lehounce. Zavřela jsem oči. Ještě chvíli jsem cítila dotek jeho rtů na svých. Potom byl ten krásný pocit pryč. Otevřela jsem oči. Sirius nikde. Snažila jsem se uspořádat si v hlavě co mi řekl. Tak on chodil s ostatními, aby mi neublížil. Nechápe, že mi tím ubližoval mnohem víc?!
Myšlenkové pochody Siriuse Blacka vážně nechápu!

5.kapitola: Kouzla, která vás v Bradavicích nenaučí

18. července 2011 v 19:40 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Nakonec m ivyšel čas ještě teď a můžu vám předhodit další kapču Ro(c)ku. Jak jistě víte, už jsme měli pohledy od všech, kromě Remuse, našeho Moonyho. A tak je tahle kapča z jeho pohledu. Přeju příjemné počteníčko.

Když James dneska ráno vykládal mě a Siriusovi, co se stalo, byli jsme řádně v šoku.
"Půjdu té sestřence udělit výchovnou lekci." zapraskal Sirius klouby s hrozivým výrazem ve tváři.
"Neblbni. Nestojí za průser. Mě to nějak neštve, tebe by nemělo taky. Teda štve mě to co udělali Lilly, ale ne to, že ublížili mě." mírnil ho James. Vykulil jsem na Dvanásteráka oči.
"Člověče, Jelene, tobě ruplo v bedně, viď? Nebo jsi byl moc na sluníčku?" zíral jsem na něj jak na svatej obrázek v Siriově pokoji.
"Ne, proč..?" protáhnul se Jimmy.
"No oni tě mučí Cruciatem a tobě je to putna?!" přidal se Sirius.
"Už to neřešte." spešně řekl James. A už jsme taky viděli proč. Lilly scházela po schodech do vstupní síně, kde jsme na ni čekali. Ziva a Anita byly v závěsu za ní. Vážně bych spíš přísahal, že Sirius má doma růženec a třikrát denně se modlí Otčenáš, než tohle. Lilly sešla až úplně dolů, Jimmy k ní přišel, ruku jí obtočil okolo pasu, ona mu položila svou ruku kolem ramen a jakoby to byla ta nejpřirozenější věc na světě odkráčeli na první hodinu, bylinkářství. Vůbec si nevšimli, že každej, kdo je viděl, zůstal čučet jak puk.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Když vyučování skončilo, naše parta si šla sednout pod mohutný dub k jezeru. Lilly s Jamesem šli vedle seeb a světe div se, drželi se za ruce. Anita po mně pořád pokukovala, jakoby se chtěla zařídit podle jejich příkladu. Když si všimla, že ji pozoruju, maličko zrudla a usmála se. Jak mě ten úsměv zahřál u srdce. Miluju ji. Ale nesmím ji nechat příliš se ke mně přiblížit. Jsem nebezpečná zrůda! Zřejmě se moje myšlenky odrážely i v mém výrazu, protože i ona se přestala usmívat.
Z našeho bezeslovného rozmlouvání nás vytrhnul Siriusův hlas.
"To nééénííí fééér. Ty mu děláš ten hrozně těžkej úkol do toho pitomýho přeměňování!" zaúpěl Sirius. Lilly opravdu měla na klíně Jimmyho pojednání a právě dopsala požadovanou délku. Potom vytáhla hůlku, klepla jí do pergamenu a její úhledné písmo se změnilo na Jamesův škrabopis. Sirius ještě silněji úpěl, zatímco James se natáhnul a políbil Lilly na tvář. Čekal jsem, že se odtáhne, nebo že Jimmymu dokonce uštědří ránu. Ona se však jen zasmála, a pohlavek, který Jamesovi dala, byl spíš pohlazením.Jenom jsem nevěřícně zakroutil hlavou. Všichni jsme se pustili do svých úkolů. Sirius se pokoušel přemluvit Lilly, aby mu pojednání také napsala, ta to ale kategoricky odmítla. Zrovna když jsem se mu konečně dosmál a sklonil hlavu nad pojednáním o půlnočnici královské do bylinkářství, přistála mi na něm papírová vlaštovka. Překvapeně jsem ji zkusil rozložit.Vevnitř byl vzkaz.
Reme,
přijď dnes v deset do Komnaty nejvyšší potřeby. Potřebuju si s tebou o něčem promluvit.
A.
To "A" na konci už bylo zbytečné, okamžitě jsem věděl, kdo to napsal. Po malém váhání jsem se rozhodl, že tam přijdu.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Večer přesně v deset jsem se dostavil před Komnatu. Anita tu nebyla. Asi už je uvnitř. Pomyslel jsem silně, že chci vidět Anitu. Objevily se dveře. Vešel jsem. Anita seděla u starodávného klavíru a zkoušela svými prsty ťukat do kláves. Vypadalo to, jako když malé dítě dokazuje, že umím písničku prší prší jedním prstem.
"Hrabeš do toho jak slepí sekretářka do psacího stroje.ů upozornil jsem ji. Otočila se na mě a usmála se. Vstala a přišla za mnou. Zhluboka se nadechla.
"Mám tě ráda, Remusi. Miluju tě." oznámila mi naprosto klidně.
"Já tě taky miluju." neviděl jsem důvod, proč lhát.
"Ale.." začal jsem.
"Jestli hodláš začít s tím, že jsi ukrutně nebezpečný vlkodlak, co mě může zabít, tak laskavě vezmi na vědomí, že tě mám ráda i jako vlkodlaka. Stejně by to bylo, ikdybys byl upír , mimozemšťan, nebo voodoo kněz. Prostě tě miluju a je mi putna´, že nějakej chlupatej debilní hajzlík si na tobě vylil zlost, když si byl malý." skočila mi do řeči.
Její plamený projev mi na tváři vykouzlil úsměv. Už jsem nic neříkal, přitáhl jsem si ji k sobě do náručí a dlouze políbil.
Když jsme se potom držíc se za ruce objevili ve společence, dostalo se nám od kamarádů jediné věty.
"Že vám to ale trvalo." Milý kamarádi, dneska Remus Lupin poprvé naplno objevil kouzla, která vás učitelé v Bradavicíhc nenaučí.

4.kapitola: Přátelství do svítání

18. července 2011 v 16:38 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Ahojky, tak jsem tu s další kapitolkou. Tentokrát je to napůl z pohledu Lilly, napůl z pohledu Jimmyho. V téhle kapitolce se budou střídat tyhle dva pohledy. Jinak na další kapču se můžete těšit v brzké době.

Od té doby, co mě James Potter vzal v noci na famfrpálové hřiště uplynulo už pár dní. Náš vztah to zásadně změnilo. Nemyslím tím, že bych se mu vrhla kolem krku a začala s ním chodit. Prostě si zase připsal kladné body. Stali se z nás bezva kámoši. Zrovna dneska jsme se domluvili s ostatními, že vyrazíme k jezeru. S holkama už jsme čekaly ve společence. Já v zelených, Ziva v černých a Anita v bílých plavkách. S nějakým tričkem jsme si hlavu nelámaly, jen přes spodní díl plavek jsme si natáhly pohodlné minisukně sladěné s plavkami. Kluci dorazili pochvíli. Společně jsme se přemístili k jezeru.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
U jezera jsme si rozložili deky, co obětavě táhnul Sirius. My holky jsme si sundaly sukně, kluci se něčím podobným nemuseli zdržovat. Né snad, že by někdy nosili sukně, myšleno tak, že kromě plavek na sobě něměli nic. Jimmy v červených čekal na břehu na mě, Sirius v černých už běžel k vodě a Remus v šedých se trochu osměloval, přece jenom v září ta voda není zrovna eňo- ňůňo. Ziva s Anitou zkusily vodu špičkami prstů a prohlásily, že tam nevlezou. Jimmy na mě mrknul, já mrkla na něj a rozběhli jsme se k vodě. Těsně od kraje jsme se odrazili a skočili pořádnou bombu, takže holky byly mokré od hlavy až k patě.
"Zrzko, tohle ti nedaruju!" zakřičela s hraným rozhořčením a cukajícími koutky Ziva. Potom skočila do vody za námi.Anita si jen povzdechla a skočila za námi, Remus ji následoval, asi mu bylo blbý zůstávat jediný na břehu. Navíc byl taky od nás ohozený.
"Glo...glo..pomo...glo...glo...c...glo" snažila jsem se volat o pomoc. když mě moje milá tmavovlasá kamarádka držela pod vodou. James se na ni vrhnul a prozměnu topil on ji. To ovšem nenechal jen tak Sirius a přispěchal jí na pomoc.
Když jsme odcházeli zpátky do hradu, byli jsme všichni mokří a přidušení.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Večer téhož dne jsme se vydala hradem hledat Jamese. Slíbil mi, že se mnou zase půjde létat a nepřišel. To bylo divný, vůbec se mu to nepodobalo. Zrovna jsem vcházela do jedné sklepní chodby, když jsem z otevřených dveří zaslechla hlasy. Koukla jsem do nich a vyděsila se.
Jimmyho pohled:
Ležel jsem spoutaný v kruhu asi dvanácti Zmijí, tolik jich bylo zapotřebí, aby mě dostali.
"Do toho Severusi. Nech ho pykat." promluvil vyčouhlý kluk s dlouhými špinavě blond vlasy. Snape se tvářil, jakože se mu moc nechce.
"Jen do toho Srabusi, ulev si, ikdyž já nemůžu za to, že tě Lilly Evansová nechce." řekl jsem drze a kouknul mu do očí. V jeho obličeji se objevil vztek.
"Cruciatus." řekl hlasitě a se škodolibým potěšením čekal na mou bolest. Opravdu se dostavila. Zatnul jsem zuby, nehodlal jsem jim udělat tu radost a hlasitě dát najvo, jak hrozné to je. Vzpoměl jsem si, co mi říkal táta. Když proti tobě někdo použije Cruciatus, soustřeď všechny svoje myšlenky na jednu věc nebo člověka, nenech se ničím vyrušit. Bolest nebude mít šanci proniknout a ty kletbu přemůžeš. Zhluboka jsem se nadechl a nechal se zaplavit myšlenkami na Lilly. Pořád dokola jsem si v mysli prohlížel její obličej, vlasy postavu, to jak se směje a spoustu dalších věcí. Bolest pomalu povolovala, až zmizela docela. Dívka menšího vzrůstu s hřívou rozježených čených kudrnatých vlasů přistoupila blíž ke mně.
"Vyzkoušíme, jestli zvládneš odporovat mě Pottere." řekla tichým krutým hlasem. Jen jsem se ušklíbnul. Když pozvedla hůlku, aby pokračovala v tom, co Snape začal, něco se stalo.
"Ne!" ozval se ode dvěří mě dobře známý hlas. Moji věznitelé se s úlekem otočili tím směrem a někteří rovnou vypálili další mučící kletby. Lilly ve dvěřích klesla a bolestně zanaříkala.
"Nechte ji být, vy idioti!" slyšel jsem Snapeův hlas, ale v tu chvíli mě nezajímal. Napjal jsem svaly a provazy, které mě poutaly praskli. Tady to vidíte, pro Lilly dokážu cokoli. Ikdyž mě moje tělo moc neposlouchalo, dobelhal jsem se rychlou chůzí k Lilly. Snape už u ní klečel a já s údivem zjistil, že mu po tváři teče osamocená slza.
"Odnesu ji na ošetřovnu." řekl jsem a vzal ji do náručí.
"Vážně si myslíš, že tě odtud necháme jen tak odejít?!" ozvala se pohrdlavým hlasem Bellatrix, která byla zjevně zkalamaná, že by přišla o svou příležitost mě mučit.
"Lilly potřebuje jít na ošetřovnu, ty krávo!" zaječel na ni Snape.
"Bello, pojď." snažil se ji přemluvit jeden z ostatních, myslím, že to byl Rudolfus.Věnovala my ještě jeden povýšený pohled a pak spolu s ostatními odkráčela. Já s Lilly v náručí a Snapem vedle sebe jsem vyrazil na oštřovnu.
Madame Pomfreyová se naštěstí nikdy nevyptává. Pouze si nechala říct, co Lily tenhle stav způsobilo. Potom už se začala věnovat jejímu léčení. Dala jí životabudič a pak ještě jeden lektvar. Otočila se na nás.
"Chlapci, po tomhle bude delší dobu spát. Jestli chcete, můžete tu zůstat." dodala, když viděla naše odhodlané výtrazy. Potom odešla do své kanceláře a já osamněl se Snapeem u Lilliny postele.
"Zabiju je. Ještě jednou se jí jen dotknou..." mumlal si Snape pro sebe vztekle.
"Hele nech si ty násilnický sklony, tím už teď Lilly nepomůžeš. Navíc nesnáší násilí. Ale to je vedlejší. Poprvé jsem viděl, jak jsi někoho bránil. Co tě k tomu přimělo? Obyčejně jí nadáváš do mudlovských šmejdek a teď tohle." se zájmem a ledovým klidem jsem ho pozoroval.
"To bys nepochopil. Ona... prostě... No zkátka, já ji miluju a... tohle nadávání... ubližuje mi." zakňoural.
"Jak ti ubližuje?" zeptal jsem se nechápavě.
"No jak chodí zavěšená do tebe... a i s Blackem se baví přívětivěji než se mnou... mně teda povětšinou uráží, ne že bych si to nezasloužil, chovám se jako kretén... ael bolí to." vysvětlil tiše.Přikývnul jsem.
"Hele Srabusi, teda vlastně Snape, až na to, že jsi Zmije, miluješ tu samou holku co já, tudíž mi ji nejspíš chceš přebrat a předchvílí jsi mě mučil, musím říct, že jsi vlastně docela normální, dokonce malinko fajn člověk." řekl jsem.
" Ty taky ujdeš, teda až na to, že jsi nafoukanec, balíš my Lilly a imrvére mi s Blackem otravujete život." oplatil mi to a potom jsme se oba rozesmáli.
"Tohle ovšem znamená jen dočasné příměří." dodal jsem.
"Jasně, přece nejsem blázen, abych se s tebou přátelil." zasmál se znova.
"Takže přátelé do svítání?" zeptal jsem se a natáhl k němu ruku.
"Ano." souhlasil a ruku mi stisknul.

3.kapitola - Duel dvou kapel

13. července 2011 v 19:12 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Takže pro velký čtenářský úspěh - díky Koki- jsem se rozhodla sepsat ještě třetí kapču dneska, jelikož moje věrná čtenářka zítra odjíždí.Takže fajn, je to z pohledu Zivy a udělalo se velké rozhodnutí - Poberti a holky jdou proti sobě.Jinak tohle je trošku kratší kapča, popisuje první vystoupení kapel.

Sirius má co chtěl. Po dvou týdnech usilovného trénování máme dneska první vystoupení. Těsně před ním nám brumla sdělil, že jsme jediné dvě kapely. které se přihlásili. Ten vážně ví, jak člověka uklidnit! Nejdříve vystupovali kluci. Musím uznat , že jejich vystoupení mělo grády. Ve tmě zákulisí jsme se s holkama tiše pohupovaly do rytmu.
This ain't a song for the broken-hearted
No silent prayer for the faith-departed
I ain't gonna be just a face in the crowd
You're gonna hear my voice
When I shout it out loud

It's my life
It's now or never
I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive
(It's my life)
My heart is like an open highway
Like Frankie said
I did it my way
I just wanna live while I'm alive
It's my life

This is for the ones who stood their ground
For Tommy and Gina who never backed down
Tomorrow's getting harder make no mistake
Luck ain't even lucky
Got to make your own breaks

It's my life
And it's now or never
I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive
(It's my life)
My heart is like an open highway
Like Frankie said
I did it my way
I just want to live while I'm alive
'Cause it's my life

Better stand tall when they're calling you out
Don't bend, don't break, baby, don't back down

It's my life
And it's now or never
'Cause I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive
(It's my life)
My heart is like an open highway
Like Frankie said
I did it my way
I just want to live while I'm alive

It's my life
And it's now or never
'Cause I ain't gonna live forever
I just want to live while I'm alive
(It's my life)
My heart is like an open highway
Like Frankie said
I did it my way
I just want to live while I'm alive
'Cause it's my life!
Ke konci písničky jsme se šly připravovat. Musím uznat, že to oblečení, co jsme měly, bylo zatraceně sexy.
Lilly:
Anita:
Já:
Když jsme vešly na podium, ozvalo se velmi silné obdivné zavýsknutí. Zjistily jsme, že kluci po opuštění pódia hupsli do davu a teď nás pozorují ze spodu. Na bicí nám hrála Jedna nebelvírská páťačka, Alice Shellyová, dobrovolně se nabídla, protože jinak by se nemohla zůčastnit. První začínala po předehře Lilly, která šla jako první, kytaru volně pověšenou na rameni. Viděla jsem, jak James slintá blahem nad jejími minišaty.

When I was just a little girl
My mama used to tuck me into bed
And she read me a story.

Když Lily skončila okamžitě naskočila Anita.

It always was about a princess in distress
And how a guy would save her
And end up with a glory.

Teď jsem měla zpívat já. Nadechla jsem se proto a pokračovala v dobře rozjeté písni.

I'd lie in bed and think about
The person that I wanted to be
Then one day I realized
The fairy tale life wasn't for me
Potom už se ke mně přidaly i ostatní holky.
I don't wanna be like Cinderella
Sitting in a dark old dusty cellar
Waiting for somebody to come and set me free
I don't wanna be like someone waiting
For a handsome prince to come and save me
On I will survive unless somebody's on my side
Don't wanna be no no no one else
I'd rather rescue myself.
Během refrénu se zapojily kytary. Když jsme se navíc začaly vlnit do rytmu hudby, dostalo se nám hlasitého povzbuzování od pánské části publika. Nejhlasitěji povzbuzovali Pobertové. Schválně jsem si stoupla tak, abych se vlnila přímo před Siriusem. Ten mě zamyšleně pozoroval, nicméně jsem si v jeho očích všimla známky touhy, to mi muselo zatím stačit.To už ale píseň pokračovala, tentokrát Anit to sólo pěkně zaválela!

Someday I'm gonna find someone
Who wants somebody's soul, heart, and mind
Who's not afraid to show that he loves me

Potom zase zpívala Lilly.

Somebody who will understand
I'm happy just the way I am
Don't need nobody taking care of me.

(I will be there)
To jsme zašeptaly společně. Potom lilly když měla začínat, udělala odvážný krok. Vytáhla na pódium z publika Jimmyho. Začala s ním tancovat a u toho zpívala. Páni, ta holka se asi něčím posilňovala, za střízliva tohle nedělá!

I will be there for him
Just as strong as he will be there for me
When I get myself
It had got to be an equal thing.

Potom už se znova opakoval refrén. Sirius se vyhoupnul na pódium a mířil si to rovnou ke mně. Začal taky tancovat a nevynechal jedinou možnost, aby se mě mohl dotknout. Páni, dneska je ro mě a Jimmyho asi noc splněných přání! Sama se svým myšlenkám v duchu zasměju. Společně jsme pokračovaly ve zpěvu, Sirius mě chytil zezadu okolo pasu a jen se se mnou kýval do rytmu hudby.

I can slay my own dragons
I can dream my own dream
My knight in shining armor is me
So I'm gonna set me free

Potom jsme ještě dvakrát zoopakovaly refrén a mohly jsme oslavovat úspěšné první vystoupení. Brumbál to ukončil a popřál všem dobrou noc. Nechaly jsme si s holkama na sobě to oblečení ve kterém jsme vystupovaly a pak společně s klukama, kteří na nás galantně počkali, jsme zamířili do společenky. Nějakou tu dobu jsme tam pobyli a potom jsme se rozešli každý ke svému nejlepšímu čtyřnohému příteli člověka neboli k postelím.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Asi o půlnoci mě probudil jakýsi šramot. Zvedla jsem se a viděla, že Lilly není ve své posteli. Potom jsem uslyšela z našeho balkónku hlasy. Nedalo mi to a musela jsem se kouknout. Naskytnul se mi nádherný pohled.


Lilly ve svém pyžamovém tričku světle zelené barvy a kraťáscích se lehce nakláněla k Jimmymu, který oblečený ve famfrpálovém stál na koštěti. Z mého pohledu to vypadalo, že Lilly s Jamesem flirtuje. Tiše jsem se odplížila do své postele. ještě jsem zaslechla Jimmyho říkat: " Chtěla jsi se naučit famfrpál ne," a Lillin smích. Potom sem upadla do blažené nevědomosti.

Pobertovské hlášky - díl druhý

13. července 2011 v 11:54 | hplovehp |  HP fun

Tohle to bylo tvořeno v 22:00. Podle toho to taky vypadá. Jinak pokud se bojíte o svou mravní výchovu, nečtěte to! Zdraví hplovehp.

Sirius: Holka, když ti řekne ne, tak myslí ano.
James: A když říká ano...?
Sirius: Tak myslí ano.
Remus: Existuje podle tebe možnost, že holka říká ne a myslí ne,
Sirius:Ne.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Představte si situaci Sirius s manželkou u doktora.

Sirius:(před ordinací) Já tam nejdu, doktoři jsou divní...
Uvede je sestra do ordinace.
Lékař: (aniž by zvedl hlavu od papírování) Tak paní Blacková, však už to znáte, můžete se jít za plentu svléknout.
Sirius: Já nevěděl, jak je doktro bezva povolání!
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

James chce udělat Lilly radost a koupit jí mudlovské značkové tričko. Opatří si obrázek loga Adidas a zamíří na tržnici. Hned u prvního stánku s čínským prodavačem an tričko Adidas narazí, nisméně, něco se mu nezdá.
James:Máte na tom logu nějak moc proužků.
Čínský prodavač: Čím víc proužků, tím víc Adidas!
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Sirius: Řekl jsem rodičům, že už mě nikdy neuvidí. Teď jsem si to pojistil. Vyměnil jsem všechno pitné v jejich domě az metyl alkohol.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Doufám, že se vám to alespoň trošku líbilo. Pokud ano, napište do komentů. Pokud ne, trhněte si nohou, ale napište stejně.

2.kapitola - Spolu nebo proti sobě?

13. července 2011 v 11:42 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
V téhle kapči se dozvíte, jak vlastně bude probíhat ona soutěž hudebních skupin. Bude se také řešit zásadní věc mezi Poberty a holkami. Vystupovat spolu, nebo každá skupinka zvlášť? Jinak tohle je z pohledu Siriuse, máme se tedy doufám nač těšit. Zdravím a prosím o komentáře, vaše hplovehp.

Vzbudil jsem s z celého našeho pokoje první, to je podezřelé, že Paroháč ještě neposkakuje okolo zrcadla s hřebenem, aby udělal dojem na tu svou zrzku. Rozhodl jsem se, že mu s tím vstáváním trošku pomůžu. Přešel jsem k jeho posteli a zkusil s ním zatřást. James zabrumlal něco o Lilly a spal dál. Já mu dám, plést si mě s tím zrzavým potrhlým poděsem. Seškubnul jsem z něho přikrývku. Vydal ze sebe ryk jako poraněný jelen, což probudilo Remuse, ale Jimmy jen strčil hlavu pod polštář a dál byl tvrdě odhodlaný nevstávat. Sebral jsem mu polštář, to mu ovšem nijak nevadilo. Páni, ten kluk je ale nezmar! "Aquamenti." šeptl jsem tiše a vzal si to ruky hůlku. Voda vystříkla Jamesovi na hlavu. Jeho ruka našmátrala hůlku a pak se jediným neverbálním zaklínadlem osušil a zase začal zařezávat. Remus přišel k nám a šeptem mi řekl: "Nech to na mě." Pak se sklonil k Jamesovi a stejně tiše mu do ucha řekl:"Dick Crewell ti dole balí Lilly." James okamžitě vyskočil, bohužel tak nešťastně, že se hlavou praštil o nebesa nad sebou. "Cože?!" zařval. "Dobré ráno Jamesíčku." odtušil Moony s usměvem a jal se na sebe soukat školní hábit. "Nějak jsme tě museli vzbudit Jelene." dodám , také se pilně věnuji oblékání. Jimmy s brbláním vylezl z postele a také se dal do kopy, takže jsme mohli počkat ve spolce na holky. Teda vlastně spíš holky nan ás. Společně jsme dorazili na snídani a potom Mcgonagallová začala nebelvírským rozdávat rozvrhy. " Ale né, zase máme lektvary se Zmijema. A ke všemu je pořád učí Slizohrab. už slyším Srabuse jak mu pochlebuje. Pane profesore, vy jste tak úžasný, můžu vám slíbat bahno s bot?!" napodoboval James Snapea a Lilly z toho měla Vánoce. Od té doby co ji urážel má na Snapea pořádnou pifku. Po rozdání rozvrhů jsme se všichni vydali na první hodinu.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Zrovna nám končil den, šli jsme na poslední vyučovací hodinu, což byly bohužel lektvary. Už začátek proběhl zajímavě, hodil jsem totiž po Snapeovi ropuchu se slovy: "Vrána k vráně sedá." James se rozesmál o to víc, že si přisadila i Lilly. "Rovný rovného si hledá." doplnila mně zrzka a věnovala Snapeovi drzý úšklebek. Snape se na ni nešťastně zakabonil a pak už se nás snažil ignorovat, což šlo asi těžko, když James začal prozpěvovat na melodii Sluníčko, sluníčko popojdi maličko říkačku: "Srabusi, Srabusi, páchne ti z pusy. Sedíš tu před námi, tak lakavý pro rány, asi ti dám přes hubu." Na Jimmyho obranu musím říct, že stím začal, až když uslyšel Snapeovi mumlané nadávky. Zbytek hodiny už proběhl v klidu. Když jsme vyšli z učebny, Snape nenávistně zasyčel na Lilly: "Že jsi mudlovská šmjedka, to vím. Nechápu ale, proč se musíš ještě zahazovat s těmihle." James zrudnul vzteky a uštědřil Snapeovi dři pořádné políčky. Po třetím z nich se Snape skácel k zemi. " První za urážku, tady Lilly, druhý za urážení mých kamarádů a třetí, abych ti nemusel udělat nic horšího." vysvětloval Srabusovi Jimmy. Lilly zřejmě svou ženskou intuicí vycítila, že by to mohlo skončit špatně, proto mu položila ruku na paži. Okamžitě se pod jejím dotekem zklidnil a když se otočil na ni, měl už oči, klidné a něžné. "Jamesi, vykašli se na něj. Nestojí za problémy co bys mhol mít ty a Nebelvír, kdyby přišel o body." řekla mu Lilly klidně a zavěsila se do něj. Jimmy ji poslouchal jako cvičený pejsek a tak ho v klidu mohla dovést až do nebelvírské společenky. Řeknu vám, ta holka je někdy k nezaplacení. Ve spolce jsme ještě chvíli seděli před krbem na zemi. James byl zase šťasnej jak blecha, protože si Lilly sedla dobrovolně vedle něho. Po chvíli relaxu a stěžování si na učitele jsme šli spát, dneska se žádné popíjení nekonalo.
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Když jsem ráno šel okolo dívčí umývárny (moje oblíbená trasa), zaslechl jsem hlasy Zivy a Lilly. radši bych se pokochal pohledem, ale za těhle okolností jsem i rád poslouchal. "Tak to přiznej, že se ti Potter líbí." dorážela Ziva na Lilly.
"No, to jak mě a vás pránil bylo působí. Udělal si dobrý očko." odvětila Lilka.
"Ale určitě se ti líbí i vzhledově. Pořád ti totiž nevěřím, že bys prožívala jenom šamponky. " téměř slyším v Zivině hlase znechucení.
"No fajn, nemůžu mu neuznat, že je docela hezkej. Má upřímný oči a je docela roztomilý, jak si pořád projíždí rukou vlasy." přizná ta zrzka.
" Tak v čem je mezi váma problém?" nechápala Ziva.
"Když on se někdy chová jako nafoukanej kretén, když se snaží zamachrovat a dělat dojem." povzdechne si Lilly.
Spokojeně jsem si zamnul ruce, budu moct Jimmymu předat zprávičku, když v to mse ozval nenáviděný hlas.
"Pane Blacku, co to má znamenat, tohle pokoušení o proniknutí do dívčí umývarny?! Dnes večer si u mě odpykáte školní trest." kárala mě McGonagallka a jako obvykle si nedala nic vysvětlit. Taky mě zahnala do Velké síně. Ten školní trest mi nevadil, aspoň mám dobré zprávy pro Jamese. Bráško, máš naději!
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Školní trest se ale stejně musel odložit, protože jsme hned po večeři zamířili do ředitelny ohledně té hudební soutěže. Brumbál nám vysvětlil, jak to bude probíhat, kdy můžeme trénovat, kdy vystupovat a podobné organizační věci. Potom se nás ovšem zeptal, jestli budeme vystupovat všichni dohromady, nebo chlapci zvlášť a dívky zvlášť. A to bylo právě to dilema. Spolu nebo proti sobě?

1.Kapitola : Ty jsi ale kus....

11. července 2011 v 17:50 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
V tomto článku se objeví minimálně jedno sprosté slovo, takže pokud si myslíte, že by vaše morálka utrpěla nenapravitelnou újmu,nečtěte to.
Pohled Anity:
"Kde jsou?" ptala se Ziva během pěti minut už asi po páté. Odpověděla jsem jí pokrčením rameny.
"Možná vypadli z vlaku." zadoufala Lilly, která jediná po jejich společnosti netoužila.
To už jsme ovšem tuhle možnost mohly vyloučit, protože jsme uslyšeli zvuk kytar a rytmické bubnování. Kdo jiný by vyluzoval takové zvuky ve vlaku?! Dveře kupé se rozlétly a objevili se Poberti.
První šel s kytarou James. Vlasy pocuchanější než obvykle, bez trička, v džínových kraťasech, které vznikly odtržením nohavic z džínsů, s nohama nazutýma v řerných teniskách divoce prohraboval struny kytary.
Druhá kytara byla v ruku Remuse. Ten se obléknul jako obvykle, světlé džínsy s tmavým tričkem a obyčejné temně modré kecky. Přesně takhle se mi líbí. Ale to už jsem viděla, jak Ziva natahuje krk, protože poslední, kdo chyběl, byl Sirius. A řeknu vám, měla proč zírat.
Na nohách černé tenisky se zlatými proužky, těsné, lehce odrbané džíny, červené tričko pevně obepínající jeho svalantý hrudník. Skoro celé tričko ovšem zakrývala kožená bunda, která byla u něj naprostou nezbytností. Ještě si na černé kučery narazil stejně barevný klobouk a paličkami, které svíral v rukou bubnoval všude, kam jen dosáhnu. Musím uznat, že byl děsně sexy.
Kluci hráli něco, co mi připadalo známé. Pak mi došlo, že je to jejich hymna. Složili si ji minulé prázdiny u Potterů. Jen mi to došlo, kluci už začali halekat.

Take it back to the place where
you know it all began
We can be anything we wanna be
You can tell by the noise that
The boys are back again
Together makin' history


It's time to show how
to be a superhero
Just like a showdown
but but she's no antihero (*)
We're the best, no doubt.
Do it like we used to do
This is our town
and I'm telling you all

The boys are back
The boys are back
The boys are back
Gonna do it again
Gonna wake up the neighborhood

The boys are back (yeah)
The boys are back
Takin' down the walls
Anytime we want
The word is out
The boys are... back


Keep comin' with the right win the fight every single time
Undefeated here in our house yeah
We can rock
We can shock
Anytime we like
And tonight we're going all out


It's time to show how
To be a superhero
Cant stop, slow down
Petal to the metal, GO
We're the best, no doubt.
Do it like we used to do
This is our time
And I'm telling you all


The boys are back,
The boys are back
The boys are back
Gonna do it again
Gonna wake up the neighborhood

The boys are back
The boys are back
Takin' down the walls
Anytime we want
The word is out
The boys are back!


Here to change the world
To solve a mystery
fight the battle
Save the girl
(No one) No one can stop us now
We're the ones that make the rules

Stop!

The boys are back

Ohhhh yeah!

The boys are back,
The boys are back
The boys are back
Gonna do it again
Gonna wake up the neighborhood

The boys are back
The boys are back
Takin' down the walls
Anytime we want
No need to worry cause

The boys are back(yeah)
The boys are back (that's right) *look out now?
* The boys are back
Gonna do it again
And we make it look good

The boys are back (yeah)
The boys are back
Takin' down the walls
Anytime we want
The world is out
The boys are back!
Já a Ziva jsme vyskočily a začaly tancovat. Nešlo to jinak, bylo to moc chytlavé. Lilly se nejdřív snažila zůstat sedět, ale když jsme jí trošku pomohly (vytáhly na nohy a žďuchly k Jamesovi) , vrhla po nás pouze vražedný pohled a pak se přidala. Takhle ji mám ráda, nezkazí žádnou srandu! Když kluci dohráli, pořádně jsme jim zatleskali, aby si mohli užít svou chvilku slávy. Potom se tak nějak rozběhl hovor, co se komu přihodilo o prázdninách. Jen co se Ziva přestala dusit po Siriově tvrzení, že viděl u moře, kam se tajně přemístil, tancovat Brumbála s Mcgonagallovou havajské tance, vlakem se rozlehl hlas toho chlápka, co řídí tuhle pojízdnou cvokárnu, honosně nazývanou Bradavický Expres. Nevím co je na tom expresního, ale budiž. " Za 15 minut nádraží v Prasinkách. Připravujte se na výstup." dochraplal ten hlas. Chvíli jsme se musely dohadovat s kluky, teda hlavně se Siriem a Jamesem, že opravtu nepotřebujeme při převlékání to školních hábitů pomoct. Nakonec jsem je já se Zivou vyhodily na chodbičku a Lilly duchapřítomně zavřela dveře a také zajistila sklo neprůhledným kouzlem, to jsme poznaly podle nadávek z venčí, že to sklo je tak zaprasený, že přes není vůbec nic vidět.
Vystoupili jsme, už zase společně s klukama, na nádraží v Prasinkách a nasedli jsme do jednoho z pohřebních vozů, tak já totiž říkám těm kočárům, co je nic netáhne. Je v nich vedro, že by jeden chcípnul. Pohřebáky nás dopravily až k hlavní bráně.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Sotva jsme se usadili, Brumbál vstal a nikdo se už neodvážil promluvit. No dobře, až na Siriuse, který Brubálův proslov doplňoval polohlasným vydáváním dávivývh zvuku. Brumík, jak s oblibou říkáme našemu milovanému řediteli, nám v podstatě neoznámil nic nového, že Voldemort nabírá na síle a že hryzavá házedla jsou zakázána víme už dávno, proto nás zaujaly jen dvě pasáže.První a hudební činnosti. "Jak jsem předesílal na konci minulého roku, letos tu budeme mít hudební soutěž. Kapely i jednotlivci nechť se nahlásí do konce týdne v ředitelně." usmál se Brumla, vidíte, další jeho přezdívka, když viděl jak to mezi studenty zašumělo. No a druhá věa, která pro nás byla něčím zajímavá byla: "Dejte si do nosu!" A protože se na stolech objevilo jídlo, nedali jsme se vůbec pobízet. "Ta omáfka na bchambofy je faft dofrá.." zahuhňal Sirius s plnou pusou. Potom si té "dofré omáfky" chtěl asi přidat, jenže zabral lžící v omáčkovníku tak nešikovně, že omáčka vystříkla nejen na jeho rockerskou bundu, které se odmítl vzdát, ale taky na Jamesovi vlasy.
"Ty jsi ale kus vola!"vykřikl Jimmy a spěšně si vlasy sušil rukávem hábitu. Potom už se jídlo obešlo bez nehod.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Většina lidí šla spát, aby byla připravená na zítřejší první školní den, nicméně my jsme ještě ponocovali v nebelvírské společence. Jimmy se Siriem nezklamali a měli pro nás pro každého flašku ležáku a pro všechny dohromady flašku ohnivé whisky. Ozíývalo se sice nespokojené brblání, že je toho málo, ale Sirius vysvětlil, že si pořádné zásoby šetřií na Vánoce a na Silvestra. Když už se přiblížila půlnoc, zabalili jsme to. James se aktivně vrhnul ke krbu, že zhasí zbytky ohně. Jenže přihodila se taková menší nehoda, šev na jeho zadku povolil a tak zbytek naší party mohl pozorovat jeho spodní prádlo.
"Jimmy?" ozvala se Lilly. "Ano?" otočil se rychle James, protože v životě ještě neslyšel, aby mu Lilly řekla Jimmy, to oslovení používala jen když byla pod vlivem, což teď rozhodně z jednoho ležáku a pár panáků být nemohla. "Vsaď se, že uhodnu, jaké jsi si dneska vzal trenýrky!" řekla Lilly a upřeně se dívala Jimmymu do očí. "No schválně." zatvářil se překvapeně. "Červené přeci." rozesmála se . " Jak to víš?" zíral na ni jak tele na vrata od chléva. " Mám snad oči." rozesmála se zrzka. James si rychle sáhnul na zadek a když opravdu nahmatal díru, malinko zčervenal, a pak světácky prohodil. " No co, větrání musí být."
Lilly jsme do ložnice musely doslova dotáhnout.
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Použitá písnička:
Boys are Back, HSM 3, zpívají Zac Effron a Corbin Bleu (doporučuju si ji pustit ke čtení)