Květen 2011

Budoucnost je nejistá

28. května 2011 v 15:10 | hplovehp |  Jednorázovky
Velmi krátká povídka.
Je to o době v průběhu HP7. Každý si můžete doplnit, kdo takto uvažuje. Ocenila bych, kdyby jste napsali do komentářů, o kom si myslíte, že to je.

Budoucnost je nejistá. Každý den slýchám tisíce smutných zpráv. Kdo všechno zemřel, koho zranili, kdo zmizel. Vždycky se modlím, aby to nebyl někdo koho znám. Když už se stane nějaká radostná událost, přijde mi to zvláštní, nepřirozené. Nad budoucností visí Damoklův meč. Lidé dělají ukvapená rozhodnutí. Nechtějí zemřít zbytečně. A kdyby měli zemřít, chtějí dát vědět všem svým blízkým, že je milují. Touží zemřít tak, aby je tím ochránili. Taková doba vyždímá z každého to nejlepší. Nebo nejhorší. Každý má možnost výběru, ale ne každý je tak silný, aby udělal to co je správné i za cenu svého utpení, své smrti. Naštěstí pořád existují lidé, kteří zlu odporují, kteří s ním bojují. Vnáší světlo do tmy. Pomáhají najít správnou cestu. Já a ty k nim patříme. Každému, kdo potřebuje podáváme pomocnou ruku. Mnozí nás označují jako anděli z války.
Miluju tě a věřím, že spolu dokážeme čelit všemu.

Popis postav- kluci

28. května 2011 v 14:52 | hplovehp |  Ro(c)k z Bradavic
Sirius Black
věk:17 let
Vztahy: záletník, v jádru ale dobrý kluk
Rodiče: matka Sofia
otec Maxmilián
bratr Regulus
Přezdívky: Tichošlápek, čoklík, Rocky, čumák, Líh, Poberťák, Ouško, Slinťák
vzhled: viz foto
Zájmy, úchylky, závislosti, znaky: Ziva(nebo v to alespoň doufá), Poberti, Famfrpál, kraviny, rock, rockerské oblečení, alkohol


James Potter

věk: za měsíc 17
vztahy:zamilovaný do Lilly, občas si zaflirtuje, jinak věrný
Přezdívky:Jimmy, Dvanácterák, paroháč, jelen, Lilísek
Rodina: matka Jessica
otec Jared
Vzhled: na fotce
Zájmy,úchylky, závislosti, znaky:Lilly, alkohol, famfrpál, Poberti, kraviny
Remus Lupin

věk:za 2 měsíce 17
vztahy: žádné, všechny od sebe odhání (jen přátelé)
Rodina:Matka Ophelia
Otec John (zemřel)
Přezdívky:Rem, Náměsíčník, kluk s malým chlupatým problémem, Moony, Lup,vlček
vzhled:snad vidíte na fotce, ne? :-D
zájmy, úchylky, závislosti, znaky: vlkodlak, Anita(ačkoli si to nechce přiznat), hra na klavír, Poberti, čtení, alkohol

Annie Longbottomová

12. května 2011 v 12:10 | hplovehp |  Věčný Student
Annie, tak jak si ji představuju. (Jen si domyslete Lenčiny oči.)
http://img.osobnosti.cz/foto/anne-hathaway/N55280-0f7d.jpg

http://img.osobnosti.cz/foto/anne-hathaway/N447230-ef2d6.jpg
http://img.osobnosti.cz/foto/anne-hathaway/N30983-7097.jpg


http://img.aktualne.centrum.cz/227/44/2274434-anne-hathaway.jpg

http://img.osobnosti.cz/foto/anne-hathaway/N126995-310f1.jpg


Jinak herečka se jmenuje Anne Hathaway.

2.kapitola - Avril Lavinge a jiná překvapení

12. května 2011 v 11:57 | hplovehp |  Věčný Student
Ráno 1.září se u Potterových neslo v duchu zmatků a chaosu. Kuchyně byla přecpána kufry, zvířaty i lidmi. Lilly se podařilo rozlít dýňovou šťávu. Ginny popadla první látkovou věc, která jí přišla pod ruku, a začala louži utírat, z čehož Vicky málem kleplo, protože ta věc byla její bílá halenka.
Před domem zatroubil taxík, kterým byli donuceni jet ( James zkoušel připravit chechtací lektvar a kotlík zůstal zaklíněný v komíně. Samozřejmě tak, že ho ani kouzly nešlo vyndat.). Rodinka se s "menšími" komplikacemi (Harry si nevšiml Ronovi ruky, když zavíral kufr) naskládala dovnitř a poklidně, za neustálého houkání sov, dorazila na nádraží King´s Cross. Taxikář byl tak šťastný, že ihned co si vyložili kufry odjel, ani nepočkal na zaplacení.
Prošli přepážkou na nástupiště devět a třičtvrtě. Harry se rozhlížel, jestli uvidí někoho známého, když tu mu někdo skočil na záda. Lillino a Roseino zvolání: "Teta Lenka!" ho utvrdilo v tom, že útočníka poznal. Lenka Láskorádová, protože to byla opravdu ona, z něj slezla. Ginny na svou kamarádku vykulila oči. Lenka měla v dlouhatánských vyžehlených vlasech růžový pruh, na sobě černé tričko s růžovou lebkou, černou sukni, růžové punčochy a vysoké černé tenisky s růžovými tkaničkami. "Poslouchám Avril Lavinge." rozesmála se, když si všimla překvapených pohledů.
"Nevěřte jí ani slovo! Chtěla jen vidět, jak se na to budete tvářit." usmíval se Neville, který se objevil za ní. Za ruku se ho držela půvabná mladá dívka. Vlasy stejně tmavé jako on, oči okopírované z Lenčina obličeje. Annie Longbottomová. "Ahoj Annie, nazdar Neville." zdravila je oba Hermiona. Annie se na ni zářivě usmála. Harry se divil, že se ještě neozval James. Ohlédl se po něm a uviděl, že se na Annie dívá jako slepec, který poprvé spatřil slunce. Když se ovšem na něj Annie otočila, sklopil oči, a zamumlat něco neurčitého na pozdrav.Vicky, Lilly a Rose se narozdíl od něj k Annie vrhly a začaly si s ní povídat.
"Haló, na povídání je čas potom, musíme si najít kupé." ozvala se starostlivá Hermiona. Poslechli ji a vešli do vlaku. prázdné kupé našli velmi rychle, jenže vyvstal další problém. Chyběla tři místa. "To vyřešíme snadno. Někdo si může sednout někomu na klín." řekla Vicky a rovnou se posadila na Teddyho, kterému se ten nápad očividně zamlouval. Ginny se bleskově přesunula k Harrymu, který už na ni čekal s otevřenou náručí. Ron významně pomrkával po své manželce. "A ty si Rose, běž sednou k tatínkovi." zklamala ho Hermiona, a vyzívavě si přehodila nohu přes nohu. Ron naprázdno polk, zatímco Rose k němu s výskotem hupsla.
"Tati ty se díváš jako nějaké zvířátko." obvinila ho, když si všimla jeho pohledu. "Jako pěkně nadržená stepní koza." zamumlal si Harry. Ginny ho zaslechla. " Harry Jamesi Pottere, ať už tě NIKDY ani NENAPADNE říkat něco takového před dětmi!" Harry provinile svěsil ramena. "Tati,"předstíral James hloupého" ty se taky jmenuješ James?" Annie se uchichtla. "Ano synku, já se tak jmenuju po otci a ty po dědovi. Dědíme ho z generace na generaci." vysvětloval trpělivě otec. "Ale děda se jmenuje Artur." nechápal Jimmy. Harry si pomyslel něco nelichotivého o synově inteligenci a mávnul rukou, ať to nechá plavat.
Vicky mezitím z Teddyho klína zkoumala nové tlačítko, které objevila hned za dveřmi. Po jeho zmáčknutí se ve zdi kupé udělaq otvor, z něj vylezla stařičká gramofonová trouba. "Přejete si zahrát?" ozvalo se z trouby. "Beautiful soul!" vyhrkla Vicky první co ji napadlo. A z trouby se začala linout hudba.

Všichni začali tančit. To jim vydželo až do Bradavic.
.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Ve Velké síni bylo rušno. V tom Mcgonagallová vstala a požádala o klid. "Tento školní rok se ponese ve znamení.."

Ginny+Harry = Bonnie+Dan

1. května 2011 v 11:37 | hplovehp |  Herci
Ráda bych se s vámi podělila o mé oblíbené obrázky Ginny (Bonn) a Harryho (Dana). Takže tady jsou:)


A na závěr jeden obrázek, který jsem já sama vytvořila:

Moje krevní skupina

1. května 2011 v 11:34 | hplovehp |  Drabbles
Do této povídky si každý může dosadit svůj oblíbený pár z Harryho Pottera. Uznávám, je to šíleně přeslazená romantika, ale copak si můžu pomoc když "Den je krásný" (za okny mám obří bouřková mračna a schiluje se k dešti xD). Každopádně příjemné počteníčko. hplovehp

"Ale co tomu všichni řeknou?"
"Na tom mi vůbec nezáleží."
"Bude to nový drb týdne."
"Sám ho klidně budu rozšiřovat, protože když jsem s tebou, jsem nejšťastnější, šťastnější, než kdy ti přízemní pomlouvači budou."
"Bojím se."
Chlapec se naklonil k dívce. Jeho ruka se natáhla a pohladila ji po tváři.
"Čeho se bojíš?"
"Že se něco zvrtne a všechno se pokazí."
Ruka se mu posunula, nyní ji hladil po vlasech.
"Nechci aby ses bála." zašeptal.
Nedokázala odolat, naklonila se dopředu a zrušila vzdálenost, která je od sebe dělila.
Nemohl a ani nechtěl odporovat.
"Jsme prostě stejná krevní skupina."
Nerozlužní. Nerozumní. Zamilovaní.